Polecane posty

bolek2    10

u nas też pełne przechowalnie . jak nie będzie eksportu to w styczniu będzie się działo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

eksport jest tylko w małej ilości i wymagania duże.... Rumun coś ładuje Węgier i Słowak 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

Gdzie są ci prorocy co mówili ze jesienią będzie zlotowka, a jak pisalem że szalu nie będzie z ceną to mnie wyśmiewali, z kim nie pogadam to pelna przechowalnia i nie mają chlopaki komu podać.

mój post z 28 czerwca 2015:

 

"ja ze 2 miesiace temu pisałem że cena w zimie będzie na poziomie 50-60gr. oczywiśćie w moim rejonie, bo przecież w zagłębiu lubią robić za darmo i tam nic nigdy nie wiadomo"

 

obecnie 70-80gr jadalka

20gr paszówka.

mały hurt.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

Z kolei zauważyłem że wszystkie sieci podnoszą ceny. Biedronki 1,39zł, Netto 1,19zł, Kaufland 1,20zł. Tam gdzie udało mi się odszukać etykiety na worku idzie jeszcze wczesny Denar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Irga na Mołdawię po 700 zł za tone, cwaniaczki częstują 600. Na stołówki, sklepy, restauracje pośrednik płaci 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas na Podkarpaciu, żeby do końca tego roku cena utrzymała się, chociaż 4,5 zł za worek to będzie cud tyle majom wszyscy towaru pełne przechowalnie,a pośrednicy już tak nie jeżdżą tak często, jak w lecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polska ma większy import nisz eksport ziemniaków, nie wiem poco przywozić zatrute ziemniaki z Grecji czy innych krajów, jeśli my do nich nic nie eksportujemy nie wiem jak to się opłaca hipermarketom. Ale niektórzy ludzie to są naprawdę głupi, zamiast iść sobie na targ  i kupić dobre ziemniaki to idom do sklepu i kupują jakieś greckie badziewie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1104

Nie chcą i nie będą chcieć    Większość ludzi robi zakupy w marketach i  cena ziemniaków nawet nie jest im znana  Przykładają karte do kasy i chlas     A na plac coraz  mniej ludzi chodzi  bo zimno deszczowo  W marketach wózek muzyka gra i ludzi do ogłupienia i place zanikają   Starsi ludzie co jeszcze wiedzą jak smakuje ziemniak to kupią młodzi  albo brak kasy albo nawet nie chcą po placu chodzić   Zobaczycie za pare lat na rybitwach czy broniszach itd że mało kto będzie tam ziemniaki kupował  Chyba że rumuni itd   Zwykłych kiosków osiedlowych jest jak na lekarstwo Przedszkola i stołówki czy bary mają własnych dostawców 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lusssak21    2

Jakby byla ta cena co roku min te 6 zl za woreczek marzenie :) A co do wypowiedzi kolegow to jesli by nie bylo importu to spokojnie kazdy by sprzedal w dobrej cenie. Tak to niestety jest z nasza sprzedana Polska. Zagranica pcha do nas wszystko, oczywiscie jakosc nie jest za dobra a Polscy rolnicy ciezko aby cos eksportowali bo przepisy utrudnienia badania i takie ta,...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

w fresz market piszą że w Europie jest więcej ziemniaków niż szacowano, tylko w Polsce i czechach jest duży spadek i że ceny się powinny zmienić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Niby pełne przechowalnie, niby zejścia nie ma ale jak się chce coś kupić to praktycznie każdy 7zł na miejscu chce czyli ludzie starają się cenę utrzymać, ciekawe co będzie w styczniu bo z tego co słychać to do stycznia u nas zamierzają się raczej wstrzymywać ze sprzedażą... A jestem z okolic Wielunia.

 

Jakby ktoś z okolic Wielunia miał ziemniaka na sprzedaż to proszę o info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

A na Sieradzu za 55+ płacą 50netto, za 45+ dają 5,5-7

 

Wie ktoś w jakiej cenie ziemniak z Fito?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj