Polecane posty

Kupie ziemniaki jadalne zółte z jasnej ziemi worki 15kg najchętniej z okolic Proszowic lub Kazimierzy Wielkiej cena jak na jarmarku w Proszowicach 

tel 888 923 942.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieslaw16    79

Zauważyłeś dwie kwestie - jedną oczywistą - to nie pierwsza górka ziemniaczana i nie ostatnia. A druga kwestia jeśli te 15% więcej nasadzeń to pełne inwestycje to na cenę ziemniaka będzie trzeba czekać do pierwszej anomalii pogodowej. Pytanie mam do Ciebie: czy kiedykolwiek była dobra cena bez anomalii pogodowych którejkolwiek z upraw?

W polskim rolnictwie z taką plityką rolną są zawsze dwie klęski ,jedna to klęska urodzaju i druga nieurodzaju :rolleyes: Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Kupie ziemniaki jadalne zółte z jasnej ziemi worki 15kg najchętniej z okolic Proszowic lub Kazimierzy Wielkiej cena jak na jarmarku w Proszowicach 

tel 888 923 942.

 

mam Satine.

5zł/15kg. :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

A w Proszowicach 0,5zł/15kg

 

ehhehe no cyrk na kółkach , to wychodzi ze kilo ziemniaka 0.3 grosza :huh:

Brak słów za co Ci rolnicy sprzedają .Honoru i ambicji za grosz!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

honoru to nie ma ten co kupuje U mnie gośću kupuje ziemnika od stałych dostawców po 4 zł na zapisy Sam mówi że taniej by kupił lecz szanóje stałych producętów bo w pewnym momęcie można się zatracić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

A w Proszowicach 0,5zł/15kg

 

To raczej nawiązanie do postu o zakupie ziemniaka, a nie cena, źle to zrozumieliście albo ja to źle rozumiem.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
orynio    0

W zeszłym tygodniu na placu w Proszowicach handlarzowi co dawał 0,6zl za woreczek chłopy chciały kości policzyć.Tam są spaleni, to przenieśli się do netu.


KRK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar353    40

Taka była oferta kupna nie moja i nie wiem czy ktoś go załadował ale za to w wolbromiu załadowali auto po 0,80zł za worek nie za kg

 


A pisze to nie po to żeby cene zbić bo sam mam ziemniaki a po to by pokazać głupote i rolników i handlarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
januszm1    3

To juz chyba calkowici desperaci po tyle sprzedaja gdzie cena samego worka siatkowego to ponad 20gr. Ludzie naprawde nie szanuja samych siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

To juz chyba calkowici desperaci po tyle sprzedaja gdzie cena samego worka siatkowego to ponad 20gr. Ludzie naprawde nie szanuja samych siebie.

To nie desperaci to idioci.Desperat sprzedaje po 3 za 15.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PawelWlkp    726

Pp te 3 zł to jeszcze jakoś idzie zrozumieć. Komuś obrodziły, narobi się, ale koszty jakoś mu się wrócą i co zrobić taki rynek. Może wiosną troche drożej sprzeda. Ale po 1,5albo mniej to lepiej było je na polu zostawić. Troche się tu z wami posprzeczałem swego czasu, ale to co w niektórych rejonach teraz się dzieje to jakaś masakra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjacekk4    3

ja tego nie pojmuje co ci ludzie mają w głowach, sprzedają te ziemniaki za 1-1,5/15kg do tego przecież muszą je przebrać, ok 30 zł kosztuje 100 woreczków na nie, muszą zapłacić opłatę targową i paliwo do auta i czasem jeszcze cały dzień stracić na ich sprzedanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

ja tego nie pojmuje co ci ludzie mają w głowach, sprzedają te ziemniaki za 1-1,5/15kg do tego przecież muszą je przebrać, ok 30 zł kosztuje 100 woreczków na nie, muszą zapłacić opłatę targową i paliwo do auta i czasem jeszcze cały dzień stracić na ich sprzedanie. 

 

Bo to ludzkie pojęcie przechodzi :D Sprawa jest jednak bardzo prosta. Ziemniaka wyprodukowano za dużo żeby całą produkcję skonsumować. Czyli bardzo duża część wyląduje w lesie czyli trwa wyścig kto wypchnie jak najwięcej towaru chcąc odzyskać choćby ułamek kosztów bo jak wiadomo las nie płaci za ziemniaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjacekk4    3

koła łowieckie to w tym roku tą rewzerwe przeznaczą na ustawianie znaków "zakaz wysypywania ziemniaków do lasu"

Edytowano przez jjacekk4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

Zakaz wysypywania ziemniakow do lasu :D A sprawdza sie to ze gdy ziemniaki tanie zboże nie bedzie drogie?

Moze to i głupie zapytanie ale dziadek tak mawiał kiedys,i ma to jeszcxe rację bytu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez Darozioom
      Witam uprawiał ktoś z was odmiany Red Anna albo Red Sonia? Co sądzicie o tych odmianach? Warto w nie zainwestować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj