Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
pawelol111    1342

U Niemców można kupić po 5-6 eurocentów piękny ziemniak z fito. Węgry zapchane, na Rumunie ciut ciut odchodzi ale ogólnie d*pa blada. W tym roku część osób zostanie z towarem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ci co mają w kopcach maja super, zostawi i spokój ale ci co mają w przechowalniach to przesrane, ale sczerze współczuje tym co mają w jakiś piwnicach jeszcze, prawie wodę wlać może jakąś saletry troche i czekać aby beczką asenizacyjną wyciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1754

pawelo111 łosice już oddają po 10 gr byłem w na początku stycznia to słuchać nie chcieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niebawem desperaci poworkują, zawiozą i jeszcze zapłacą za to, że ktoś chciał ich ziemniaki :D

Dla mnie sezon spisany na straty. Jak nikt w regionie nie sadził to w poprzednim sezonie nasadzeń było od groma i zostałem się z towarem, ale nie ma czym się przejmować. Zawsze mogło być gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzesiu0905    3

mi zostało jeszcze ze 20 ton winety i 40 jelly i jetem na styk tak że panowie nie śpieszcie się z sadzeniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Gadałem z wujkiem co ok 20 lat tyra w jednym z gospodarstw - dziś 1500 ha. Też na ziemniaku mają cienko a niektórzy zbankrutowali. W 2014 sadzili mega dużo, brali nowiutki sprzęt - już od czerwca sporo plantacji zostało nieruszone bo nie było ceny. Obsługa i amortyzacja droższa jak plon. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

Mi jeszcze zostało 10t jelly powinno zejść do młodych :) a cena beznadziejna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody111    23

witam :) ktoś może wypowie się jak wygląda sytuacja z ziemniakiem na północy kraju, pomorze i te okolice?? często słyszałem że w 2014 na tamtych terenach była susza w przeciwieństwie do południa kraju. Tam rynek też jest zasypany? jakie tam są ceny? Ja mam jeszcze około 170 ton Tajfuna i Satiny, ciężko jest znaleźć kupca który zapłaci 3 zł za 15 kg i na prawdę zaczyna robić się nie wesoło. Były takie lata że sprzedawało się za grosze ziemniaki ale przynajmniej był zbyt, a w tym roku nawet nie ma zainteresowania. pozdrawiam :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

na giełdzie się nie handluje ,poza giełdą 15 gr luz po przerobieniu

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gnat    0

panowie jak kogos interesuje mam di zbycia 50 t taifuna jak leci ..691412229 lubelskie 

Edytowano przez gnat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mlody111    23

No to i ja się ogłoszę. Tajfun i Satina razem około 150 ton. Okolice Częstochowy. Zainteresowanych proszę o telefon pod numer 694 000 631. Każde ilości.

A jak wygląda sytuacja na giełdach w łodzi i Poznaniu? Podobno tam są bardziej normalne ceny w porównaniu do Kalisza

Edytowano przez mlody111

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

To i ja się ogłoszę... WYNAJMĘ duży dół w lesie, pojemność 3 tys ton. Możliwość składowania ziemniaków. Roczny abonament: 10 zł za tone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Firmy brały na mączkę. Myśleliście że będzie drożej. Stawy pod Poznaniem brakowało im ziemniaka Głowno też potrzebowało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiQ    14

Głowno nie brało poza kontraktacją. Przynajmniej mi tak mówili jak chciałem wywalić tajfuna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Pozniej brali po 21gr netto


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

u mnie gorzelnia 8 gr/netto płaci.

moje w tym roku za nawóz robią :). Ostatnio je talerzowałem to sporo dobrze przezimowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Niektórym plantatorom brakowało . Teraz na 2015 pobcinali kontrakty .Wstawiłem na kolege ,u nas susza dawali ogłoszenia ?
Lecz było pisałem j/w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

u mnie gorzelnia 8 gr/netto płaci.

moje w tym roku za nawóz robią :). Ostatnio je talerzowałem to sporo dobrze przezimowało

 

Nie kopałeś? Dzików się nie boisz? I co z chorobami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj