Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

zbyszek8201    169

ale to cena na kg,czy woreczki 15ki.... warto by dopisać rejon kraju, mnie na mazowszu 1.50zł to cena za kg w sklepie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario3107    4

U mnie na targowisku detal 1,20-1,40 zł/kg.Można kupić też małe po 80gr. Za woreczek 15kg/15zł.

Ja sprzedaje przy ilościach ponad 500 kg po 90 gr . Północna wielkopolska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

spotkałem dzisiaj lorda w carrefour po 1,29zł za 1,5kg

 

i z tego co zaobserwowałem to we wszystkich dyskonatach (lidl, biedronka, netto) i w carrefour także do małych opakowań (1-2,5kg) wrzucają podkaliber, najmniejsze bulwy są mniejsze niż dolny kaliber określony na etykiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

wie ktoś czy ziemniaki są eksportowane i do jakich krajów. Podkreślam czy ktoś wie a nie słyszał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiler    16

Gdzie takie ceny u nasz w małopolsce w okolicy olkusza 10 zł za 15 czyli około 65gr. A tu co nektórzy po 1zł sprzedają hohoho wowow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

U mnie obecnie 1zł kg to cena minimalna. Sprzedaję również po 1.2zł ale to mniejsze ilości 1-2 tony tydzień. Na jednej działeczce 0.76ha plon Vinety 40t. Więc i takie wydajności w tym roku są do osiągnięcia. Pozostało jeszcze ok 3ha do wykopania lecz tam myślę że plon będzie niższy przez cięższą ziemię, ale jak będzie zobaczymy po wykopaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

dla jednych duże ilości to 5-10 worków ,dla mnie to 23-24tony i ceny podaje dla tych ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Najlepsze jest to że po ostatnim roku wielu sadzących tylko dla siebie skasowało uprawy :po co sadzić skoro za 5zł za worek można kupić. Dziś przy cenie 1zł zaczynają pytać o sadzeniak a Irga potrzebna na wczoraj. Do zimy sprzedałbym ze 40t dużego tylko okolicznym handlarzykom...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

Pawelec - tak z ciekawości: ile razy padało u Ciebie w lipcu/sierpniu?

lipiec był bardzo mokry, ponad normę, natomiast sierpień susza. jak wszędzie. u nas działki są pagórkowate i to uchroniło przed zalaniem podczas wiosennych i lipcowych nawałnic


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

To się nie dziwię że takie plony. U mnie cięższa ziemia i mimo że spad jest to i tak wiosenne ulewy dały się odczuć, problem z wejściem aby posadzić. Potem deszcz koło 15 lipca i susza do września i dlatego po 10-15 t na hektarze mi uciekło.

 

Na Broniszach płacą po 0,8 za Irgę i po 0,9 za Irysa. Eksportu jeszcze nie ma a za Bellarosę oferują 0,8zł - na kraj. Tyle info od znajomego.

Edytowano przez pawelol111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlkpmder    6

Panowie jaką cene można dostać odbiór z podwórka ilość 23-24tony mam propozycje 10zł/15kg co prawda na lokalnym tagru sprzedaje 18/15kg ale małe ilości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerwac    0

Witam wszystkich!

Wiem, że to nie miejsce na takie ogłoszenia ale poszukuję dostawcy/producenta ziemniaka, który sprzeda mi 30t w workach po 15kg wraz z dowozem woj Śląskie, Dąbrowa Górnicza. Cena do uzgodnienia, ziemniak jadalny(wybrane worki będą sprawdzane pod kątem jakości), preferowana cena to 0,5 - 0,6zł/kg. Najchętniej z woj. Podlaskiego jeśli ktoś będzie jechał na Śląsk po węgiel, wtedy obu stronom się opłaca, za transport płacę osobno. tel:500270242

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jerwac    0

Rozumiem, że chciałbyś górę pieniędzy za swoją ciężką pracę (kto by nie chciał) ale post wcześniej @kiler napisał, że sprzedaje 24t za 0,65gr/kg więc górna granica mojej preferowanej(! nie koniecznie finalnej ceny transakcji, bo ta, jak napisałem jest do uzgodnienia) nie jest kosmicznie zaniżona. Chcę kupić 30t możliwie jak najtaniej, to jakiś grzech? Każdy chce zarobić, a jeśli wszystko pójdzie dobrze i obie strony będą zadowolone to chcę zawiązać współpracę z dostawcą/producentem i nie tylko chodzi o ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

kolego @Jerwac, tu jest forum. Jeśli chcesz kupić ziemniaki, zgłoś ofertę na www.igrit.pl lub tutaj w dziale 'giełda'. Jesteś nowy i mieszasz, a my do każdego nowego nabieramy zaufania z czasem.

Mógłbym także sie oburzyć Twoją propozycją cenową, bo obecnie sprzedaję ziemniaki dwukrotnie drożej od Twojej oferty; ale nie mam na to siły i czasu, jestem za stary na przepychanki słowne.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Jerwac widze że tu na forum szukasz kozła ofiarnego , ze sprzeda Ci za takie grosze ziemniaki.

Jestes w błędzie!!!

Teraz ziemniak jest drogi i nie sadze bys kupił taniej jak po 0.8/kg , nie wspomne już o lutym gdzie dojdzie z lekka do 1.50/kg.

Pawelec Ci dobrze napisał , treściwie i na temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max83Max83    60

Rozumiem, że chciałbyś górę pieniędzy za swoją ciężką pracę (kto by nie chciał) ale post wcześniej @kiler napisał, że sprzedaje 24t za 0,65gr/kg więc górna granica mojej preferowanej(! nie koniecznie finalnej ceny transakcji, bo ta, jak napisałem jest do uzgodnienia) nie jest kosmicznie zaniżona. Chcę kupić 30t możliwie jak najtaniej, to jakiś grzech? Każdy chce zarobić, a jeśli wszystko pójdzie dobrze i obie strony będą zadowolone to chcę zawiązać współpracę z dostawcą/producentem i nie tylko chodzi o ziemniaki.

Nie oferujesz miodu, jak na ten rok. Ja hurtowo sprzedaje po 12-14 zł/15 kg. W tym roku plon z hektara u nas niższy od zeszłego o jakieś 30%. średnio ok. 28 t/ha handlowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj