Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

zbyszek8201    174

zdziwiłem się dziś ,ponieważ zajechał do mnie handlarz,co wcześniej przez tydzień odkładał odbiór ostatnich 3ton ziemniaka, dziś podjechał osobówką i że zabierze w środę[ziemniakom kły rosną jak szalone-co widział] daje 7zł/15kę[owacja]. a z żółtymi w ostatnich dniach był wielki problem aby sprzedać,więc liczyłem przepuścić to przez bydło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Sytuacja zaczyna wyglądać nieciekawie...zastój się zrobił i jak się coś nie ruszy to będzie lipa...każdy będzie chciał sprzedać na raz bo kiełki rosną jak szalone oby się sytuacja szybko poprawiła :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Wiecie po ile dziś były na Zjazdowej?

podobno wołali dzisiaj 8-10 w zależności od towaru


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Zjazdowa zawalona ziemniakiem,dzisiaj wywoławcza 8zl

a na halach pełno młodego...


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Pewnie się każdy ugotuje resztkami ziemniaka...tylko ciekawe ile tych resztek zostało , a było tak przyjemnie <_<

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max83Max83    60

koniec handlu. Rumuni pewnie już powoli mają młodego. Mi zostało około 3 tony tylko na rynek dla swoich stałych klientów w detalu po 1 na 2 tygodnie.

 

koniec handlu. Rumuni pewnie już powoli mają młodego. Mi zostało około 3 tony tylko na rynek dla swoich stałych klientów w detalu po 15 zł/15 kg. na ok.2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

6-7zl przy ilosciach tirowych ale w zasadzie mamy teraz cene dnia


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Wyprzedałeś się już przemol?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

niestety nie


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165
Napisano (edytowany)

Ile tego ziemniaka było, w ubiegłym sezonie to się w głowie nie mieści... Setki ton wyjechało za granicę a towaru nadal nie brakuje, rozmawiałem z gościem który ma w chłodni 100t , Prosili się po 0.80gr to chciał 1pln-a.... Ciekawe co sobie teraz myśli...

 

No zapomniałem, że niektórzy na tym forum twierdzą że w połowie czerwca jeszcze będzie ciekawie... :D :lol: :D

Edytowano przez lukasx21

Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camry    56

w naszej okolicy znowu poszedł grad ,raz przed południem druga seria po południu, ludzie zaczęli orać zboże bo totalnie go zniszczyło , nie wspomnę o innych uprawach, na to miejsce prawdopodobnie będą szły ziemniaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6402

Ziemniaka jest w "ciul",tylko nie ma co kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi1999    57

Każdy trzyma a ja handluję po 8zł/15kg. Wiem że to nie kokosy ale jak na tydzień bierze 70 worków to warto bo jak mam jechać na zjazdową i nic nie sprzedać to po co. Zostało jakieś 2,5 tony w kopcu i jak łapa będzie brał to akurat młode z pod włókniny urosną :)

żeby tylko nie zmienił dostawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

Tu już nie ma na co czekać, za 2 tygodnie będzie zawalone młodymi. Sam mam jeszcze jakieś 15 ton, ale na razie prace polowe nie pozwalają mi się za to zabrać i pewnie wszystkiego nie zdążę sprzedać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutus44    5

ja dziś zakończyłem sezon ziemniaczany 2012-ceną 10zl/15.Do ostatniego tyg sprzedawałem po 12-ale jak końcówka została to puściłem w detalu aby ludzie dobrze wspominali mnie do jesieni.Sezon nerwowy-90% sprzedane wiosną.Ale pochwalę się ,że to nie ja zanirzałem ceny ;) bo ani woreczka nie sprzedałem poniżej 6 zl.Ale powiem wam szczerze,że po wieloletnim szarpaniu z ziemniakami zapewnie już na przyszły rok już ich nie zasadzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Gaaadanie :P U mnie też mówili na jesieni "nie zasadzę", "dosyć tej głupiego roboty" - to cytaty w najbardziej kulturalne. Nawet mój ojciec chciał zmniejszać areał.... dopóki ceny nie skoczyły. A na wiosnę po posadzeniu znów gadanie "jak ceny nie będzie to sadziłem ostatni raz".

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj