Polecane posty

bolek2    10

na wiosnę wyrzucimy ziemniaki do rzeki jak marzannę na pożegnanie zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Co rok zmniejszam o 1 ha Na wiosnę tylko 2.5 ha Będę do was jeżdził kupować - kupuje wieksze auto .Trzeba zrobić zwrot z prądem i z wiatrem .Kto handluje to żyje .Żydowski kraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzerek    5

Handlarz zawsze zbierze najlepsze pieniądze, a i się nie narobi przy tym za wiele. A chłop durny od rana do wieczora tyra po to żeby oddać za darmo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie    2064

zamiast do lasu lepiej zawieźć do hospicjum lub domu opieki, jest wielu potrzebujacych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzerek    5

Tu dochodzi kolejny problem bo takie ziemniaki trzeba poworkować. Do lasu wieziesz luzem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Myślę że na wiosne coś się zmieni , bo tak nie może być.

 

Co się zmieni? Ziemniaka ubędzie? Cała Europa ma za dużo.

 

Handlarz zawsze zbierze najlepsze pieniądze, a i się nie narobi przy tym za wiele. A chłop durny od rana do wieczora tyra po to żeby oddać za darmo.

 

Czemu handlarzem nie zostaniesz?

 

Tu dochodzi kolejny problem bo takie ziemniaki trzeba poworkować. Do lasu wieziesz luzem.

 

A kto wie czy podatku od darowizny nie trzeba zapłacić.... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Ciekawe czy ci potrzebujący zdrowi - oczywiście poworkują za darmo i wezmą sobie i innym potrzebującym ? Kiedyś się ulitowałem to kłopotu narobiłem bo poco ziemniak cebula itp .kasa się liczy. Następny problem podatek kto zapłaci od darowizny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjacekk4    3

Ciekawe czy ci potrzebujący zdrowi - oczywiście poworkują za darmo i wezmą sobie i innym potrzebującym ? Kiedyś się ulitowałem to kłopotu narobiłem bo poco ziemniak cebula itp .kasa się liczy. Następny problem podatek kto zapłaci od darowizny ?

 

Znajomy mi na giełdzie mówił jak chciał oddać kapuste do banku żywności (można było dostać wyższą rekompensate za embargo) i w tym banku mu powiedzieli że nie mają środków i miejsca żeby ją potrzebującym rozwieść. Nie mówie tu o wszystkich potrzebujących ale niektórzy mają taką postawę, że jeszcze chcą żeby im to do domu zawieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Problem jest prosty na każdy zasadzony hektar ziemniaków trzeba trzymać 2 sztuki bydła i nie będzie takich szaleńców co sprzedają po 10 gr i ziemia trochę dostanie wartościowych składników . Ja tak trzymam 4 ha ziemniaków 13 szt bydła i się za bardzo nie przejmuje że będę wywoził do lasu . 

Jeden kolega za Sieradza powiedział mi że trzymam za darmo ale trzeba sobie zadać też pytanie czy ziemniaki też sadził i sprzedaje za darmo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Karzdy miże robić i siać co chce Jak karzdy co sieje ważywa zacznie chować to nikt nie będzie miał zysku -zamist kartofli zasiej burak pastewny lub kuku i będzie dobrze .Sadze i sieje ważywo i nie chowam zwierząt a mam gdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pepik190    4

Ja miałem ha.wyszło około 45 ton.Pięć ton sprzedałem w detalu po1zł.za kilogram .Do świąt coś jeszcze się sprzeda ze trzy tony reszta schowana do wiosny  .Niech się dzieje wola nieba z nią się zawsze zgadzać trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15368

No a na wiosnę nasmażysz placków kartoflanych i na rynek po 0.50 za placek i ludzie zamiast hoddoga po 5zł zjedzą nadmiar ziemniaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

Firma Flevotrade Dronten BV z Holandii oferuje ziemniaki zolte i czerwone. Kaliber 45mm/+, 50mm/+, 55mm/+ Opakowania Big bag, 25kg, 20kg, 10kg, 5kg. Mozliwosc wystawienia dokumentow fitosanitarnych. Kontakt: tosia@flevotrade.nl

 

 

 

jaja jakieś... obce narody na igrit się ogłaszają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buzerek    5

Kto ma niedaleko to bym proponował te ziemniaki wywieźć na ulicę Wiejską w Warszawie. Buraki już tam są to i ziemniaki nie zaszkodzą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robo1980    58

panowie uważajcie na oszusta kupującego ziemniaki z okolic Proszowic bo u nas dwóch już zrobił w konia wziął towar i nie zapłacił.nie wydawać ziemniaków na piękne oczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Ludzie są naiwni Worka nie wezmę do reki jak szykuje większom ilość bez zalizcki i wypłata na kole .

Dość że takie tanie na te pare groszy się łaszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

market dino cena ziemniaka 10 kg 4,99 zł  towar polski luksusowy . cebula 67 gr. kg    

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

wielkopolska ziemniaki luzem ilości tirowe ,po przerobieniu przez firmy skupowe 15 gr +vat, odpad do odbioru .W workach 15 kg- 2zł.Cebula 28 gr+ vat luzem po przerobieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djkamio27    0

jestem z woj łódzkiego okolice sieradza tu aby sprzedać ziemniaki jest bardzo ciężko ale mi się udało sprzedać po 2,5,zł i po 2 zł za worek 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj