Polecane posty

KULAWA_KOZA    156

Czerwony jadalny 3zł /15kg zainteresowanie jest.dałem do ogłoszenia i w ten sam dzień poszły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

Czerwony jadalny 3zł /15kg zainteresowanie jest.dałem do ogłoszenia i w ten sam dzień poszły.

 

ile ton

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Włocławek i okilice Kopce odkrywają i po 15 groszy jak leci proponują. Towar śliczny kupca nie ma 3 zł 15 kg I nic pewnie do lasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1715

jak zejście na broniszach w Warszawie ?

zależy za ile chcesz sprzedawać kumpel 1200 worów żółtych sprzedaje zawsze 2-3 dni a irge to nie wiem bo nie wozi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

pytanie po ile je sprzedaje, kojarze go to faktycznie ładnie mu idzie bo ma juz swoich odbiorców i to na większe ilości. Ogólnie na broniszach zejścia nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAN88    1715

mi gadał że 3,5 -4 worek a zejścia to nie ma od jesieni

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel6840    47

Wczoraj koleś z domu zabrał ostatni rzut żółtego odmiana Cyprian po 3zł/15kg została się tylko irga część w kopcu, część w przechowalni będzie jeszcze ok 12 ton handlowego.Dobrze że jest trochę opasów to jest dobra hurtownia na miejscu :P

Edytowano przez Pawel6840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    348

A mi prawdopodobnie za miesiąc zabraknie towaru :/

Szkoda że transport tyle kosztuje bo u mnie taniej jak po 5-6zł/15kg nie dostanę a niebawem będę musiał szukać.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mmarcinn001    25

małopolska 1,50 zł 300 woreczków, ehh na Rumunię pewnie pojadą 


Od myszy po cesarza, wszyscy żyją z gospodarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

2-2,5 zł za złótego ładnego 3 zł za czerwonego ale zejście słabe dużo lądują jarzyny 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawe60    0

Jak myślicie jaka cena będzie na starego ziemniaka w okresie od 20 maja do 20 czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Wtedy to już będzie młody a na starego nikt nie spojrzy


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Maroko i Izrael młody jeszcze długo nie będzie, mają zime wiekszą niż u nas, pokazywali jak sporo przemarzlo plantacji, ogólnie a agrobiznesie mówili ze tonaż ziemniaków największy od 18 lat jest w europie, magazyny w wlk brytani pelne cena hurtowa taka sama jak u nas, w Skalbmerzu po 80gr za worek w tamtym tyg kupowali, raczej przegrana sprawa z ziemniakiem w tym roku, a jaki będzie przyszły sezon pozostaje gdybać, jedno wiem dużo oób rezygnuje z ziemniaka na rzecz marchewki i kapusty białej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

Kolega jeździ naczepą na zagranicę i stojąc na parkingu przy autostradzie widział jak niemiec wykiprował kila przyczep na pole a potem ładowarka zasypała gnojem, normalny ziemniak, nie żadne odpady.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Więc jedyne rozwiązanie: SADZIĆ MNIEJ. I to nie tylko lokalnie ale globalnie. 

 

W Kauflandzie Denar i Lord pakowane po 5 kg - napisane że z Polski i kaliber 40-70 w "promocji" po 0,49zł/kg. Nawet ładne były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUCH1986    3

Z tego co widzę to wszyscy namawiaja żeby sadzić mniej, ale chyba mają nadzieję że przekonają innych, a sami wsadzą tyla samo albo więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez Darozioom
      Witam uprawiał ktoś z was odmiany Red Anna albo Red Sonia? Co sądzicie o tych odmianach? Warto w nie zainwestować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj