Polecane posty

mario666    1104

U mnie w okolicy to już 3 zabieg dawno wykonany Dzisjaj sprawdzałem bellarose to na dwa wiadra wielkich siedem małych ziemniaków Jak pogoda da to w sobote 4 zabieg Cene mam gdzieś bo dobry towar zawsze gdzieś wcisne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Właśnie wróciłem z pola, wszędzie stoi woda!!! Jest nadzieja że nie będzie tak żle, sieradzkie :unsure: ;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

nie będzie żle będzie bardzo żle po takich deszczach każdy ziemniak dorośnie będzie się bardzo dobrze kopać w całym kraju firmy skupowe mają zawarte kontrakty zagraniczne z których muszą się wywiązać za polskie płacą 25gr a i tak wolą zagraniczny ziemniak bo lepszy jakościowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark03    1

Pamietaj jak zboze w polu zgnije to pekin na przechowanie do wielkiej ceny dobije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

O godz17 w Lodzi 6 wołali


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz82r96    4

Dzisiaj w Biedronce widziałem młode ziemniaki po 0,99 zł za kg, kraj pochodzenia: Polska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
123p    1

na rzeszowie cenią-sprzedają 0.4-0.5gr a hurtownie płacą 6-7 za worek :) zobaczymy jak długo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

jak cena ma spaść to w przeciągu 10 dni. Ale nie spadnie znacznie bo we wrześniu będzie po ok 40 groszy w hurcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mirro    6386

Jakikolwiek pogląd tego co będzie w sieciach i marketach będziemy mieć gdy te ,pod koniec miesiąca wyślą do druku gazetki promocyjne na wrzesień ,czyli akcja "witaj szkoło".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodman    23

w piątek na sklepy w rzeszowie zostawiałem po 0,70 zł

zejście jak do tej pory dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Przysucha rynek 10 zł/15 kg.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

jak cena ma spaść to w przeciągu 10 dni. Ale nie spadnie znacznie bo we wrześniu będzie po ok 40 groszy w hurcie

 

Na jakiej podstawie taka prognoza? Oby tak było jak mówisz ale wg mnie to po tych deszczach to już jutro a najdalej we wtorek na giełdach będzie potężna promocja na giełdach :unsure:

  • Like 1

Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

lukasx21, 10/10 za avatara! :D :D


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

Na jakiej podstawie taka prognoza? Oby tak było jak mówisz ale wg mnie to po tych deszczach to już jutro a najdalej we wtorek na giełdach będzie potężna promocja na giełdach :unsure:

bo to ostatni moment na pekina i buraczka. A to że na giełdy nagle nawalą ziemniaka a przy tym spadnie znacznie cena to tylko głupota tych co tak robią.

Jak dla mnie ziemniak to może być i po 5 groszy chociaż ja mam na 50 groszy skalkulowany. Ale wcale nie zależy mi na niskiej cenie ziemniaka. Jakoś szczególnego odzewu nie było jak chciałem sortowany kupić więc wygląda na to że nikt za bardzo wysilić się nie chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

saszeta, brakuje ci swojego ziemniaka, czy potrzebujesz akurat teraz innego towaru ? bo z tego co pamietam to wiekszosc myjesz i obierasz ?


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

lukasx21, 10/10 za avatara! :D :D

 

Hehe, znalazłem go gdzieś na internecie i od razu mi się spodobał :D


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Jaka jest obecnie cena w Łodzi? I na inny gieldach? pilne!


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Może mi ktoś wytłumaczyć jak to możliwe że towar który może jeszcze w ziemi poleżeć oddaje się jakby miał datę ważności przekroczą o tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

saszeta, brakuje ci swojego ziemniaka, czy potrzebujesz akurat teraz innego towaru ? bo z tego co pamietam to wiekszosc myjesz i obierasz ?

w ubiegłym sezonie swojego miałem do listopada :( . A na razie jeszcze nie kopię.

Przy obieraniu robocizna kosztuje tyle samo czy drogi czy tani ziemniak. Dlatego wolę jak cena rynkowa ziemniaka jest wyższa. Ale bez przesady

Edytowano przez saszeta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj