Polecane posty

przemol87    186

Dopiero miesiac bryndzy i 9 miesiecy sprzedazy przed nami wiec nie panikujcie. Czas pokaze co i jak...


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiler    16

Wujek wczoraj był w Wolbromiu na targu nie sprzedał nic. Pojechał na kraków nie mógł wjechać na giełdę tyle towaru było i w końcu do gościa co skupuje zawiózł i zapłacił mu po 2.5zl za 15kg. Niezła przygoda z tymi ziemniakami a ile kraju zwiedziły;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

A co mają zrobić jak go po prostu nie będą mieli. Handlarza od rolnika odróżnia to, że on ziemniaka nie musi sprzedawać/ kupować jak nie ma na tym interesu, a rolnikowi jak urosło to sprzedać musi bo tego nie zje <_<


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Handlarze maja swoje punkty do zejścia ziemniaka więc o nich się nie martwcie.

Ja sam będę poszukiwał teraz ziemniaka , i jak na razie nikt mi nie chce sprzedać :( bo nikt nie ma takiego jakiego chce.

Potrzebuje około 5 ton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey38    18

Rynek Hurtowy Bronisze płaci po 5 zł za woreczek nawet za żółtego płacą po 5 :) Bryndza straszna ale co zrobisz .... Trzeba kopać może w zime coś sie zacznie dziać ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

U jednych ziemniaki gniją od nadmiaru wody u mnie znowu są drobniejsze z powodu braku wody. Ja sprzedaje obecnie indywidualnym kupcom po 50 gr a do szkoły odstawiam po 50gr+vat. Zobaczymy co grudzień nam powie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1102

W naszych okolicach wszyscy nakopali w pierniki ziemniaka  Koza takie ilosci to mało jak byś chciał 5 tirów to by może sie ktoś odezwał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Damy rade :rolleyes: poszukam w OLX to coś wypatrze.

O jaki ziemniak ci chodzi? Może coś pomogę.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

No to nie pomogę.Mam Vineta,Jelly,Stasia.U mnie cena na targowiskach 6-7 PLN worek 15. 


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1102

rosalinda miałem ale za bardzo nie polecam Było ich w cholere ale małe  rosły do tego ciężko sprzedać jak wozisz znajomym bo sie długo gotują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    111

ja mam red fantasy ;p W tamtym roku susza u nas była a urosły jak buraki, w tym roku sporo wody a już takie bydlaki nie urosły za to ładne równiejsze bulwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Potrzebuje ziemniaka żółtego w srodku a red fantasy jest biały.

Red Anna

Rosalid i Belarossa mnie interesują .

Tylko sadzeniak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjacekk4    3

w wolbromiu i skalmierzu po 2 zł w Krakowie w piątek cała alejka do oporu i wszystko pojechało do domu pewnie po 3 zł by sprzedali jak by był chętny masakra jakaś 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1124

Potrzebuje ziemniaka żółtego w srodku a red fantasy jest biały.

 

Kolego czy Ty kiedykolwiek widziałeś na oczy ziemniaki odmiany Red Fantasy?

Kolor miąższu określiłbym raczej jako głęboko żółty.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1102

Aleś dokopał :)    W smaku eleganckie ale nie wszyscy chcą czerwonego ziemniaka   Ja nie mam za bardzo komu czerwonego sprzedawać więc sadze tylko 0,5 hektara bellarozy A już lorda to sprzedam bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    111

no własnie red fantasy jest ciemno zółty....dosć smaczny, w każdym razie nie gorszy niz lord czy denar (które mają identyczny smak i czas gotowania) ale troche inny w smaku...a np tajfun jest taki suchy mdły i jakby sie piasek jadło - ja takich np nie lubie. Belarossa nie miałem ale tak z ciekawości on nie jest taki ''suchy'' własnie jak tajfun? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1102

Dla mnie bellarosa jest sucha  Nie wiem jak dla innych  Ale rosalind jest wyjątkowo suchy  Tajfuna też nie lubie ale są ludzie co go kupują W tamtym roku sie rozgotowywał W tym jeszcze go nie kopałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

U nas ludzie tajfunem się zajadają, do mnie kilka osób specjalnie przyjeżdza i kupuje na zime to innych od tajfuna nie chce


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1124

Panowie mówiąc o walorach kulinarnych danej odmiany używajcie typów kulinarnych EAPR - A,B,C,D

 

Typ A – sałatkowy – bulwy zwięzłe, nie rozpadające się po ugotowaniu, dające się dobrze kroić, lekko wilgotne, zdecydowanie delikatna struktura miąższu – na sałatki i do przysmażania
Typ B – ogólnoużytkowy – bulwy lekko mączyste, lekko wilgotne, struktura delikatna, konsystencja dość zwięzła – zastosowanie wszechstronne
Typ C – mączysty – bulwy po ugotowaniu mączyste, dość suche, które z trudem i nie zawsze dają się kroić – do sporządzania purée i do pieczenia
Typ D – bardzo mączysty – bulwy bardzo suche, bardzo mączyste, często włókniste i trudne do gotowania, gdyż rozpadają się – do pieczenia i na purée
Typ AB, BC, rzadziej CD – pośrednie

 

Ja na każdym opakowaniu które trafia do klienta (od małego 2,5 do dużego 15kg) podaję typ kulinarny.

I tak np odmiany które mam w tym roku

Vineta - B

Bellarosa - zawsze była B ale w tym roku lekko do BC

Glorietta - AB

Belana - AB

 

Edytowano przez mikad

"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bools    19

ludzie już kopia nawet po 1.5z. za 15 kg , czy to jest madre .... ????? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj