Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

bolek2    10

bez ograniczeń ,mają duże zapotrzebowanie .Mamy u nas kilka takich firm skupowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirek123456    0

Panowie jaka cena w krakowie i sandomierzu zoltego ziemniaka? Wiem ze sa portale z cenami ale one nieraz nijak maja sie do ceny rzezywistej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena 65gr w tym roku to nie wiele. Na wiosnę hurtem będzie można sprzedać po 1,50zł ;)

 

Jaka jest cena na giełdzie we Wrocławiu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

65gr to mało?W tym roku cieżko uzyskac wydajność rzedu 35-40ton plonu handlowego ale przy 30 tonach w obecnej cenie nie ma co narzekać...

"moze" bedzi drogo ale tak myślą wszyscy i moze sie okazać że bedzie maksymalnie zł... paru moich znajomych obecna cena satysfakcjonuje i wyprzedaja wszystko prosto z pola.

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2079

U mnie aktualnie na targowiskach i sklepach 1.20 ,1.10 ja sprzedaję po 1zł i mam więcej chętnych jak towaru nawet sami klienci chcą kasy dołożyć ;) W tym roku jak bym miał więcej ziemniaków to bym lepiej na nich wyszedł jak na pszenicy... :D

Edytowano przez prorok

Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

ja bym teraz wstrzymał się ze sprzedażą jeśli ktoś oferowałby 65-70gr. w lutym będzie ponad 1zł u was.

ja cały czas 1zł, ale to małe ilości ok 5t tygodniowo.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Nie namawiaj do wstrzymania sprzedaży bo jak wszyscy przytrzymają to na luty będzie doopa nie cena. Każdy kto zajmuje się ziemniakiem ma chyba jakieś wyczucie i powinien wiedzieć co ma robić. Cena 65gr z prosto z pola jest dobra. Imho im więcej drobnicy i skoczków wyprzeda się teraz tym lepiej dla nas.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Cena 65gr w tym roku to nie wiele. Na wiosnę hurtem będzie można sprzedać po 1,50zł ;)

 

Jaka jest cena na giełdzie we Wrocławiu ?

wczoraj o 16 wołali 14 zł ale były tylko 4 busy z ziemniakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Co do konkretnych cen ciężko prorokować, w 2010 była powódż ziemniaki w moich stronach niby lepiej się udały niż w tym roku ale eksport na wschód szedł pełną parą a cena z tego co pamiętam, ciężko miała przekroczyć 15/15 w tym roku eksportu praktycznie nie ma. Dużo też będzie zależało od tego jaka będzie zima...Dodam jeszcze, że Co niektórzy twierdzą, że zimą, będzie 20/15, ale w tamtym roku mówili, że będzie 15/15 a jak było wiadomo...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

Wie ktos co sie dzieje na Zjazdowej?? Ja sprzedaje z miejsca po 10/15 cena jak narazie dobraa czy zima bedzie 15-20zł/15kg ?? szczerze wątpie bo jesli nie ruszy export to jakiegoś szaleństwa nie bedzie.

 

lukasx21 jak tam krecą sie u was handlarze na słomkowie?:D


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z racji, że jestem blisko niemieckiej i czeskiej granicy to cena na targowiskach 1,5-2zł. W warzywniakach i marketach od 1zł do 1,50zł. A ja sam sprzedaję po 1,20zł. Dzisiaj 2,1t sprzedałem po takiej cenie. Cały czas zastanawiam się czy nie zejść do ceny 1zł bo według mnie cena w tym roku jest bardzo wysoka. Gdybym miał kupić ziemniaki to bym tyle nie dał, ale nasz naród je ziemniaki i będą je kupować bez względu na to jaka będzie ich cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

To co byś kupił po tej cenie? Za 400g ryżu trzeba zapłacić 2,5-3,5zł. Przeciętna rodzina wyda ok 300zł więcej w tym roku. Trudno, 2 lata temu jedli za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Wie ktos co sie dzieje na Zjazdowej?? Ja sprzedaje z miejsca po 10/15 cena jak narazie dobraa czy zima bedzie 15-20zł/15kg ?? szczerze wątpie bo jesli nie ruszy export to jakiegoś szaleństwa nie bedzie.

 

lukasx21 jak tam krecą sie u was handlarze na słomkowie? :D

i na stacji pkp?

na Zjazdowej rano bylo 10-11(cena handlowa)

podobno w sobote bylo duzo towaru


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

Co do konkretnych cen ciężko prorokować, w 2010 była powódż ziemniaki w moich stronach niby lepiej się udały niż w tym roku ale eksport na wschód szedł pełną parą a cena z tego co pamiętam, ciężko miała przekroczyć 15/15 w tym roku eksportu praktycznie nie ma. Dużo też będzie zależało od tego jaka będzie zima...Dodam jeszcze, że Co niektórzy twierdzą, że zimą, będzie 20/15, ale w tamtym roku mówili, że będzie 15/15 a jak było wiadomo...

pamiętam jak przed nowym rokiem w 2010 na targpiaście gość wołał 22,5 za 15. Ale był tylko jeden na placu to nawet gdybym cały samochód chciał kupić to ani złotówki nie chciał opuścić. Powiedział tylko że po co ma opuszczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

i na stacji pkp?

na Zjazdowej rano bylo 10-11(cena handlowa)

podobno w sobote bylo duzo towaru

 

O stacji pkp masz tutaj http://sieradz.com.pl/wiadomosci/wroblew/2799,problemy-rolnikow-ze-slomkowa-suchego.html a tak to koło tych 9.5- 10/15 trzyma się cały czas.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

eksport chyba cały czas idzie, przynajmniej agrosar cały czas kupuje po 70gr/kg (najwyżej w tym sezonie płacili 90gr/kg)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Wczoraj dzwonił rumun pytał o ilość ziemniaka i czy będę szykował więc na razie sondują cenę.. Nawet o skrobiowe pytają oby było tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Chyba ta sortownia węgla ma mały wpływ na ceny w całym kraju Jak komuś się udaje sprzedać w hurcie po 1.2 żółtego to mu chwała . Ja sprzedaje w detalu po 1.2 a niektórzy nawet po1 zł na bazarze .

Ceny na zjazdowej wtorek po południu wywoławcza irga 15 ,żółty 13 do 14 zł i niech tak by było .

Boję się tylko jednego żeby nie ogłosili w mediach o spadku ziemniaków bo co by było wtedy jak niektórzy piszą ,że mają po 45 t z ha .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Sortownia wpływu żadnego na ceny nie ma, po prostu w ubiegłym roku ten plac był do czego innego wykorzystywany, wtajemniczeni wiedzą o co chodzi... Co do tych 45t z ha....Może i są tacy co tyle mają, to niech się cieszą, ja znam sporo takich osób co zawsze mieli towar 1 klasa a w tym roku jak ukopią 10t to się cieszą...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirek123456    0

Jak sadzicie deszcze ktore beda do niedzieli beda mialy jakis wplyw na cene? Czy ziemniaka juz jest nakopane na zapas, bo nie wiem czy handlowac dzis czy poczekac pare dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

po deszczu będzie się lepiej kopało ,będzie mniej brył.Ziemniaków na pewno będzie więcej a cena taka sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

ile kg pyrek wchodzi w skrzynie 100/120/80?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj