Polecane posty

pawelec    89

co z tego że będzie drożej może, jak u nas nic nie urośnie. w tym momencie vineta na późny zbiór to średnie mandarynki, a już więdną. dramat.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

na igrit coś chyba drgnęło do góry.

a jak na giełdach faktycznie ?


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Wczoraj niby w Katowicach 8zł wołali, towaru brakło. Propozycje na dzisiaj to 5-6zł worek - ilości tirowe z domu. Ruch się zrobił ciekawe czy to chwilowe czy wreszcie coś się ruszy. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronto1984    46

 ziemniaki  na piasku mi się obaliły  więc połowa areału jest w sumie już nie do odratowania kopie teraz jeszcze wczesne plon 18 ton z ha  przy zeszłorocznych 40 tonach    jest jedna spora roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O tej porze rok temu już dobijałem do 50t/ha. Ziemniaki były sadzone 1 kwietnia. Tego roku sadzone nie co później bo około 20 kwietnia dają około 20t/ha i mam wrażenie, że już nie rosną. Na górkach również ziemniaki się poddają. Na Dolnym Ślasku nie pamiętam kiedy był taki suchy rok... Poprzednie lata deszczu nigdy nie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Jak pociągnie jeszcze ze 2 tyg bez deszczu to na polach zostaną gołe redliny. Ciekawi mnie cena... ile ponad 1 zł za kg będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlodyhef    214

Moje również już są na tarczy. Sadzę tylko dla siebie, ale dziś byłem na polu pierwszy raz po weekendowych upałach i..... leżą.

Edytowano przez mlodyhef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZF9641    22

Nie obrażając nikogo ,ale trzeba nie mieć rozumu i teraz kopać i sprzedawać za małe pieniądze .Sadziłem pierwsze dni kwietnia ,sadzeniak z centrali i nie ma plony handlowego ,taka sytuacja jest w kilkudziesięciu  powiatach centralnej polski . Jeśli kopiecie to to sprzedajcie za dobre pieniądze , kto rozsądny zostawi na zimę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

A taki jesteś pewny, że na zimę będzie lepiej?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZF9641    22

Jeśli kilka dni temu sprzedawali po 4 zł za 15 to jestem pewny na 500%, za długo w tym siedzę żeby się nie orientować . 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

Dzisiaj kolega dostał oferte 0,5zł/kg z miejsca do mnie też dzwonili z giełdy więc coś zaczyna się dziać na podkarpaciu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kraków i cena ponad 10zł widać w końcu rolnik zaczął mądrzeć i myśleć,  zapowiadają dalej suchy lipiec więc wesoło nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Dzisiaj w nocy na Zjazdowej wolalismy 15-14


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

I bardzo dobrze panowie podnosić jak się tylko da wyżej, pora odbić zeszły sezon, nawet biedronka nie reklamuje już ziemniaczków bo są po 1,5 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

nie wiem czy to w biedronce mozna nazwac ziemniakami bo we wroclawskich sklepach to raczej sprzededaja cos podobnego do odpadow w kalibrazu 20-35mm, we Wroclawiu wczoraj ziemniak byl 9-10zl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena na Podkarpaciu u pośrednika 5 zł możecie powiedzieć, jaka jest sytuacja na podkarpackich rynkach, bo jak co to może wycisnę z niego jeszcze, chociaż 50 gr do góry na razie ziemniaki stanom na 5 zł, bo zagłębia ziemniaczane na Podkarpaciu dopiero zaczynają coś kopać, tylko że jest problem nie ma co kopać prawie wcale nie ma ziemniaka, żeby w tym tygodniu nie padało to spokojnie skoczom na 8 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To aż tak ziemniak skoczył?Ja na detalu sprzedaje po 15zł/15kg kupuje od znajomego na rynku po 10zł/15kg ładny towar.Jesli to prawda że ziemniak skoczył to w piątek będzie wołał więcej. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

skoczył chwilowo. 

a irga od poczatku sezonu była w cenie.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj