Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
magnum123    288

poczekajmy jeszcze trochę to będą dawać sami po 80gr jak nie lepiej młodego szybko nie będzie to akurat pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Jak pociągnie jeszcze tydzień takiej pogody to najbliższy wjazd na pole bę dzie koło 15 kwietnia czyli młody opóźniony o ponad miesiąc z racji terminu sadzenia + czas na regenerację kiełków (niektórym przerosły).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

o ile 15 się wjedzie bo może być tak że descz bedzie padał to i około 25 dopiero coś się posadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

Posadzic to może i się uda ale jak to będzie rosło to wielka niewiadoma. Będą zimne noce to będzie pierwsze kopanie w lipcu. Zostało mi jeszcze ponad 60t tak więc może się jeszcze coś zarobi na tym ziemniaku. Nie wiem czy jeszcze ktoś pamięta jak pisałem ponad miesiąc temu że kto wytrzyma ciśnienie to w maju może nieźle zarobic i chyba to się sprawdzi jak nie w maju to w czerwcu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

jak macie kupca na kal 35-50mm, podeślijcie ;) mam dużo ładnej vinety, rok po CA.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Przemol na tiry taką cene ktoś Ci proponuje?

tak, ilosc tirowa i nie musi być jednolita partia

Czekam na papiereczek za woreczek :D


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Obserwując sytuacje na ryneku podejrzewam, że mamy powtórke sytuacji z października-listopada kiedy to mieliśmy spory wzrost cen.

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

trzeba poczekać te 10-14 dni i znowu powinien być wzrost popytu i ceny bo im się pokończą te zapasy co nakupili przed świętami. takie jest moje zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

A zaczął się ruch, zaczął. Jak patrzę na to co niektórzy wyciągają z kopców i oferują to mam tylko jedną prośbę, Ludzie będzie lepiej dla świata jak przestaniecie sadzić ziemniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6329

Szajs pierwszej wody, więc szukają jelenia po niskiej cenie. Zaraz też idzie fama że ziemniak tanieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ziomalek0    6

koledzy dzisiaj sprzedalem 500 woreczków w słabym kalibrze 45+ cena jaka otrzymałem to 8 zł słyszałem ze za 55+ oferuja 9zł bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plapla123    8

U nas też się coś wreście ruszyło bo handlarze sami dzwonią i pytają o ziemniaka do tej pory to trudno było się do nich dodzwonić bo nie odbierali telefonów a i Rumuni częściej zaglądają w nasze strony cena na razie słaba 6zł za 15kg ale już coś się dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik87    16

Dzisiaj 3 telefony od pośredników, dodam ze pierwsze w tym roku... cena jaka proponuja za winete to na razie 8zl /15kg ale wszystko wskazuje na to ze tendencja zwyżkowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brutus44    5

dzis podnioslem cenę z 7,5 na 8,5zl/15 dlatego,że nie mogę się wyrobić z szykowaniem a tu jeszcze perspektywa prac polowych.Miałem nadzieje ze jakis sklepikarz przestanie brac-a tu nici-jeszcze jeden się pokazał co na zimę wziol większą ilość i już mu się skończyły.Powiem krótko -ziemniak może poszybować. Ja na takie tempo ziemniaka mam na miesiąc-duzo okolicznych rolnikow sprzedało 100 % na jesien na Rumunie,troszkę jeszcze ma ale to nie duże ilości.Starego ziemniaka na pewno nie starczy do młodych.Tylko mam żal do siebie ,że za dużo sprzedałem styczeń-luty.Okolice Poznania

ps. tylko co niektórzy wezcie na wstrzymanie i nie sadzcie za dużo bo znowu będzie "bida"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

A Wolbrom 10 zł , Rybitwy 12zł

Nie możliwe, taka dobra cena?

Przed świętami sprzedałem po 6,5 zł :(


Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Młody ziemniak z Maroka jest po 3zl/kg w hurcie wiec to pewnie on. Zajrzyj tutaj http://www.gieldakaliska.com.pl/?site=2

 

U mnie w okolicy wczoraj załadowali kilka tirów własciwie to 45+ cena do9zl.

Na Zjazdowej 10zl

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidPiputa    1

Co ty piszesz o tym wolbromu ze po 10. Na targ do wolbromia mam tyle co do kościoła i byłem na targu w środę na czwartek i cena ziemniaków była po 8,5zł a nie po jakieś tam 10.

 

Pozdrawiam


xxx01

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez Darozioom
      Witam uprawiał ktoś z was odmiany Red Anna albo Red Sonia? Co sądzicie o tych odmianach? Warto w nie zainwestować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj