Polecane posty

KULAWA_KOZA    156

U mnie pod krzakiem 1 ziemniak zgnity.A od jutra zas deszcz , czas wykopek się zaczyna , nie wiem jak tu będzie takie mokre ziemniaki wsypać do piwnicy , przecież zgniją......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

A my w niebo patrzymy na deszcz lemiesza nie morzna w bic w ziemie

Edytowano przez Robertkujawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już zacząłem w sobotę bo nie ma na co czekać. Dzisiaj tydzień od kiedy nie pada i w dalszym ciagu jest mokro, a ma mocno dolać. Na moich ciężkich ziemiach będzie problem z kopaniem jeżeli ten rok w dalszym ciągu będzie taki deszczowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Za kilo? :D


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

Nie ważne czy za kilogram czy za worek ważne że po 1 zł :)


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kielmii    0

wczoraj na Wolbromiu ziemniaka masakra nawet 2 zł za worek nie chcieli dac a co do 1 zł to do kolegi przywoza ziemnioka po 1 zł za worek:)) ot oplacalnosc psia mać:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Chyba jakiś chory umysłowo po 1 zł za worek i jeszcze przywozi. Weź człowieku nie majacz i idź z tąd


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wokos    0

kielmi hah akurat byłem wczoraj w Wolbromiu i nie piernicz że po 2 zł .

Za worek wszyscy wołali po 5 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

U mnie pod krzakiem 1 ziemniak zgnity.A od jutra zas deszcz , czas wykopek się zaczyna , nie wiem jak tu będzie takie mokre ziemniaki wsypać do piwnicy , przecież zgniją......

 

w zeszłym sezonie przez dwa tygodnie spadło u mnie 50 litrów (wcześniej było jeszcze bardziej mokro) i jak tylko przestało padać zacząłem kopać ziemniaki z bardzo mokrej gleby i przechowywały się ok, podstawa to przygotowanie do przechowania (wentylacja), w tym sezonie wykopałem tylko skraje i jest masakra ze zdrowotnością, pomimo albo za sprawą strasznej suszy, zapowiada się ciężki sezon, ale na razie oscylujemy wokół ceny lidla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że rozsądniej byłoby strzelic sobie w łeb niż sprzedawać za 2zł woreczek. Gdybym miał sprzedawać poniżej kosztów produkcji to nawet bym nie kopał. Rok ciężki, ale trzeba szanować swoją pracę. Poprzedni sezon był mokry, ale moje ziemniaki również przechowywały się idealnie. Z tym, że ten rok jest jeszcze gorszy bo nie dość, że więcej wody to uszkodzenia nie goją się tylko gniją. Każde małe draśniecie konczy się gniciem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1094

U mnie też jak jest uszkodzony to sie ślimaczy a nie zasycha :) To za rok mało kto będzie sadził ziemniaki bo większość sie odszczeli :) Jak ich będzie stać na giwere

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek84pl    41

kielmi hah akurat byłem wczoraj w Wolbromiu i nie piernicz że po 2 zł .

Za worek wszyscy wołali po 5 zł .

 

 

O 20 cena wywolawcza byla 3 zl, kupcow brak towaru opor, podejrzewam ze po 2 zl sprzedawali a reszta pojechala do domu. Masakra az sie nie chce kombajnem w pole jechac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez Darozioom
      Witam uprawiał ktoś z was odmiany Red Anna albo Red Sonia? Co sądzicie o tych odmianach? Warto w nie zainwestować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj