Polecane posty

Wokos    0

No to nie sprzedawać handlarzom po niskiej cenie ja tam narazie nie kopę wykopalem troche i po zł sprzedałem na sklep ale narazie czekam powinno być lepiej trzeba byc optymistą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

jak teraz przyjdą deszcze takie jak zapowiadają to ziemniaki dorosną wszystkim i ceny nie będzie Już pisałem że firmy skupowe podpisały zagraniczne kontrakty na zakup ziemniaków. Jak tak dalej pójdzie to będzie bardzo żle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Bo ziemniaka i zboże ciągnął z Ukrainy i Rosji a nasz bedzie tani.

Brakło Leppera to jest samowolka.

Puki Tusk będzie przy władzy w Polsce będzie żle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol210    12

No wrescie sedno sprawy, Tusk nie bronil i nie bedzie bronil rolnikow...tak zawsze bylo gadane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

A jak rok temu sprzedawaliście po 1 zł/kg, to też narzekaliście na Tuska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

A co ma Tusk do tego? Jakbyście byli przedsiębiorcami i mieli do wyboru tani towar z zagranicy i droższy z Polski to każdy patrzyłby gdzie więcej $$$$$ zarobi. Nie bądźcie hipokrytami. U mnie susza, nakłady poszły a kilogramów nie ma. To jest dopiero klęska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

A no ma do tego.A kto jest odpowiedzialny za politykę zagraniczną ,jak nie premier?Wspieranie rozróby na Ukrainie ma bardzo wielki wpływ na sytuację naszego rynku rolnego.Jak Polacy nie byli by rusofobami w polityce zagranicznej ,to byśmy sobie radzili w rolnictwie niż Holandia i Niemcy razem wzięci.Ziemniaki to nie wszystko jeszcze zobaczycie jaki kabaret będzie z cenami jabłek.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

Cena rynkowa 250zł za tonę, masz pewny zbyt za tą cenę - opłaci się? Żaden odbiorca nie zapłaci 500zł za tonę gdy na rynku cena wynosi 250zł za tonę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1094

To nie my polacy mamy handlować z rosią tylko zachód i tak ma być Bo rosja to wielki rynek i ktoś musiał nas wygryść A co do rządzących to wybieraliśmy ich po to by sie żyło lepiej A oni wszystko robią żeby nam w tym utrudnić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zombi330    49

niskie ceny to w wielu przypadkach kara za bezgraniczną głupotę nei to niedobre słowo za idiotyzm i indolencję naszych polityków w polityce wschodniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

A jak rok temu sprzedawaliście po 1 zł/kg, to też narzekaliście na Tuska?

To że było 1 zł za kg to nie była na pewno zasługa Tuska tylko nieurodzaju w większej części kraju.A to co się teraz dzieje z większością cen płodów rolnych, to efekt polskiej polityki za ranicznej, a konkretnie chodzi o Ukrainę.Ta zadyma z obaleniem rządu Janukowicza finansowana za pieniądze z zachodu nie powinna być popierana przez nasz rząd. (jaki tam nasz ;)) A tak to mamy.Żywność do Rosji płynie z ameryki południowej np.z Argentyny , Rosjanie im będą budować elektrownie atomowe a my będziemy mieli z tego wielkie g.....Ważne że Obama jak był w Polsce boklepał Bronka po plecach i stwierdził że" Polska jest najlepszym sojusznikiem USA".Jak się później okazało Obama mówi to w każdym kraju który odwiedza

 

niskie ceny to w wielu przypadkach kara za bezgraniczną głupotę nei to niedobre słowo za idiotyzm i indolencję naszych polityków w polityce wschodniej

To nie głupota to celowe działania.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tafit    4

wschód nie bierze bo ani tusk a tym bardziej jarek jak sie dorwie do steru nie dogada się z carem, a zachód za machanie szabelka wprowadza coraz to nowe obostrzenia (np. ostatnio temat wędzenia). co by nie zrobił i tak bedzię źle a co jak co ale narzekanie nam dobrze wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sasza30    1

rybitwy dzisiaj wieczór 8 zł.Bo okropnie popadało,szkoda ze normalne ceny są tylko po ulewach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1094

A jaki zbyt ziemniaka jest na rybitwach jak tam tylko drobni handlarze biorą Inaczej sytuacja wygląda jak z rybitw ziemniak jedzie za granice Jak jestescie w miastach to zobaczcie ile już kiosków z ziemniakami istnieje (prawie zero ) Bo wszystko hipermarkety niszczą A i stołówki czy bary mają cięko bo mało kto ma kase aby w barach przesiadywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

rano wołali 5


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Zjazdowa piątek rano 10 zł i o 8 ziemniaka już nie było . Miałem kopać i jechać jeszcze ale nie będę się zrywał co będzie to będzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zjazdowa piątek rano 10 zł i o 8 ziemniaka już nie było . Miałem kopać i jechać jeszcze ale nie będę się zrywał co będzie to będzie .

 

Daleko kolego masz na zjazdową? jeździsz specjalnie aby zobaczyć ceny ,czy do znajomych dzwonisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

już widze jak płacili te 8 czy 10 jak klient usłyszał taka cene to pewnie najpierw pukał się w czoło a jeżeli już koniecznie musiał kupić to zamiast np 10 worów kupił 2 bo zaraz chłopki nakopią i będzie zając...


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

już widze jak płacili te 8 czy 10 jak klient usłyszał taka cene to pewnie najpierw pukał się w czoło a jeżeli już koniecznie musiał kupić to zamiast np 10 worów kupił 2 bo zaraz chłopki nakopią i będzie zając...

 

Pewnie masz rację w sobotę rano cena wróciła do 4 zł .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez Darozioom
      Witam uprawiał ktoś z was odmiany Red Anna albo Red Sonia? Co sądzicie o tych odmianach? Warto w nie zainwestować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj