Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

pawelol111    1342

Tanio żle drogo też widzę nie pasuje, to ja już nie wiem o co niektórym chodzi. To sprzedawajcie dalej po 20 groszy jak macie problemy z mnożeniem przez 1czy 1,2 itd. I cieszcie się jakie to interesy nie robicie. Brak słów.

 

Pewnie że nie pasuje. A wiesz czemu? rok 2011 sobie przypomnij. Średnia, stabilna cena - wtedy jest dobrze. Przy cenach z września wielu już żegnało się z uprawą ziemniaka, gdy ceny zaczęły rosnąć do poziomu 500zł za tonę nagle wielu stwierdziło że jednak warto jeszcze raz spróbować. Co będzie przy cenach rzędu 1zł za kg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Tanio żle drogo też widzę nie pasuje, to ja już nie wiem o co niektórym chodzi. To sprzedawajcie dalej po 20 groszy jak macie problemy z mnożeniem przez 1czy 1,2 itd. I cieszcie się jakie to interesy nie robicie. Brak słów.

Jak ci brak słów to po co piszesz . Po twoich postach widać ,że wiesz jak wszystko się robi tylko tego nie potrafisz zrobić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Zbyszko przeczytaj sobie swoje posty jak to piszesz żeby trzymać cenę i tak dalej, co sie stało że Ci się tak nagle odmieniło. Widocznie tak masz ziemniaka i żal Ci że ludzie sobie zarobią a Ty nie możesz bo już nie ma takich głupich co Ci za darmo dadzą a Ty bedziesz sie jeszcze cwaniakował.

Edytowano przez magnum123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19702

U mnie pozostało ze 40 ton-przygotownego mam ok 10 ton do czerca zejdzie a jak nie to pójdzie do bydła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawe60    0

Pawe60

 

Pytanie poza tematem i przepraszam od razu za to ale kiedy w Wolbromiu jest giełda? W który konkretnie dzień i o jakiej porze?

Dzięki z góry ;)

 

 

Ziemniak na giełdzie w Pińczowie dziś 12-13 żółty a 14-15 czerwony zależnie od wielkości.

 

Jarmak w Wolbromiu zacznie się za 3 godziny i o 24 w nocy ze śrory na czwartek

W czwartek jest lepszy większy

Jak dziś było na Rybitwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Zbyszko przeczytaj sobie swoje posty jak to piszesz żeby trzymać cenę i tak dalej, co sie stało że Ci się tak nagle odmieniło. Widocznie tak masz ziemniaka i żal Ci że ludzie sobie zarobią a Ty nie możesz bo już nie ma takich głupich co Ci za darmo dadzą a Ty bedziesz sie jeszcze cwaniakował.

Ja już wcześniej pisałem ,że potrzebny ten co cwaniakuje i ten co produkuje i ten co na bazarku sprzedaje. Tu chodzi o takie dziwne piętnowanie innych przez Ciebie ale nie ma co się obrażać .

Ziemniaki Zjazdowa płaciła w sobotę od 13 do 15 nie jak tam wcześniej napisał ktoś 20 zł i wymietli .

Moim zdaniem ziemniak poszybuje w tym tygodniu może na te 20 zł ale później w maju spadnie . Kopce zaczęli też wstrzymywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacolino    46

Na lubelszczyźnie biorąc w rękę lokalną gazetę ogłoszeniową ziemniora jest do zarąbania, cena od 0,4zł/kG. Najwięcej 0,50-0,60zł/kG. Więc szału takiego jak u was nie ma :I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Na lubelszczyźnie biorąc w rękę lokalną gazetę ogłoszeniową ziemniora jest do zarąbania, cena od 0,4zł/kG. Najwięcej 0,50-0,60zł/kG. Więc szału takiego jak u was nie ma :I

Dziwne bo ja ogłaszałem się na allegro po 12 zł i dzwonił do mnie rusek z Kaliningradu pytał się ile mam i jaki gorod . Sam się zdziwiłem i gdybym posiadał tira pewnie by przyjechał .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
john81    5

john a jak zainteresowanie duże i czy towar schodzi bez problemu

 

towaru malo,ja bylem po 10tej wiec ruch byl juz zerowy,pare osob sie krecilo po placu,glownie detelowcy.bylem przeprowadzic rekonesans jak cena,jaki towar i ogolnie jak handel......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jacolino    46

Mówię co obserwuje u siebie. Ja nie sadzę dużo i przeważnie na rynek lokalny-bezpośrednia sprzedaż, ale regularnie co roku. Jak czytam co dzieje się w reszcie kraju to zastanawiam się dlaczego u mnie taka stagnacja i tak niska cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didi    2

Na zamojszczyznie kupcy się ruszyli.Dziś było kilka ogłoszeń,ale cena taka sobie...0,4-0,5 za kg jedynie satina 0,7 ale nie kazdy ma..trzeba jeszcze troche poczekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

Ho ho, zaczynają się do mnie odzywać hurtownicy którzy handlowali jeszcze z moimi rodzicami a od paru lat nie dawali znaku zycia. To coś znaczy. Ale 70gr nie chcieli dać więc do końca nie są zdesperowani ;) Ja za mniej jak 70 nie oddam bo mam ostatnie 20t a dziś dopiero wsadziłem Denara do ziemi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

Jaka cena w Wolbromiu ostatnio?

U mnie kupcy pytają o ziemniaka, ale żaden nie daje więcej niż 65 gr.


Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Już z Cypru ziemniaka przywieźli. Ceny nie mogłem znaleźć... Za starego na markecie 14,4 zł za worek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    172

temat ostatnio ucichł,lecz po tych postach coś widzę że 10zł za 15kę to maks w hurcie... i lepiej pewnie nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Każdy niech sprzedaje po ile chce . Ja myślę ,że to chwilowy spadek . Czy po 10 czy po 12 ludzie jednakowo będą kupować tylko pośrednik zarobi więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Pany co taka cisza już po handlu??jak tam zjazdowa płaci?ja po 10zl/15kg do pośrednika...a od niego idzie na rumunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    172

witam-też mnie dziwi cisza w temacie...u mnie pośrednicy straszą obniżkami i oferują najczęściej 8zł/15kg....lipa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Co taka cisza? Wyprzedane :) Kto chciał to jakieś tam drobne ilości przytrzymuje na maj. Ogólnie ruchu było parę dni i po temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Co tu pisać .U mnie z kopców kupują 9 , 10 zł . Koleś jeden kupuje na tira 10 - 11 zł . Hurt na bazarze dzisiaj 12-13 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj