Polecane posty

pronto1984    46

wjechałem dziś w pewną odmiane  wczesnych  na piasku plon ze 10 ton  i sam parch do wykopania tego ok 4 ha :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

wjechałem dziś w pewną odmiane  wczesnych  na piasku plon ze 10 ton  i sam parch do wykopania tego ok 4 ha :/

 Wierze ci . Ja wjechałem w nie podlewane na lichej ziemi na wiosennej orce to z 150 m długości ukopałem 50 kg . Nie miałem jak podlać i nie chciało mi się bo za daleko . Tak że nie podlewane nie sypią .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

Edytowałeś posta to co mam Ci pokazać, popraw również poprzedni.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bools    19

znajdzcie sobie moze inne forum bo tu jest o cenach ziemniaków a nie kto ile błedów ortograficznych robi .....

 

Jaka cena na giełdach spadki ?>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

 Kolego bools to że ktoś jest rolnikiem nie znaczy że ma kaleczyć język polski.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3019

kolega byl na rybitwach w tamtym tygodniu to 12 zl za worek wolali i nie kupil, tylko pojechal pod sandomierz tanszych kupic. w biedronce wczesne -brzydkie i male 1 zl, w siatce 3kg myte 5,4-. ja na razie po 1 zl sprzedaje w detalu, ziemniaki jeszcze zielone[na II-III klasie] duze i ladne ,do tego pare drobnych a srednich malo.

na IV klasie mozna ziemniaki sadzic-ja juz 20 lat tego nie robie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zjazdowa żółty 8-10zł, czerwony 10-12zł,biały 13-14zł, cena do negocjacji przy większej ilości, żółty po 7zł by sprzedali cena z dziś rana 6:00 około 20-25 aut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolo19    1

Ludzie, kopiecie połowę czasem nawet nie a tu ceny nie ma... mniej z tego macie niż w zeszłym roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

ja myślę kopać dopiero w ostatnią sobote wrzesmia albo pierwszą sobotę pazdziernika, bo jak na razie ziemniaki zielone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

ja myślę kopać dopiero w ostatnią sobote wrzesmia albo pierwszą sobotę pazdziernika, bo jak na razie ziemniaki zielone.

 

kolego wczesne czy późne? moja vineta od 3 tygodni wygląda jakbym całą plantację potraktował reglone ale patrząc na plon to raczej będzie większy jak w ubiegłym roku bo wtedy u nas upały i brak opadów był wcześniej. cena kształtuje się od 80 gr do 1zł. żeby kopać trzeba poczekać aż zrobi się chłodniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Pytanie z inne beczki. W które dni jest otwarty targ w Skalbmierzu ?

 

w sobote rano od 2 w nocy, czyli z piątku na sobotę.

kafar Red Anna jest srednio wczesna i jeszcze zielona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja zaczynam kopać po około 10 września, jutro będzie orkanowanie, nie zamierzam trzymać dłużej, znając naszą Polska pogodę może się odmienić i jak zacznie padać na moich ziemiach może być nie ciekawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Raz w górę raz w dół i wszyscy myślą co zrobić, czy pchać a z drugiej strony się nie oszukać . Może zimą będą droższe  a  może wiosną ? 

Jeszcze się nie zapomniało jak się sprzedawało w domu 20 zł za 15 kg a jak będzie teraz? 

Dałem ogłoszenie na OLX żółty 8 zł irga 14 zł . Dużo odsłon i  jeden telefon z okolic Radomia . Facet mówi , że u nich nie maja deszczowni ziemniaki bardzo słabe i potrzebuje na handel około 100 ton ziemniaka . Bardziej był zainteresowany irgą i tą cenę daje aby mu szykować ile mam . Ziemniak bierze od 3 cm i nie przeszkadza ,że drobniejszy . 

Napiszcie jak tam ziemniak się urodził koło Radomia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZYLA    706

Ja już ukopalem 3 przyczepy vinety po ok 6 ton. Plon to myślę że do 30 skoczy bo zdążyła urosnąć. Pryskane nawet Reglone bo plantacja nasienna, czego zaczynam żałować bo sadzeniaka w tym roku będzie w przeciwieństwie do jadalnego.
U nas handlarzy jak na lekarstwo, gdzie jeden oferuje 0,50gr za kilogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Już się robi w tym roku wszystko idzie nawet ten śrut 1cm ma cenę w wielkości 50 gr za kg i odziwo jest zapotrzebowanie na to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
soltys48    19551

u mnie mały detal-ok 500kg/tydzień 1,-/kg

wydajność mnie zadawala-cena również

Edytowano przez soltys48

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441

Już się robi w tym roku wszystko idzie nawet ten śrut 1cm ma cenę w wielkości 50 gr za kg i odziwo jest zapotrzebowanie na to

 

Drobnica  idzie na  pasze  -której w  tym roku  wyjątkowo brakuje.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez Darozioom
      Witam uprawiał ktoś z was odmiany Red Anna albo Red Sonia? Co sądzicie o tych odmianach? Warto w nie zainwestować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj