Polecane posty

Wokos    0

No jak tam cenny ziemniaczków w waszych rejonach ? Jest u was urodzaj czy klapa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

No jak tam cenny ziemniaczków w waszych rejonach ? Jest u was urodzaj czy klapa ?

W domu daja 3-4 zl przy ilosciach tirowych. U mnie kto deszczwal to ma ziemniaki


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal7536    7

To jak ktoś za 3zł sprzedaje, to dla mnie kompletny debil. Po tyle jakby miało być całą wiosne za rok to nie warto kopać nawet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Ponoć Rosja wstrzymała odbiór od nas warzyw i ziemniaków, zamkła granice.

To teraz to już będą po 2 zł za 15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Ja u siebie nie widzę by zanosiło się na jakieś rewelacyjne plony.Z ceną może być jeszcze różnie.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pmichal56    15

cena jest 0,4zł/kg i wydajność teraz denar 56t/ha, satina też aż wyłaża z rajek a świeża Michalina 15 dużych ziemniaków pod krzakiem, wydajność aż głowa boli co z tym zrobić.Ale na te ilości deszczu co są to trzeba będzie wprowadzić korektę na minus bo ile zgnije to nie wiadomo, a mokro jest i od jutra gorąco także będą się gotować aż miło.


odsprzedam titusa w dobrej cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szzone    398

w Legnicy na giełdzie podobno po tyle można już wyrwać :(

Przepraszam koleżanko, ale ktoś Ci głupot na opowiadał. Ziemniaka w Legnicy nie kupisz taniej jak 7-8zł/15kg. Ja osobiście sprzedaję 10zł/15kg. 3-4t.tydzień i nikt nie nażeka że drogo. Legnica to nie zagłębie ziemniaczane i prawie nikt nie zwiększył u nas obsady.Plony Denara na dzień dzisiejszy ok 50t/h. handlowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    110

jak osiągacie tak ogromne plony handlowego ziemniaka? u nas jak juz jest 30 ton handlowego to trafiają sie sztuki po ponad kilo, następne przyrosty plonu to handlowego pozaostaje i tak tyle samo bo coraz to więcej tych dużych trzeba odrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Nawozenie, kwalifikat, ochrona i rosnie


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

U mnie sadzeniaka "O" z 3 krzaków pół wiaderka.98809704190347721155.jpg

 

Dobrze że tylko raz na stonke i zaraze bo były by jeszcze większe. I dobrze że tylko posadziłem 20 ar.:)

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

Nawozenie, kwalifikat, ochrona i rosnie

Zapomniałeś kolego dodać jeszcze o wystarczającej ilości wody lub nawadnianiu.

U mnie już dłuuuuugo nie padało. Pod krzakiem większość to sadzonka a 60% plantacji kompletnie uschnięta.

No a cena na straganach od 60 do 80 gr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Musi być i taki rok, jakby co rok ziemniak był po złotówie za kilo to zabrakło by sprzętu na składnicach, banki by nie zarobiły a każdy z nas nosiłby głowę w chmurach. :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Musi być i taki rok, jakby co rok ziemniak był po złotówie za kilo to zabrakło by sprzętu na składnicach, banki by nie zarobiły a każdy z nas nosiłby głowę w chmurach. :D :D

I gospodarka Niemiecka by się ruszyła 80 % sprzętu z zagranicy

Nic nie płaci w tym roku - Może do Putina :wub: wydzielimy jakieś województwo i zrobimy republikę . :)

 

Musi być i taki rok, jakby co rok ziemniak był po złotówie za kilo to zabrakło by sprzętu na składnicach, banki by nie zarobiły a każdy z nas nosiłby głowę w chmurach. :D :D

I gospodarka Niemiecka by się ruszyła 80 % sprzętu z zagranicy

Nic nie płaci w tym roku - Może do Putina :wub: wydzielimy jakieś województwo i zrobimy republikę . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Musi być i taki rok, jakby co rok ziemniak był po złotówie za kilo to zabrakło by sprzętu na składnicach, banki by nie zarobiły a każdy z nas nosiłby głowę w chmurach. :D :D

 

 

Tak to by można było napisać gdyby było tak że ziemniak 4 lata płaci a 5 jest tanio tylko że sytuacja jest odwrotna 4 lata tanio w 5 lepiej chociaż nie do końca bo jak z ceną lepiej to znowu plon nie taki jak powinien być. :mellow: A że banki by nie zarobiły to ja w tym same pozytywy widzę B)


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mar353    40

Ponoć Rosja wstrzymała odbiór od nas warzyw i ziemniaków, zamkła granice.

To teraz to już będą po 2 zł za 15kg

Nie wiem co za pierdoły piszecie po pierwsze na ziemniaki nie ma embarga a po drugie na rosje trza fito i żaden mały rolnik sobie na zdobycie fito nie pozwoli a nasz roczny eksport na rosje to z 1%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez Darozioom
      Witam uprawiał ktoś z was odmiany Red Anna albo Red Sonia? Co sądzicie o tych odmianach? Warto w nie zainwestować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj