Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Thomas2135

Ceny cieląt 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Matt93    49

Sobo 750zł/ SM CZYSTEGO i w wadze 80-85kg? Jakoś nie chce mi sie wierzyć, że ktoś za tyle Ci sprzedał, ale jeśli udało Ci sie za tyle kupić to gratuluję :) takie SM to są warte po 1300zł :)

binek    264

Dzisiaj sprzedany byczek 3 - tygodniowy HF za 850zł. Ogólnie mizerne zainteresowanie nie licząc dziwnych telefonów typu ''... za pięćset wezmę...''

Wiadomość z agroFakt.pl

A jaka jest teraz cena za byczki ok 80kg przeznaczone na rzeź? chodzi mi o cene za kg. Mam 5 takich hf-ów i nie wiem jakie sa teraz ceny bo zawsze sprzedawałem rolnikom do chowu. Mam tez 3-dniowego NRFxBB, bardzo ładny :)

Edytowano przez jacekkombajnista

Matt93    49

jaka cena za bysia MOxHF (50% montbeliard) czarno-białego z białą główką. Ładny grubej kości, duży jak na tygodniowego cielaka, bo mam takiego na sprzedanie.

Edytowano przez Matt93

mlodyhef    143

@ Sobo

Musisz w takim razie trafiać na gospodarzy o dosyć niskim ilorazie inteligencji. U nas takich nie ma, i nikt nie sprzeda cielaka po takiej taniości jak Ty napisałeś, że wyrwałeś Simentala. U mnie wszyscy mniej więcej wiedzą ile taki cielak może kosztować i ile się płaci za kg. Tydzień temu mieszańca 50 kg za 11zł/kg udało mi się wyrwać.

Sobo    2

u nas zachód ale cena zależy od gospodarza było tak że płaciliśmy 750 za jałówki sm 30 kg kilkudniowe ale trafiły się też takie jak wyżej u całkiem innego gościa

ZUCH1234    72

mam 4 byczki hf do sprzedania zadfzwoniłem do firmy polwenta zawsze odemnie brali za normalna kase a teraz powiedzieli po 7 zł . mam miejsce pasze zostana jeszcze 18 mies

gamel30    0

czy ktoś może mi powiedziec gdzie, w woj. lubelskim bądź jego okolicy mogę kupić byczki?

z góry dziękuję

dromik    4

Dziś kupione 5 szt pierwszy 380kg 2600zł reszta w wadze 190, 220, 240, 250 po 2300zł wszystkie kupowane na oko ważone w domu dopiero

michal1993    350

A może wiecie gdzie w okolicach Rypina można kupić byczki mięsne, najlepiej z transportem do gospodarstwa? Szukam już 2 tygodnie i nic...

marb80    2

Ceny oferowane przez skupujących 7-9zl/kg jałowki,

10-13zł/kg byczki powiat Kolski

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Właśnie ustaliłem cenę za 6 tygodniowych HFów po 650zł sztuka, jeszcze dziś je będę miał

matingus    107

wczoraj sprzedałem jałówkę LM 48kg po 12 zł

co to była za jałówka,że dał po tyle.nie pomyliło ci się.

edi25    0

jakie ceny cielakow w okolicy lomzy. slyszalem ze byczki czarno biale do 10zł miesne do 12zł

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez yacenty
      Proszę wszelkie pytania zadawać w tym wątku - poprzedni zamknąłem z powodu olbrzymiej ilości danych w nim zawartych (ponad 300stron informacji)
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/6711-w-sprawie-prow/
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez ansu
      Jakie s są u was ceny paliw?
      Czy jeszcze będzie taniej? Dzisiaj 200-01-20 ON na stacji około 3,5zł/l, a większa ilość z dostawą do domu 3,20zł/l woj lubelskie