Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
traktor002    0

koledzy jak tam u was z cenną ziemniaka u nas w małopolsce 12zł 15kg.a dziś w tesco w dąbrowie tarnowskiej przecena ziemniaka była jak byłem było 1,40a jest 0,80 ciekawość co to ma znaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Wyczyścił ktoś przechowalnie bo było czuć ? A możliwe że ziemniak poszedł po kosztach a podnieśli co nieco inne

Edytowano przez Robertkujawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6401

Akurat w tej przechowalni jeszcze jakiś czas dna nie zobaczą, może nawet do wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a1fe26c2   
Gość a1fe26c2

Można podejrzewać, że tanie ziemniaki były tylko wabikiem dla klientów. Jeśli już klient wejdzie do sklepu, to się skusi na inne towary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Na Rybitwach cena wyjściowa dzisiaj to 14 zł :)

ale jak się nie uda sprzedać do popołudnia to trzeba oddać łapie po 12-12.50zł ;[

lub przemarznąć w nocy razem z ziemniakami :unsure:

Paweł trzymaj tego ziemniaka do lutego a zobaczysz prawdziwą cenę :rolleyes: nie spiesz się , ja trzymam do lutego.Pod koniec stycznia wołam" Żelazną" :D i wybieramy jak leci :)

Potem ogłoszenie do żółtego jeża i sami będą podjeżdżać ci pod dom.

Ja tak robie co roku.

Myślę że z początkiem lutego cena ziemniaka będzie minimum 1,0zł/kg

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

W sklepie na półce na pewno z początkiem lutego będzie minimum 1zł/kg :) Będzie też na giełdzie dla tych co po worku biorą.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Czas pokaże ale w moich stronach mamy obecnie obniżke, cięzko znaleść klienta na 12zł...


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

raczej na 10-11,5

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziś w nocy Rybitwy. Sprzedający cenią po 14 zł za worek żółtego ziemniaka. Po ile sprzedają ? trudno mi powiedzieć. towaru mało kilka stopni mrozu.

Na marginesie/ nie mam regulowanej atmosfery w przechowalni ( temp, wilg. ) i ziemniaki wyjątkowo szybko zaczęły kiełkować. Było i jest stosunkowo ciepło jak na tę porę roku i sądzę ,ze podaż może się zwiększać, albo już jest zwiększona. kto ma możliwości przechować ziemniaka w dobrym stanie do kwietnia może wziąć nawet 20 zł/worek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

właśnie załadowałem w domu po 12/15, zapłacili bez szemrania i targowania się


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

jaka ilość?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

500 worów


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysztoff    10

znajomy dostarcza ziemniaka do marketów, i jak robią taką promocję to ładuję w worki przemysłowy a do skrzyń odpad po sortowaniu i mówi, że ma dwa tygodni spokój, w tym roku brał wszystko jak leci, sami wywieźliśmy mu kilka wanien skrobiowego ziemniaka, a on tylko sortownik, etykieta i już był piękny Denar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

Polacy najedza się takiego ziemniaka a potem płacz rolników że spożycie spadło... ceny nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

500 worów

50 kilowych? :blink: to pewnie musieli być górale bo górale mają mase siły.500 worów załadować to trzeba mieć moc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

znajomy dostarcza ziemniaka do marketów, i jak robią taką promocję to ładuję w worki przemysłowy a do skrzyń odpad po sortowaniu i mówi, że ma dwa tygodni spokój, w tym roku brał wszystko jak leci, sami wywieźliśmy mu kilka wanien skrobiowego ziemniaka, a on tylko sortownik, etykieta i już był piękny Denar.

Jak rolnicy oszukują to jest dobrze, ale jak rolnika oszukają to wielki płacz, ludzie miejcie trochę jakiegoś honoru i szacunku dla innych, ktoś zapłaci za taki szajs i klnie później. No co za naród, tylko patrzą jakby tu jeden drugiego wykiwać, grunt kasa i później leci do kościoła jeden z drugim jakby nic się nie stało. ;[ ;[ ;[

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

50 kilowych? :blink: to pewnie musieli być górale bo górale mają mase siły.500 worów załadować to trzeba mieć moc.

 

Widzę że kolega coś dowciapny się zrobił przed świętami :ph34r:


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj