Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam

nie moge tematu zanalesc wiec pytam tutaj, ile u was biorą za godzine kopania anna 1 rzedowa? mam dowykopania 0.5ha

i ma moze ktos namiar na kogos kto skupuje ziemniaki w dobraj cenie - rejon Słupska?

Wiadomość z agroFakt.pl

saszeta    72

Witam

nie moge tematu zanalesc wiec pytam tutaj, ile u was biorą za godzine kopania anna 1 rzedowa? mam dowykopania 0.5ha

i ma moze ktos namiar na kogos kto skupuje ziemniaki w dobraj cenie - rejon Słupska?

ceny usług. Jest taki temat. 650 zł hektar jak się nie mylę. Ale hektary bywają nierówne

KULAWA_KOZA    88

Wczoraj w Krakowie na Rybitwach o 21.00 brakło już ziemniaka.

Cena 12.00zł/15kg, został tylko drobny po 5.00zł/15kg

Zbyszko    675

U mnie z 5 ha mam jeszcze niecałe 2 ha . Myślę ,że jeszcze do zimy z 0,5 ha sprzedam oczywiście w detalu . W mojej okolicy dużo się nie sadzi ale ziemniak schodzi na bieżąco .

KULAWA_KOZA    88

Kupie ziemniaka żółtego w workach 15 kg z okolic Proszowic i Kazimierzy Wielkiej . tel 888 923 942

ile płacisz za 15kg?

karolr2    180

Dzisiaj sprzedałem po 80zł 100kg A jak tam u was?To jest dobra cena czy drożej cenić będę miał jeszcze 4t tajfuna

WeSolyRomeK    17

ile płacisz za 15kg?

Jak w polskim rolnictwie ma być dobrze jak producent pyta się klienta ile zapłaci mu za wyprodukowany towar?..... I to jeszcze w takim roku jak ten... <_<

• Like 3

KULAWA_KOZA    88

Pytanie czysto teoretyczne Romku.

Ja nie kupuje ziemniaków , mam swoich troszkę.

Myslę że po wykopkach bedzie sytuacja jak z zbożem ,,,,,spadek o około 20-30% ceny bo ludzie nakopią i będą chcieli sprzedać za ile tyle , by mieli na paliwo i nawóz i "nad stan" usunąć a potem za 1-2-3 mc cena bedzie wędrowała do góry aż w lutym osiągnie rekordową cene tak jak rok temu.

Jestem tego pewien na 100%.

A rzadko się mylę...

Jesli są chętni do zakładu o rację to zakłady przyjmuję ... :P :P

Krzysztofb    0

a jaj część ziemniaka sprzedam po 0,60 zł brutto , trochę po 1,30 zł a jeszcze w innym miejscu po 1 zł ceny brutto takie mam umowy , mam nadzieję że mi mojego starczy

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować