Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Thomas2135

Ceny cieląt 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość peres100   
Gość peres100

do jakiej wagi? za hf pewnie?

damian40000    85

kto chce kupić to kupi bez problemu tylko nie za 500zł. Ja mam większość od swoich krów a resztę kupuje z pewnych miejsc od mniejszych hodowców. Za 800-900zł.

rafik88    0

w lubuskim 2tyg cielęta kosztują od 700 do 1000zł. zależy jakim bykiem kryte.

Ja kryje LM. Mam też do sprzedania 14byczków i 16jałówek mięsnych. mają ok 250kg. Jeszcze tylko zastanawiamy się nad tym czy Nie zostawić Jałówek na mamki. 11zł brutto za kilo. Jak ktoś chętny to pisać

rafik88    0

Jakiej rasy krowy kryjesz LM?

mam 30 krów hf i 37 lm. z mleka będę schodził pomału i dlatego kryje wszystko lm

beja    0

Koledzy, kupiłem jakiś czas temu cielaka, byczka tygodniowego. Jak go brałem to był cały brązowy, po dwóch miesiącach zrobił się czarny.

Rośnie tak samo ładnie jak LM a może i lepiej.

Jak go kupywałem dałem za niego 900 zł i zastanawiam się teraz jaka to może być rasa?

Gość peres100   
Gość peres100

.

Edytowano przez peres100

michal1993    350

Koledzy, kupiłem jakiś czas temu cielaka, byczka tygodniowego. Jak go brałem to był cały brązowy, po dwóch miesiącach zrobił się czarny.

Rośnie tak samo ładnie jak LM a może i lepiej.

Jak go kupywałem dałem za niego 900 zł i zastanawiam się teraz jaka to może być rasa?

Ja kupiłem byczka czerwono-białego, zwykły mleczniak i po miesiącu zrobił się czarno-biały. Tata mówi, że przez 40lat takiego przypadku nie miał. Owszem zmieniały kolor ale nie aż tak. A co do Twojego przypadku, to gość, który handluje bydłem mówił, że LM właśnie zmienia kolor.

Gość peres100   
Gość peres100

Ja mialem podobnie, byczek byl czerwono-bialy a jak podrusl zrobil sie czarno-bialy heh. Ale nie mleczak bo budowe ma konkretna

beja    0

Ja kupiłem byczka czerwono-białego, zwykły mleczniak i po miesiącu zrobił się czarno-biały. Tata mówi, że przez 40lat takiego przypadku nie miał. Owszem zmieniały kolor ale nie aż tak. A co do Twojego przypadku, to gość, który handluje bydłem mówił, że LM właśnie zmienia kolor.

Kupując go myślałem, że jak urośnie to też będzie brązowy, coś jak Piemontene.

A przy sprzedaży policzą pewnie jak za zwykłego, mlecznego czarnego.

ja sprzedaję odsatki, 120-150 kg za 11-13pln/kg przeważnie mieszańce, ale i zdarzają się i LM, BBB, Angusy i HO oczywiście.

aktualnie mam około 12 sztuk na sprzedaż.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować