Polecane posty

mikad    1134

Temat o cenach więc dla ciekawości podam ceny jakie dzisiaj widziałem w Barcelonie ale niestety tylko dla klienta końcowego: market tańsze odmiana Cesar 2,75E/4kg, droższe Agata 3E/4kg, bazar odmiana ? 6,99E/15kg.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Bajki piszesz Biedronka po 80 groszy i piękne ziemniaki 1,30 to były miesiąc temu :(

szkoda że foty nie zrobiłem :) a to czy mi wierzysz czy nie to mi lata piszę to co widzę . Ja pryskam trudno Jeśli nie zadbam to w magazynie nie przechowam . ostatnią gorzelnie zamknęli dwa lata temu Jak ceny nie będzie to rumuny się zbiegną Więc robota będzie :) :) :) Edytowano przez Robertkujawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

A skąd wiesz że swoich nie mają? Zna ktoś w miare aktualne ceny z łodzi i kalisza?


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rocco0987    112

Po ile dzisiaj ziemniak na rybitwach bo zastanawiam sie czy kopać wogule

po 6 rano dało sie jeszce komuś wepchać teraz juz 5 zł za worek stoi znajomy z polową auta i nie możę sprzedać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No cena do lipy w tym roku może przemysłowy da zarobić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Na przemysł ? Popatrz na umowy- Jak cena rynkowa padła to oni też nie zaszaleją 50 % plonu po 35 gr a resztę cena rynkowa Noooooo to za darmo 15 gr ?????????? - transport .. A oni też mają komputery i czytają nasze gorzkie żale .- Podobnie jest z buraczkiem czerwonym Jak rynek nie płaci to oni za grosze :mellow: lukasx21 Morze i mają ale ktoś komuś zawsze cenę musi popsuć- chłopaki latają po towar a poco pusto ? Za paliwo i kurs się zwróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

to ja powiem od siebie że jeszcze ani kg nie wykopałem, ale nie płacze z tego powodu :)


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tropt    3

dysponuje ktoś wiedzą ile w tym roku jest nasadzone ziemniaka ? czy na takie statystyki jeszcze za wcześnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

to ja powiem od siebie że jeszcze ani kg nie wykopałem, ale nie płacze z tego powodu :)

 

Na łzy przyjdzie jeszcze pora... Łzy radości oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

Łzy radości hehe;D ostatnio jechałem na Warszawę to miałem przyjemność przejechać sie przez Oleśnice i Wieluń to powiem ci ze ziemniaka jest nasadzone w ch.j jeżeli to jest jednostka miary;d

Edytowano przez lonoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Panowie nie tylko z ceną ziemniaka jest porażka.Popatrzcie na ceny owoców miękkich a jeszcze dojdą do tego pewnie ciekawe ceny zbóż.To nic innego jak efekty polityki pseudo polskiego rządu .Kanclerz Niemiec na zjeździe wypędzonych powiedział że "Polacy będą nam oddawać swoje ziemie i jeszcze nam za to będą wdzięczni".Patrzcie jakie są ceny ziemniaka na zachodzie.Kilka postów wcześniej ktoś podawał ceny w Barcelonie.Jakie ma Polska dopłaty a jakie Niemcy? Przecież w nowym rozdaniu funduszy miały być zrównane.I co? I nic.Zamiast mieć pretensje do siebie że jest ziemniaka nasadzone to przyjrzyjmy się, co się dzieje w handlu z Rosją ,a dzieje się coraz gorzej.Co my jacyś masochiści ,czy co?U mnie jest mało ziemniaka w okolicy i cena się jeszcze trzyma bo na targ ziemniaki przyjeżdżają głównie z małopolski.


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafooo    8

na rybitwach 4-5 ziemniaków mase .. i słabo zchodzą . Proszowice 3 złocisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vicia1223    11

Jaki durny kopie w takim upale i sortuje po 20 gr za kg ?? Są tu myślący ludzie ???

 

niech leżą w piachu do października , albo się będzie kopać albo kverneland :)


wschodni koniec mazowsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cinek1808    1746

wczoraj po 4 zł na broniszach oddawali młody ziemniak długo nie poleży tu muszą oddać w tym roku to chyba na nic ceny nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark03    1

Tak zostawic mozna tylko co zrobic aby na przyszly rok nie rosly ziemniak to bardzo uciazliwy chwast nawet opryski go sie nie imaja wyrwiesz kilka razy odrasta przerabialem to w ogorkach a to byly tlko te ktore zgubil kombajn nie muwiac gdyby zostaly wszystkie obawiam sie ze udusza nawet pszenice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ja na te upały wyjechałem do Skorzęcina odprężyć się . Kopać w upały i sprzedawać po 3 zł to chyba wielka desperacja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj