Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Thomas2135

Ceny cieląt 2013

Polecane posty

soltys48    485

a ja teraz biorę od rolnika większość mają dolewkę sm i cena dobra i towar też-on jest zadwolony z odbioru a ja z cieląt i przede wszystki, ceny


KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

 

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz19899    20

kolego a można wiedzieć jakie duże i jaka cena? oczywiście jeśli nie jest to tajemnica ;)

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomość z agroFakt.pl

Hereford    18

Dzisiaj piękny mm 2 tyg 950 zł jak go przywiozłem to był większy od miesięcznego ho !! a ten ho też nie mały . Zdjęcia będą wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik773    16

zapomniałeś dopisać że z pocałowaniem w rękę,zgadzam się z tym że za 3 tygodniowego tyle dostaniesz ale nie za 1tygodniowego

za tygodniowe ;) Chyba wiem jakie sprzedaje. pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Rolnik773 hf tygodniowy to waga ponizej 50 kg, czyli 1000zł / 50kg = 20zł/kg ! :lol: Nie wiem kto za takie ceny kupuje cieleta i pozniej sprzedaje w wadze +600 kg ponizej 8 zl :rolleyes:

Edytowano przez rogatymaciek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik773    16

W kujawsko - pomorskim tak kupują ;)

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    85

dokładnie. Znajomemu ocieliła się jałówka przed terminem byczek miał nie więcej jak 35kg po 10 dniach ogłosił w gazecie sprzedał go za 700zł pierwszemu który zadzwonił. Odebrał ponad 40 telefonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrucio    0

Witam Koledzy. Byłbym zainteresowany zakupem ok 8-10 byczków/ jałóweczek ok 1-3 tyg. czarno biale i mm. jestem z wlkp ale do 500 km. Chęc nawiazania stalego kontaktu. Zainteresowanych zapraszam na priv. Piwko dla kazdego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    485

@lukasz19899 w środę przywiozłem 3 mieszańce z jakąś dolewką sima za 1500 urodzone 10,12 luty i gospodarz proponował kolejne dwa tylko że 3 dniowe dopiero pojadę po nie po 8 marca. Na dzień dzisiejszy ładnych byczków z jakąś niewielką dolewką sm jest sopro


KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

 

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz19899    20

ta cena za 3szt czy za 1szt? u nas takie 3tyg mieszance chodzą od 1200zl szt

Edytowano przez razor275
Cytowanie poprzedniego posta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Kupione dziś 5hfów,4 biało czarne,1 kolorowy w wieku od 2 tygodni do 2 miesięcy,cena średnio 800zł/szt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    485

cena była za trzy sztuki.....z tym,że dolewka sm nie jest zbyt wielka(jeden taki naprawdę ładny,a dwa pozostałe z sm mają białą głowę)


KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

 

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartik534    0

Witam Forumowiczów. Interesuje mnie cena jałówek (tylko HF) do miesiąca. Czy możecie podać jak kształtują się ceny poza Wlkp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    485

dlaczego nie dostanie???Jakiś wybrakowany towar ewentualnie po słabych rodzicach no chyba,że ktoś likwiduje stado ^^


KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

 

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Gdzie kupiles te cielaki?

 

 

 

Trochę czasu minęło, ale nie zaglądałem na agrofoto. Cielęta kupiłem u pobliskich rolników w przeciągu około dwóch miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loldek37    4

Dzis kupione 4 byczki 3 czarno biale i 1 sim waga po ok 50kg cena za wszystkie 3500zl od handlarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
node3mer    12

Dzis kupione 4 byczki 3 czarno biale i 1 sim waga po ok 50kg cena za wszystkie 3500zl od handlarza

wychodzi 17,5 za kilogram, trochę drogo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    485

dziś przywiozłem dwa byczki jeden odzony 15 a drugi 17 lutego z nie wielką dolewką sm za 1100 oba. Narazie koniec zakupów następne w kwietniu może

Edytowano przez soltys48

KOLOR POTĘGI JEST TYLKO JEDEN............................NIEBIESKI!!!!!!!!!!!!!!

 

3000 postów

mam nadzieję, że  chociaż w części z nich pomogłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koles114    0

Witam Forumowiczów. Interesuje mnie cena jałówek (tylko HF) do miesiąca. Czy możecie podać jak kształtują się ceny poza Wlkp.

 

Mam jałówki w ciągłej sprzedaży jestem z podlaskiego ceny jałówek 700 - 800 zależnie od wagi i dolewki HF- a (wszystkie mają min. 60%), wiek 2 - 4 tygodnie, szczepione od płuc. Jeżeli ktoś jest zainteresowany pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez yacenty
      Proszę wszelkie pytania zadawać w tym wątku - poprzedni zamknąłem z powodu olbrzymiej ilości danych w nim zawartych (ponad 300stron informacji)
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/6711-w-sprawie-prow/
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?
       
      Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/
       
      Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
×