Zaloguj się, aby obserwować  
damii1

Ceny ziemniaków 2013

Polecane posty

Max83Max83    60

koledzy jak tam u was cena ziemniaka u nas w małopolsce oklice tarnowa gośćiu mi proponuje 4zł za 15kg masakra co robić sprzedawać czy czymać jeszcze troche.pozdrawiam

Ja za nic bym mu nie sprzedał. Gościa chyba pogięło. Jak będziecie się godzic na takie stawki to zawsze będą was mieli za murzynów. Ja mam pełno klientów (mógłbym sprzedawać tirowe ilości) na paszowe po 20 gr. tj 3 zł/15 ale luzem i bez wybierania. Nie dajcie się wyzyskiwaczom,jak byśmy nie opuszczali ceny to by cały czas płacili po min.8-9 zł. U mnie cały czas po 8 zł.(300-400 worków /tygodniowo). A te 4 zł to żartujesz , albo ten gościu ma nie równo pod sufitem?

W zeszłym roku tak sprzedałem prawie 100 ton na paszowe po 20 gr./kg. skiełkowane jak smok, i w sumie wyszedłem lepiej jak ci co sprzedawali po 4 zł/15 jadalne. W tym roku mi to nie grozi, bo dla stałych klientów może mi zbraknąć troche. Sorry za wcześniejszą pomylkę .

Edytowano przez Max83Max83

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

20gr to 3zl za 15 a nie 4,5 ;)

 

@komputer prawie wszystkie twoje posty zostaly napisane w tym temacie i maja zblizona tresc...wydaje mi sie ze jestes handlarzykiem, ktory zbija sobie cene ale to tylko moje zdanie

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

To co w końcu jak posadze kiełkowanego ibedzie przymrozek -5 -8 to bedzie coś z tego czy zmarżnie, bo mi się wydaje że zmarźnie dlatego pytam żeby nie dać ciała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

taki przymrozek nic im nie zrobi..i pamietaj: do odwaznych swiat nalezy


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komputer    2

Nie jestem handlarzykiem nic nie mam wspólnego z handlem.

Edytowano przez milanreal1
caps lock

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max83Max83    60

20gr to 3zl za 15 a nie 4,5 ;)

 

@komputer prawie wszystkie twoje posty zostaly napisane w tym temacie i maja zblizona tresc...wydaje mi sie ze jestes handlarzykiem, ktory zbija sobie cene ale to tylko moje zdanie

Masz racje przemol87 . Ten "Komputer" to chyba jakiś handlarz, żyje w nierealnym świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

@zbyszko handlarz byl na Włocławskiej rejestracji?

 

jak maja takie ziemnie to niech sadza,my im nie dorównamy nawet jesli posadzimy razem to i tak bedza mieli szybciej plon

 

@magnum123 w sloneczne dni ziemia pod folia bardzo szybko sie nagrzewa i trzyma cieplo w nocy

 

On skupuje w Błoniu za Łęczycą przeważnie płaci 7 zł ale to dobry znajomy i dał trochę więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

Na Podkarpaciu cena trochę się popsuła hurtownie 7zł/15kg płacą i nie chcą słyszeć żeby drożej było a z miejsca mam propozycje załadować tira po 0.50g może dojdzie do realizacji. dobrze że na sklepach jest 10zl

 

brakuje dobrego towaru na hurtowniach dziadostwo mają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Po ile ziemniak na targpiaście.

Edytowano przez magnum123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Czy ktoś wie coś ,że ruskie będą brać ziemniaka tylko z badaniami po niedzieli . Mam takie wiadomości lecz nie potwierdzone . Ponoć Wanda ma kupować po 8 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Czy ktoś wie coś ,że ruskie będą brać ziemniaka tylko z badaniami po niedzieli . Mam takie wiadomości lecz nie potwierdzone . Ponoć Wanda ma kupować po 8 zł.

ktora Wanda?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Nie grzesz...

  • Like 1

Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

500zł za tonę przy 40 t z ha (tyle średnio zbierają na AF plonu handlowego) daje 20tys zł. Licząc 8 tys na koszty zostaje 12tys zł. Jeszcze mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek1313    0

Umnie w tym roku gnily ziemniaki ze sucha (nie wiem jak to mozliwe), gdzie bylo wiecej wilgoci to jeszcze sie udaly jakos, ale tak to 1/2 plonu mniej i cena 7 zloty mnie nie zadawala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max83Max83    60

U nas 8 zł/15 bez zmian. Ilości po 200-400 work./ tyg. z domu. Wszystko biorą sklepy. Pojedyncze worki dla indywidualnych klientów 10 zł z domu, 12 zł na rynku. Jak godzicie się tanio sprzedawać to zawsze będą was mieli za nic i bądą płacić nic. Jak nie macie zbytu i musicie opuszczać to po co tyle sadzicie( tyczy się tych którzy nie mają stałych odbiorców). Jeszcze 3 mies. handlu starym ziemniakiem. Myśle że cena wróci w granice 8-10 zł, chociaż u mnie nie widać obniżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Daniel: u mnie cisza, biorą jedynie po kilka woreczków "stali odbiorcy" na sklep bądź na rynek po 550zł - Irga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

mieszkam nie daleko niej, z tego co wiem to w srode twierdzila ze nie wie kiedy bedzie brac

 

wczoraj w Łodzi wołali 8 a po 7 puszczali, dość sporo towaru

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

A co ona jakąś alfą i omegą jest przeprowadzającą katharsis na rynku ziemniaka. O niewidzialnej ręce rynku słyszałem a o Wandzie nie. B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

nie

 

katharsis to zrobil jesienia pan Z na starej stacji PKP... userzy z Sieradza wiedza o co chodzi :D

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj