Polecane posty

Robertkujawy    67

Może mi ktoś wytłumaczyć jak to możliwe że towar który może jeszcze w ziemi poleżeć oddaje się jakby miał datę ważności przekroczą o tydzień?

 

 

Nie mają co robić :) do żniw daleko więc promocja, niech miasto się cieszy. Do taniej wieprzowiny ziemniak młody potrzebny :)Módl się i pracuj a garb sam wyrośnie :wub:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

jeszcze wszyscy nie kopiemy a tu taka cena , to co będzie jak wszyscy zaczniemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Na Zjazdowej 5 wołają


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten rok to jest całkiem spisany na straty. Ziemniaki, zboża, rzepak, owoce miękkie ceny bardzo niskie. A to dopiero początek bo inne płody rolne pewnie też będą tanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Ten rok to jest całkiem spisany na straty. Ziemniaki, zboża, rzepak, owoce miękkie ceny bardzo niskie. A to dopiero początek bo inne płody rolne pewnie też będą tanie.

Plon na polu wiec nie ma co panikowac...


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yngel    2

W tamtym tygodniu kupowałem ziemniaki w pobliskiej hurtowni po 40gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plon na polu mówisz ? Co z tego, że ziemniaków będzie 40-50t/ha skoro za grosze. Lepiej gdyby było 20-25t/ha i 80gr. Podobne pieniądze, a człowiek mniej się narobi.

Zapomniałem dodać, że ulewne deszcze z przed tygodnia sprawiły, że część ziemniaków wymokła i zdarzają się zgnite.

Edytowano przez poprostumateo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark03    1

Malopolska to samo leje non stop denar mi przerasta nie da sie wjechac zeby zasuszyc mam dobrego kupca na ziemniaki od lat ale takich po kilu wagi nie kupi przy tej cenie trzeba bedzie zaorac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

U kogo wymokły u tego wymokły. Sytuacja wygląda tak że są miejsca gdzie suszy.... u mnie deficyt wody i plony marne raczej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark03    1

Az sprawdzalem z niedowierzaniem pogode w siedlcach i faktycznie u was marne opady a unas powiat miechowski godzina temu ulewa i juz czrne chmury ida od krakowa gdyby byla susza pewnie by minely ale gdy bloto w polu to jeszcze doleje u nas nadmiar deszczu nie jest wskazany poniewaz ziemie sa ciezkie i wysokie plony przy dobrym nawozeniu sa w suche lata u was ziemie chyba slabsze wiec deszcz potrzebny wiec mozna powiedziec idealna sytuacja pogodowa aby plony byly niskie wiec czemu cena jest taka niska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Niemieckiego nie znam ale wydaje mi sie że mamy tu1,29€ za 2,5kg = 0,52€ za kilo w detalu. Czyli kokosów nie ma

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarownik    0

Bronisze w Warszawce od 0.28 do 0.35 zł wiec szału ni ma! w Lublinie widziałem za 0.60 ogólnie spadek cen i to widoczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez Darozioom
      Witam uprawiał ktoś z was odmiany Red Anna albo Red Sonia? Co sądzicie o tych odmianach? Warto w nie zainwestować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj