Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Thomas2135

Ceny cieląt 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mario3107    4

Kolego zalezy gdzie i od kogo u nas czyste hf kilkudniowe od gospodaza mozna po 350 ogarnac za czyste mm od 600trzeba dac.

U mnie gospodarz za mm byczka 2 -3 tygodnie woła 1000 . Dla mnie to trochę drogo

DARoROL    0

Witam

Ja w czwartek sprzedałem pośrednikowi byczka 75% HF, cena to 10zł/kg, a jałóweczki ponoć w cenie 7zł/kg

Wiadomość z agroFakt.pl

boryss    5

Dazio 80008 ty to masz szczescie niedługo bendziesz kupował po 250 albo po 200

u nas to na takich puszczają psy bez urazy a koszty inseminacji i produkcji rosną

dazio80008    0

Z tymi psami cos mi sie skojazylo:) ze trzy lata temu bylem u takiego wielkiego gospodaza to cielaczkiu lezaly wlasnie u psow jako pokarm tam nie dbaja o byczki tylko jaloszki:) i myslcie co chcecie takie sa ceny.

boryss    5

W dolnosląskim za ładne od 1000 w góre a za szkieletory w dół np: górale biorą takie 3-4 miesiące waga około 150kg 1800-2000 takie są u nas ceny bo bydła niema i niebędzie bo krowa to nie swinia rodzi 1 ewentualnie 2 cielaki

dazio80008    0

Wiem dlatego sam sie zastanawiam czy nie zalozyc firmy i cieletami nie handlowac bo jest u nas ich duzo a ceny u was sa kosmiczne.

jacek5227    7

No, jak już założysz taką firmę to pamiętaj o kolegach z AF ;) ;) ;) , fajnie by było mieć zaufanego pośrednika z dobrymi cenami! B)

Edytowano przez jacek5227

dazio80008    0

No ja bym mial naprawde konkurencyjne ceny:)

Nie wiem co to za rasa ale masci czerwonej i bez rogow facet chce 700zl

mont    0

rasa to Aberdeen Angus mam pare czarne lub czerwone , Brałem w piatek cielaki pochodzenie skup w miejscowosci Krasowo Wielkie , w wielkopolsce u mnie 900/1200 szt kolorowe , po ile wam tam za kilo licza bo ja dalem ok 18 zeta

zbyszek8201    22

pośrednicy co biorą od rolnika i idzie to np na eksporp zawsze płacili i płacą za kg, mowa o takich cieląt około 2tygoniowych. Tak samo jest na skupach. Natomiast rolnik od rolnika to sprawa -jak chce sprzedający.

aro321    16

dzisiaj dzwoniłem do handlarza i pytam o cenę cieląt a on mi mówi HF 8 zł a mieszańce 12 zł za kg

karolr2    180

Świat sie do góry nogami przewraca dzwoniłem dzisiaj do gościa sprowadza z Holandii BBB za cielaka 130 kg chce 650 Euro

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez yacenty
      Proszę wszelkie pytania zadawać w tym wątku - poprzedni zamknąłem z powodu olbrzymiej ilości danych w nim zawartych (ponad 300stron informacji)
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/6711-w-sprawie-prow/
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez ansu
      Jakie s są u was ceny paliw?
      Czy jeszcze będzie taniej? Dzisiaj 200-01-20 ON na stacji około 3,5zł/l, a większa ilość z dostawą do domu 3,20zł/l woj lubelskie