Skocz do zawartości
kotek0

Ceny cieląt 2014

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

Wiadomość z agroFakt.pl

aderus    7

Witam .dzisiaj sprzedalem byczka 102kg po 16,5zl  bb cielisia sm 89kg 10,70zl za kg byczek od krowy sm ale bialy i konkretnych gabarytow ma zadatki na mega byka

edi25    0

znam ten numer tel. kupuje w naszych stronach a raczej kradnie zlodziej, znajomemu wisi 7tys zł za cielaki i sie nie pokazuje. we te dni co przyjezdzal to dziwnym trafem potrafily krowy i cielaki ginac  z pastwisk.

bobienko    144

To zadzwońcie ze macie dobre cielaki do handlu,jak przyjedzie to bramę zamknąć i wpier...ol dla dziada spuscic

Thomas2135    1210

Lepiej z takimi czynami uważać. W tym kraju to samoobrona własna jest atakiem i poszkodowany staje się przestępcą.

oloolosz    2

niewiem czy moge napisac dokładnie bo może i on tu zagląda i  skojarzy,i bedzie mi wydzwaniał,poprostu ,

emil902    0

On wgl handluje nie legalnie, nie ma swojego nr gospodarstwa, a cielaki trzyma w samochodzie i wynajetej stodole.

oloolosz    2

Zadzwoni i nakrzyczy ? Rozpoczęłeś coś to teraz to skończ. Jeśli chcesz nas ostrzec to zrób to.

nie,bo wiem gdzie mieszka,ale może mi wydzwaniać,poprostu moze mi gitare zawracać,a musze być zawsze pod telefonem,taka praca

ahten    13

Kupiona jałoszka limousine (70-80%), tygodniowa, około 40 kg wagi, za 550 zł

EppS    2

Pytanie do vatowców na zasadach ogóelnych, czy kupując od RR odprowadzacie opłatę na fundusz promocji ?

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.