Zaloguj się, aby obserwować  
aadams7

Ceny usług rolnych 2013

Polecane posty

Gość   
Gość

lukaczmarek dobrze nie słyszałem bo przechodziłem obok... a swoją drogą w zeszłym roku w moich rejonach za owinięcie balota z folią usługodawcy płacili 12-13 zł, a jak jest w tym roku to nie wiem, bo po zarobkach nie jeżdżę, wszystko sam sobie robię. a pytam o owijanie bo kolega chce abym mu zawinął i ot cały problem. to ile wołać za samo owinięcie, bo folia jego?

 

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

@biały205 Widzę że w waszym regionie ceny jak i w naszym :)

 

U nas za samo owijanie biorą po 7zł

Edytowano przez corrado

„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

lukaczmarek dobrze nie słyszałem bo przechodziłem obok... a swoją drogą w zeszłym roku w moich rejonach za owinięcie balota z folią usługodawcy płacili 12-13 zł, a jak jest w tym roku to nie wiem, bo po zarobkach nie jeżdżę, wszystko sam sobie robię. a pytam o owijanie bo kolega chce abym mu zawinął i ot cały problem. to ile wołać za samo owinięcie, bo folia jego?

 

pozdrawiam

 

sorki że dwa razy to samo, ale coś mi wiechnęło :)

 

takie były a jakie teraz to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bialy2005    582

12-13 z folia ??? Czy oni zdrowi ? W sumie zalezy jaka belka po mojej prasie z rolki foli robie 23 belki a po sipmnie 28 z takiej samej foli :) ALe to i tak za mało jak na usługe z folia bo na moja belke folia kosztuje około 12zł a na mniejsza 10zł wiec za 2 złotre owijac to chore :)


Dostarczam weglanowe wapno nawozowe  z kopalni kieleckich Morawica bez magnezu   i z magnezem Radkowice Standard i Premium oraz kredę z OMYA Stara Kornica. Kontakt PW lub tel 602888262

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Z tym się zgodzę jak za 2zł owijać to gdzie sens.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No corrado i dziękuje za odpowiedź :) już wiem ile można wziąć za usługę :)

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Nie ma sprawy, polecam się na przyszłość :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aster453    26

Sorki Admini ale musze co jakiś czas się przypomianać

Naprawdę nie ma nikogo na terenie małopolski ????

"nie wiem czy już pytałem ale zapytam znowu zna ktoś firmę /gościa który siecze qq na kiszonkę najlepiej kompleksowo na terenie małopolski (kompleksowo : sieczkarnia, zwózka, ewentualne formowanie pryzmy w moim zakresie ) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janek82    3

ja za kompleksowa zbiorke sianokoszonki biore po 50 zl od balota za prasowanie prasa walcowa 120x120 15 zl a w okolicy biora nawet po 60 zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

A ja myślałem że u nas jest drogo i drogo bierzemy a tu kolega pisze że nawet 60 zł/szt. :)


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danielek24    30

może trochę nie sezon za to ale orientuje się ktoś ile kosztuje kompleksowe koszenie kukurydzy na kiszonkę?

kompleksowe tzn. sieczkarnia+odwożenie,rozgartanie i ugniatanie woj.lubelskie

 

ponawiam zapytanie.wie ktoś chociaż orientacyjnie?z tysiaka za ha czy więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wtyczka7    0

 

ponawiam zapytanie.wie ktoś chociaż orientacyjnie?z tysiaka za ha czy więcej

 

Gravit Lublin bierze chyba 1000 zł z Vatem ale jak będzie w tym roku to dokładnie nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

Ile bierzecie za załadunek i rozładunek bel (kulek) z siana i słomy???

 

U nas po 7zł bez transportu jak z transportem to plus 1zł lub dwa zależy od odległości ale odległość nie przekracza 15km.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

Ile bierzecie za załadunek i rozładunek bel (kulek) z siana i słomy???

ja biorę 5zł załadunek-rozładunek


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

Panowie cenę którą podałem sam byłem zaskoczony-no ale tak jest jak robią to napaleńcy,............a robota głupich lubi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

Ja za owijanie sianokiszonki folią 750 biorę 6zł. Oczywiście folia klienta. Prasowanie sianokiszonki-Sipma 120/120cm biorę 10zł.

Zastanawiam się ile kasować za ustawienie bel sianokiszonki w mały stóg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matingus    107

za owinięcie siatką biorę 11zł

sznurkiem nikt nie chce owijać.dla mnie to lepiej

siatki nie ma co porównywać do sznurka.


Kliknij zieloną strzałkę jeśli pomogłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
corrado    401

U nas od 130-140 sznurek klienta.


„Uważajcie na ludzi, którzy się nie śmieją. Są niebezpieczni”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kat
      Jak w waszych okolicach kształtują się ceny podstawowych usług rolniczych? Nowa dyskusja o aktualnych cenach z 2014 roku tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72474-ceny-uslug-rolnych-2014/page__view__getlastpost
      Wątek o cenach z 2013 roku dostępny tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72473-ceny-uslug-rolnych-2013/
       
       
       
      Kiedyś zakładałem taki temat ale szefostwo przez przypadek usunęło . Więc zakładam ponownie.
      Jak w waszych okolicach kształtują się ceny podstawowych usług rolniczych? Orka, siew, kombajn, prasa, opryski....
      Piszcie w jakim rejonie i jeśli orka, talerzówka to jakim zestawem i na jakiej ziemii.
    • Przez Zbysiu
      Dyskusja o cenach podstawowych usług rolnych w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72473-ceny-uslug-rolnych-2013/
      Wątek o cenach w poprzednich latach: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2151-ceny-uslug-rolniczych/
       
       
      jak przedstawiają się ceny zbioru trawy przyczepą samozbierającą? jak to liczą od przyczepy czy z godziny?
    • Przez solek01
      Zastanawiam się czy byłby popyt na usługi mini traktorkiem, np. oranie ogródków działkowych, koszenie traw, glebogryzarką itp. Widziałem też do takich traktorków łyżkę do kopania i zastanawiam się czy da się tym kopać np pod fundamenty? Dodam że blisko mam miasto wojewódzkie.
      Ile by można brać za godzinę pracy takim sprzętem?
    • Przez bizonbs
      Witam wszystkich forumowiczów. W ostatnim czasie w mojej okolicy jest ogromny popyt na usługi kombajnem. Przykładowa cena za Bizon z056 to 350zł/h. Zastanawiam się nad kupnem kombajnu z przeznaczeniem jedynie na usługi. U siebie mam tylko kilka hektarów zboża. Mam własny budżet 60 tys. Nie chcę jednak pakować się w kredyty i brać coś większego. Co możecie polecić? Bizon? Czy coś innego. Od razu zaznaczam że kosa max 5,2m, no i sieczkarnia musi być. Nie wymagam cudów. To ma działać a nie wyglądać, o wygląd ja już zadbam . Proszę o pomoc.
       
    • Przez KlemensMeyer
      Witam , nie wiem czy pisze w odpowiednim dziale ale mam nadzieje ze tak . Od kilku lat pracuje na farmach w Danii i powoli dojrzewam do powrotu do Kraju . Zatanawiam sie nad działalnoscią usługową dla gospodarstw rolnych , w sensie wynajmowac sie do prac dorywczych kiedy ktoś potrzebuje . Inseminacje , prace polowowe , itd.  Zastanawiam sie czy taka działalnosc ma sens w Polsce i czy da sie z tego wyżyć . Tutaj ta forma działalnosci jest bardzo popularna jezdzi sie po farmach , doi , karmi , jezdzi ciągnikiem itd. Czy cos takiego ma szanse powodzenia w Polsce ? Bede bardzo wdzieczny za odpowiedzi . Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj