Skocz do zawartości

Polecane posty

buzerek    2

Widziałem te ziemniaki... Nie dość, że kaliber poniżej 50mm to jeszcze zielony nalot bo zbyt długo leżą na świetle.

djkamio27    0

Jak by była gorzelnia u nas w okolicy Sieradza najlepiej w gminie Wróblew bo by zeszły i pewnie lepsza cena by była a teraz zajedzie się na rynek i trzeba stać klika dni

pawmen3    0

Chcąc szybko sprzedać ziemniaki to trzeba mniej sadzić nie po 15 --20 ha i mieć problem co z tym zrobić

Następny rok powinien być z ceną taki sam lub gorszy to by nauczyło Pamponi z okl. Sieradza ile sadzić

by była cena .

Wiadomość z agroFakt.pl

Zbyszko    682

W telewizji kiedyś był reportaż z chłopem który kupował ziemię , dwa lata temu płacił po 60 tyś dodając ( nawet kosztem rodziny) .

Pij i używaj świata bo to owoc pracy rąk twoich 

nie zostawiaj nic na później bo nastaną inni

i będą się panoszyć w dobrach twoich

• Like 1

Robertkujawy    66

W telewizji kiedyś był reportaż z chłopem który kupował ziemię , dwa lata temu płacił po 60 tyś dodając ( nawet kosztem rodziny) .

Pij i używaj świata bo to owoc pracy rąk twoich

nie zostawiaj nic na później bo nastaną inni

i będą się panoszyć w dobrach twoich

Bez kumpli nie przepił bym Szkoda zdrowia

rafooo    4

chętnie bym coś wysypał  ale w Polsce to pewnie za takie coś Sąd Grocki i mandat nieziemski a dokładać do interesu poraz drugi nie mam ochoty :)  dodam że nie zwiększyłem obszaru   ;)

Zbyszko    682

Zależy z kim byś pił i po ile te trunki by były . Są takie ceny trunków , że przepił byś wszystko i byś się nie opił .

pawelol111    711

Odnośnie licytacji to powiem tyle: Lew Tołstoj pięknie napisał. Był człowiek który dostał rodzaj oferty - ziemia którą obejdziesz do zachodu słońca będzie Twoja tylko musisz dojść do punktu z którego wyszedłeś. Ów jegomość leciał, leciał aż się wy***przył i to przed zachodem słońca. 

bolek2    10

zajrzyj do klubu gogo COCOMO jedna noc i jeszcze ci braknie

saszeta    73

W Kauflandzie promocja po55gr i na dodatek galanty towar

ta sieć tak ma że 25% towaru musi być niemieckiego bo sieć jest niemiecka( w tym roku to akurat ziemniaki). I to oni bezpośrednio kupują a u nas im tylko usługowo pakuje firma spod Kalisza

lukasx21    125

A to by się zgadzało, bo rozmawiałem z takim jednym który tam wstawiał i mówił ,że od października przestają brać polskiego ziemniaka a w zamian przywożą z niemiec bo jak to powiedzieli.... muszą...

miszka16    58

A kiedy w Niemczech będą polskie supermarkety i 25% będą musiały mieć naszego?Jednak Polacy to naiwny naród.  

lukasx21    125

A kiedy w Niemczech będą polskie supermarkety i 25% będą musiały mieć naszego?Jednak Polacy to naiwny naród.  

A są wogóle jakieś polskie supermarkety?

donweter1989    181

Magda_86 - gdzieś czytałem, że pakiet większościowy Polo market ma jakaś firma z Malty więc i to już nie jest nasze.

lukasx21    125

Piotr i Paweł i też Polo Market

Miałem na myśli takie sieci jak tesco, kaufland, carfur itp. Te które wymieniłaś to takie większe spożywczaki

Szarlej    68

A podobno sadzeniaki odmian wczesnych idą jak świeże bułeczki po 2500 zł/t, więc nie wiem komu te ceny zrobiły problem.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.