Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

szzone    398

Zima odpuści kiedyś na pewno ale starego ziemniaka w tym roku musi wystarczyć jeszcze na 3 miesiące to jest pewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    173

to jak sądzicie,kiedy zima odpuści i ci co jeszcze trzymają w kopcach wyciągną towar,to spowoduje spadki cen... raczej nie są to wielcy producenci,myślę też że akurat większość tych rolników sprzedawała jesienią -aby tylko pozbyć się towaru. lecz ile takich ziemniaków jest to nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

U nas Rumuni wczoraj brali po 6zł za 15 kg z trudem ale kupili całego Tira ja swoje ziemniaki trochę słabo zabezpieczyłem przed mrozemi które były kilka dni temu. a miałem przesortowane w workach i trochę przemarzły i muszę niestety przebrać jeszcze raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

Czy ktos wie jak z ceną na Rybitwach. W moich okolicach Rumun czysci resztki.

w czwartek 7,5 za ładne a co gorsze to wszystko stoi wołaja 8 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

u mnie ziemniaka już wyprzedali na jesieni. Ja ostatnio po 12 zł oddałem :D Giełda 10-11zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

Saszeta tak ma :D


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

gdzie i po ile pozbywacie się ziemniaka kal 30-50mm ??


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

ja chyba zostawię grubszego sadzeniaka i zejdzie za miesiąc w dobrej cenie, a przynajmniej nikt go nie wysadzi, 40-55 sprzedawałem po 7,5zł netto czyli złotówkę taniej niż 45+, za niższą cenę wszystko zejdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

gdzie i po ile pozbywacie się ziemniaka kal 30-50mm ??

40-50gr oficjalnie to na pasze ;)


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

40-50gr oficjalnie to na pasze ;)

 

Jest jakieś zainteresowanie?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Małe ale nie ma co sie dziwić skoro nawet w centralach sadzeniek nie schodzi


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

temat bardziej uczęszczany więc tu zadam pytanie :D

Mam okazję kupić z jednego miejsca 2 sadzarki s211/1 czterorzędowe. Jedna na talerzach a druga na zwykłych obsypnikach. Ponieważ dwie mi niepotrzebne jedną bym sprzedał. Chodliwe one są? Za 1,5-2 tyś sprzedałby? Jedna stan bdb, druga taśmy do wymiany i pomalować ale ta ma talerze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Ciężko powiedzieć jak jest rok w którym jest szał na sadzenie ziemniaków gdzie dużo napaleńców/ sezonowców wchodzi w ten temat to sprzedasz bez problemu (ja parę lat temu właśnie w takim roku wymieniałem sadzarkę do kiełkowanych to telefon aż czerwony się robił... :P potem w sierpniu worek 2zł kosztował... :huh: ) ale coś mi się wydaje, że w tym roku tak nie będzie... Mój sąsiad z miesiąc temu sprzedał czeską sadzarkę która stała w szopie nie używana ze 20 lat ale poszła podobno na ukraine, w kraju raczej nikt by tego nie chciał...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

a u nas tanieją 0,45zł to max

 

W łódzkim 7 zł za worek to minimum. Tanieć to mogą w głowach handlarzy, a Ty trzymaj cenę, to wrócą. Zaręczam. A jeśli nie będziesz mógł po tyle sprzedać, to przywieź do mnie, zarobię sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

6 zł mi koleś oferował: "bo na Broniszach po tyle kupuje".

Co do sadzarek: znajomy kupił od września 2011 do lutego 2012 aż 60 sadzarek. Wszystko poszło na wschód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Ktoś pisze że 0.45 to max. Problem jest w tym że znowu obudzili się przeżutowcy, ale to co oferują nie nadaje się do niczego, a szczególnie zapakowania. No i co że ktoś to wyhodował -parch i ogniska zarazy .

Ale jest lepszy numer, bo część po ociepleniu znowu liczyła na kupców z południa lecz zamiast Tirów przyszły mrozy i zamieć. Niestety obory i plandeka nie ochroniły towaru i teraz nerwowo biegają.

To nie jest żadna wycieczka osobista do uczestników dyskusji, tylko wynik obserwacji własnych, więc proszę aby oszczędzić mi obelg. Choć i tak akurat w tym temacie większość ma stalowe nerwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj