Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

BizonFan321    374

Widzę ,że prognozy co niektórych się sprawdziły . Przyszła zima to i ceny w górę poszły :)

Przy takiej cenie ziemniak wychodzi wam na + ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Rosja – drożeją ziemniaki

 

http://www.fresh-mar...ywa;n1888229208

 

Ruscy wprowadzają embargo na ziemniaki z ue także niektóre z waszych optymistycznych prognoz mogą się nie sprawdzić... :mellow:


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

na sadzeniaki

 

Wczoraj w agrobiznesie było tylko o sadzeniakach a dzisiaj już mówili o jadalnych na info...

Sprawa ewidentnie polityczna wg mnie bo komisja europejska upomniała się o wrak tupolewa... także raczej na dietę nie przechodzą tylko wujek Vladimir grozi palcem.... <_<


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Koledzy , kolega potrzebuje coś żółtego z okolic Krakowa....ma ktoś coś do sprzedania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

No ale jeśli nawet zablokują na jakiś czas, tak jak było z ogórami ze 2 lata temu, to w tym roku będzie niezłe bagno z ziemniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

doczytałem.

Szkoda że tak późno embargo na sadzeniaka. Na jesieni będzie spory eksport do ruskich jeśli to embargo zadziała na prawdę. I tego jestem pewien. Najwyżej przez Litwę

Edytowano przez saszeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1125

Litwa jest w UE więc nic z tego. Największej sraaczki dostaną zachodnie zakłady przetwórcze co jadą tylko na swoich odmianach.

Edytowano przez mikad

"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

Koledzy , kolega potrzebuje coś żółtego z okolic Krakowa....ma ktoś coś do sprzedania?

Ja mam do sprzedania Tajfuna, jeśli koledze odpowiada to proszę o kontakt na pw. Jestem z Miechowa.


Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Witaj "imienniku" PW poszło.

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Na razie jest to wróżenie z fusów jeżeli chodzi o przyszły sezon, jednak jak by nie było takie rewelacje dobrego wpływu na ceny nie mają...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

Litwa jest w UE więc nic z tego. Największej sraaczki dostaną zachodnie zakłady przetwórcze co jadą tylko na swoich odmianach.

miało być przez Ukrainę :ph34r:

 

 

Po za tym wątpię żeby się utrzymało zwłaszcza że w styczniu nie wiadomo jaki będzie przebieg pogody w sezonie. Może nie sprzyjać a jeść coś trzeba. Ważne że na sadzeniaka bo może areał zmniejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prusak    1

Czy ktoś się może orientuj jakie są ceny sadzeniaka w centrali, hodowli na ten sezon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Zależy w jakiej klasie , ale rozrzutność duża od np.100 do 140zł za 100kg

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Rosja produkuje tyle ile jej potrzeba, niedobory jeśli są to niewielkie. Jeśli ceny wynoszą 0,6-0,7 zł to po ile muszą u nas kupić żeby opłaciło się do Rosji wieźć??

Dziś dzwoniłem do handlarza: 7 zł za worek. Pytam czy na eksport, mówi że nie, że eksport nie idzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Czy ktoś się może orientuj jakie są ceny sadzeniaka w centrali, hodowli na ten sezon.

od100 w gore, zalezy jaka odmiana i jaki stopien kwalifikatu ale np denar 110CA 147 BII (35-55mm); lord 100 CA;(30-50mm)

Dziś dzwoniłem do handlarza: 7 zł za worek. Pytam czy na eksport, mówi że nie, że eksport nie idzie.

u mnie kupuja na eksport,od poczatku roku ładuja dwie chlodnie tygodniowo po8zl(ale taka zbieranina)

mozna sprzedac tez po 60gr(na eksport) bo towar towarowi nie jest równy

handel na kraj wlasciwie nie istnieje(przynajmniej u mnie)


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

A w każdym markecie w mojej okolicy ziemniak pakowany po 1.99 za kg a na targu lokalnym po 0.80 i ruchu praktycznie nie ma. jak wszyscy wyciągną ziemniaki po przejściu mrozów to może być nie ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max83Max83    60

A w każdym markecie w mojej okolicy ziemniak pakowany po 1.99 za kg a na targu lokalnym po 0.80 i ruchu praktycznie nie ma. jak wszyscy wyciągną ziemniaki po przejściu mrozów to może być nie ciekawie.

Dokładnie,wtedy dopiero będzie panika.

U mnie też sklepy zastój niesamowity,takiego nie pamiętam, A na eksport u nas nikt nie bierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

u mnie sklepy idą pełną parą, rynki stoją, bowiem nikt nie zniesie 10 stopniowego mrozu, eksport bierze z całego kraju - co prawda u nas nie ma zbieraniny (tylko ilości całosamochodowe), gdyż zbiórkę bardziej opłaca się zorganizować na południu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj