Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kissmy...    67

Nie mam, sklepikarze odbierają ode mnie. zostało może jeszcze 40 t. Myślałem że w Bydgoszczy coś drgnęło, bo wszyscy piszą o dużym zainteresowaniu ziemniakiem. A jaką Ty masz cenę?

 

mi została końcówka trochę ponad auto i badałem właśnie temat cen, za 10zł można to żenić u dowolnego pośrednika a mi odbiorcy stękają na 9zł netto, podnoszę na 700zł/t brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

poczekajmy jeszcze trochę to będą dawać sami po 80gr jak nie lepiej młodego szybko nie będzie to akurat pewne

sprawdziło się szybciej niż przypuszczałem, poczekajcie tydzień, dwa będzie po 15 za worek i będą się prosić. taka moja dobra rada a zrobicie jak uważacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Ostrożnie, bo pokazały się w marketach "młode" po 1.9 PLN za kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Dużo? Jak to się stało ktoś cię podpierdzielił, czy ci kupca fałszywego podesłali?

Był telefon czy czasem nie mam na sprzedanie sadzeniaka i chcieli przyjechac zobaczyc a jak przyjechali to sie zaczeło

kara: 200zł mandatu" + 10%wartosci przygotowanej partii


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

A to od nas ze sdz z piorin czy macie tam swoją?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

prowokacje przeprowadza raczej wyłącznie agencja nasienna, ale ja na wszelki wypadek uważam na wszystkie telefony i preferuje osobisty kontakt z klientem, wyłącznie przez telefon nie realizuję transakcji

 

Bydgoszcz cały czas w zaparte poniżej 10zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi1999    57

 

Sąsiad 10 zł to za mało ,żeby taki ciągnik zielony kupić taki jak na obrazku . Ja już próbuje po 12 .

 

Po 12 to chyba z domu przy małych ilosciach a w Łodzi to i tak po 10 zł handlujesz :P

Za kartofle to traktorów się nie kupuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szarywilk    90

No jak się sprzedaje za pół darmo to się nie kupuję - ja dziś ładowałem całego tira po 12 jutro następny i będzie koniec ziemniaka - a ty jak chcesz to sprzedawaj z dowozem na giełde po 10 :) se sklepikarze nowe passaty kupią :) bo i tak sprzedadzą po 1,5 zł /kg ......

Edytowano przez szarywilk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZF9641    22

Ja od dziś podniosłem detal na 14 popyt bez zmian [dostałem kilka komentarzy ,że chyba w Boga nie wieże ]hurtownicy dostali oferty po 10-11 i zamawiają jak tydzień temu.Dla ciekawostki jak chciałem im podnieść cenę 2 tygodnie temu to każdy miał 10 dostawców w zapasie a dziś cichutko przyjęli cenę abym tylko sprzedał im towar.Ceny z okolic Torunia ,hurt w Toruniu 12.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

A to od nas ze sdz z piorin czy macie tam swoją?

mamy swoja PIORiN

 

znajomy w kalibrażu 45-55 ładował dzisiaj po 10zl


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

dzisiaj dostałem ofertę na zestaw po 12 za worek. Na giełdzie zielonogórskiej 14-15 worek i zaczął wjeżdżać niemiecki ziemniak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19709

Ja nadal pcham 30kg/24,- swojej klienteli.....10km ode mnie idzie ziemniak(dener,satina)po 15kg/6,- i przy zakupie 10 dowozi!!!!!

Jednak rolnicy to największe K...R...Y nawet siebie i swojej pracy nie szanują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    174

właśnie wróciłem z małego targu gdzie jest obrót prosiętami [nielegalny] plus zboże i ziemniaki. było 4 handlarzy ,pytam po ile płaci -po 7.5 zł/15kg[dogadamy się] ..odchodzę drugi zaczepia mnie i ile mam towaru,czy gotowy i adres-mówię że towar w kopcu -ale daj pan adres itp. ceny na tą chwilę nie za wysokie ,lecz widać zainteresowanie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didi    2

Dziś w agrobiznesie ceny na ziemniaki od 0,7 do 1 zł.Widać tendencję wzrostową.ostatnio było od 0,5 do 0,8. Do czerwca daleko a towaru ubywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Jak u was ziemniak ? Czy to prawda ,że koło Sieradza płacą 15 zł czy żart a Zjazdowa po ile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didi    2

Zbyszek8201 U nas podobnie.Co chodzi o cene to szału nie ma bo 0,4 za kg ale zaczynają sie pojawiac ogłoszenia o zakupie.Zainteresowanie jest,ale ta cena mogła by być wyższa...Ja czekam na podwyżke,narazie nie sprzedaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

@Zbyszko podobno płaca za ładnego duzego(6+),na zjazdowej dzisiaj w południe wołali 12

 

u mnie Serbowie czyszczą okolice :D

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

Zbyszko na sieradzu cena 12zł w kalibrze 5+ , kaliber 4+ tez kupuja bez problemu po 10 zł co do zjazdowej to nie mam informacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
walkol    34

Jednak taka aura co nie którym rolnikom sprzyja w osiągnięciu zysku i tak powinno być a nie darmo robić, żeby handlarze się wypasali kosztem rolnika


Zanim coś napiszesz przemyśl to kilka razy .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    174

niech czyszczą i t płacą dobrze. zapomniałem dopisać rano-o tym pośredniku z targu zaoferował 7.50 za 15kę[dogadamy się] i po rozmowie że brałem sadzeniaka z centrali powiedział że kupi też te w mniejszym kalibru.... nie jestem ekspertem,lecz sądzę że ceny mogą przyhamować jak rolnicy otworzą kopce i dalej raczej wzrosną u mnie w okolicach towaru mało a zainteresowanie rośnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Camry    56

12zł za 15kg rumuni ładowali na tira, zaczyna robić się wariactwo na punkcie ziemniaka,mnie zostało jeszcze tylko 20 ton ale to zostawiam na maj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj