Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
KULAWA_KOZA    156

fajnie powiedzieć :zapomnieć o tym złym roku ziemniaczanym jak pełna przechowalnia czeka i od stycznia trzeba zacząć przebierać. Dziś dostałem propozycję 5 zł za woreczek 15 kg.

 

Wydoroślej kolego......bo takie bajki to nie tutaj. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piomar    0

Tak, z okolic Płocka (dotyczy Owacji)

Edytowano przez piomar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1125

Wydoroślej kolego......bo takie bajki to nie tutaj. :rolleyes:

 

Co się czepiasz, nie wieżysz w to że ma pełną przechowalnię czy cenę jaką mu zaproponowali. W jego rejonie jedno i drugie całkiem realne.

 


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

Wydoroślej kolego......bo takie bajki to nie tutaj.

 

 

Nie wiem czy wiesz ale już wcześniej pisałem że mój stały odbiorca mówił że 4,5 mi da za 15kg.

Ja odpady sprzedaje po 20 gr to nie mam zamiaru robić jadalki po 10.

Co się czepiasz, nie wieżysz w to że ma pełną przechowalnię czy cenę jaką mu zaproponowali. W jego rejonie jedno i drugie całkiem realne.

 

 

No z przechowalnią to trochę gorzej. Ciężko było ją napełnić tak jak rok temu a hektar więcej miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

u nas handlarze kupują po 2zł/15 kg wożą w kierunku morza jakiś zarobek muszą mieć dlatego w tamtym rejonie może być cena około 4-5 zł/15 .ale u nich była susza mają mniejsze plony czyli opłacalność taka jak u nas tylko pracy mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kelton    5

fajnie powiedzieć :zapomnieć o tym złym roku ziemniaczanym jak pełna przechowalnia czeka i od stycznia trzeba zacząć przebierać. Dziś dostałem propozycję 5 zł za woreczek 15 kg.

 

Ja bym się nic chwili nie zastanawiał, cena jak na ten rok nawet wygórowana. Na broniszach ciężko jest wziąść 4zł ..

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tropt    3

oferta na eksport, 45 gr / kg  wymagania : Worek 10 kg, szyty, ziemniaki myte i fito 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

mongolia jest na końcu świata , 3zł to z dowozem na miejsce a ostatnie 100 km trzeba dowieść na osiołku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pawel6840    47

Na pobliskich ryneczkach w miasteczkach ziemniaki po 0.80 gr/kg czyli woreczkowo wychodzi 12zł/15 kg  tak to ja mogę produkować co roku ziemniaka i handlować.Giełda w Broniszach ceny marne 2.5-3zł o żółtego praktycznie nikt nie pyta.Koledzy, mam problem z drutowcem i pędrakami w ziemniakach, z uprawą ziemniaków mam do czynienia dopiero kilka lat ponieważ jestem młodym rolnikiem a wcześniej dziadek przez długi czas dzięki Naszej Kochanej RP zaprzestał sadzenia.Wiele osób mówi o tej zaprawie do ziemniaków, lecz jak zagłębiłem się w to to koszta są strasznie duże, czy to prawda ? Pomóżcie :unsure:

Edytowano przez Pawel6840

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

Na pobliskich ryneczkach w miasteczkach ziemniaki po 0.80 gr/kg czyli woreczkowo wychodzi 12zł/15 kg  tak to ja mogę produkować co roku ziemniaka i handlować.Giełda w Broniszach ceny marne 2.5-3zł o żółtego praktycznie nikt nie pyta.Koledzy, mam problem z drutowcem i pędrakami w ziemniakach, z uprawą ziemniaków mam do czynienia dopiero kilka lat ponieważ jestem młodym rolnikiem a wcześniej dziadek przez długi czas dzięki Naszej Kochanej RP zaprzestał sadzenia.Wiele osób mówi o tej zaprawie do ziemniaków, lecz jak zagłębiłem się w to to koszta są strasznie duże, czy to prawda ? Pomóżcie :unsure:

 

Kolego odpowiedziałbym ci ale to nie ten temat i się nie wypowiem (napisz w ochronie ziemniaka) bo zawsze jakiś mądry moderator wlepia mi punkty ostrzeżeń jak tylko odejdę od tematu.

Od przyszłego tygodnia ruszam z hurtowymi ilościami. Z tego co mi stały odbiorca powiedział to 4,5zł za woreczek dostanę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

Na pobliskich ryneczkach w miasteczkach ziemniaki po 0.80 gr/kg czyli woreczkowo wychodzi 12zł/15 kg  tak to ja mogę produkować co roku ziemniaka i handlować.Giełda w Broniszach ceny marne 2.5-3zł o żółtego praktycznie nikt nie pyta.Koledzy, mam problem z drutowcem i pędrakami w ziemniakach, z uprawą ziemniaków mam do czynienia dopiero kilka lat ponieważ jestem młodym rolnikiem a wcześniej dziadek przez długi czas dzięki Naszej Kochanej RP zaprzestał sadzenia.Wiele osób mówi o tej zaprawie do ziemniaków, lecz jak zagłębiłem się w to to koszta są strasznie duże, czy to prawda ? Pomóżcie :unsure:

 

dziadek prawdopodobnie siał przez kilka lat zboża po sobie . jak zaprawisz ziemniaki to i tak częściowo zostaną pogryzione-szczególnie te które będziesz trzymał na polu do września 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi1999    57

Jak masz drutowca na polu to ziemniaka  trzeba rwać jak najwcześniej bo do żniw to pół ziemniaków pogryzione

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjacekk4    3

Panowie drgneła co cena ziemniaka ?jaka cena w Małopolsce?

 

 

na Rybitwach nie chcą 3 zł dawać katastrofa z zimniokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Ponoć słyszałem że nikt kupować nie chce.......jak byłem po meble u rodzinki w Krakowie to po blokach jeżdził chłop Żukiem i chodził od klatki do klatki i dzwonił czy kto nie chce ziemniaków , pytam po ile a on mówi po 70zł za metr. :lol: A ja mu mówie że na Rybitwach po 13-15zł metr :P a on mi na to żebym se jechał tam i policzył paliwo to na jedno wyjdzie...... :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

u nas cena drgnęła z 2 zł na 1,5 zł za 15 kg .Przy tych ilościach co są w magazynach i takim zejściu jeszcze coś drgnie w lutym będzie po 1zł i nie wiadomo czy się sprzeda  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

W centrum podobnie,jak byly mrozy to byli chetni na ziemniaka po 2 a teraz daja 1,5zl


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Na igricie pojawiły się ogłoszenia, KUPIE ZIEMNIAKI +4,5 CENA 1ZŁ-15KG.  Jazda na maxa.. ;[ ;[ ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Dla niektórych ta jazda to się prawdopodobnie poważną katastrofą zakończy.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj