Polecane posty

123p    1

Rzeszów 9zł na hurtownie towaru trochę mniej ale zainteresowanie żadne. Sandomierz w nocy podobno po 8zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark03    1

Ja jestem z okolic miechowa wlasnie wrocilem z pola po wyrwaniu kilku krzakow widze ze jesli chodzi o plon to zapowiada sie pogrom ziemniaczany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark03    1

jesli satiny mozna by na dzien dzisiejszy ukopac 20 t/ha to jak to nazwac nac piekna tylko kropic i ciagnac plon tylko po 2 opryskach na grzyba i malejacej cenie z dnia na dzien ma to sens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Sadzcie więcej bedzie jeszcze lepsza cena hehe producenci.....

Sadzcie jeszcze więcej to cena skoczy ! w przepaśc :D oddawajcie za darmo i płaczcie !

 

Dokładnie, cena kiepska to musicie na przyszły rok podosadzać ziemniaka; wtedy nadrobicie plonem jak to piszecie. Jest szansa że się dorobicie garba na plecach, ale czy to coś zmieni wątpię.

Edytowano przez magnum123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

I znowu to samo.... Kolejny rok z rzędu cena młodego jest marna. W Polsce nadal sadzimy więcej ziemniaka niż jesteśmy w stanie skonsumować. Jesienią ratuje nas jedynie eksport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

Pózniej napewno bedzie lepiej 1,5zl ale za worek ;D akurat kolego pawelol111 na młodym kasa była dość dobra końcem maja początkiem czerwca cena była ,a teraz bedzie pogrom i bardzo dobrze;d

Edytowano przez lonoh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark03    1

Tyle czyli 1-1.5 za wor to bedzie po niedzieli tak wydajnego rolnictwa to niema chyba zadne panstwo na swiecie i nie bedzie tusk brylowal w brukseli no kto podskoczy z konkurencyjnoscia w uni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolr2    767

A u nas 1.50zł kg z busa koleś na giełdzie kupuje i sprzedaje po wsiach a w sklepie 2.50zł. Rolnik się narobi a handlarz zarobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil1511    0

Tak Bylo od dawna Lepsze deko handlu jak kilo roboty!!!! Ale niestety rolnik zawsze dostaje po tyłku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Nie narzekajcie tak mocno, tak jest co rok. Kto jest mądry kasę robi w czerwcu, a teraz to jest czyszczenie pól....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

Rolnik zawsze dostawał po tyłku i tak będzie. Na cene wpływu nie mamy bo jest "wolny rynek". Byłem dziś na polu i jest tak sucho w ziemniakach że nie wiem co z nich urośnie a cały poprzedni tydzień przepadywalo i to codziennie a nawet kilka razy dziennie.No cóż co zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Biedronka 1,30 takie ja wyrzucam. Nie wiem o co chodzi przecież ludzie tego nie kupią- Po bokach na palecie zielone Ale sztuka jest. U nas susza ziemniak walczy o przetrwanie i jeszcze alternarioza się ładuje mimo oprysków :wub:

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Nie narzekajcie tak mocno, tak jest co rok. Kto jest mądry kasę robi w czerwcu, a teraz to jest czyszczenie pól....

Znam gościa który nigdy poniżej 70 gr nie sprzedał. Ale nie liczni mają takie nerwy .W tym roku w maju zaczął sprzedawać :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark03    1

robertkujawy w tamtym roku to ja sprzedawalem od lipca 80gr do 1zl wiec w maju ziemniaki z tamtego roku 70gr to moim zdaniem totalna porazka.

 

O bawiam sie ze w tym roku ceny po wykopkach to az spadnie z glowy czopka chypa ze spodiewamy sie niespodziewanego exportu sam mam ogromny dylemat poniewaz u mnie plon zapowida sie za***iscie ale wiadomo ze to wiaze sie z opryskami na zaraze samo nic nie urosnie a to jest zwiazane z opryskami a czy to sie chociaz wroci w tamtym roku mialem duzy plon ale ostatnie zabiegi funicydami wykonywalem okolo 10 wrzesnia w sumie 8 zabiegow a w tym roku kropic zle nie kropic jeszcze gozej na taka sytuacje szlak mnie trfia po prostu rece opadaja sadzeniak jak co roku nowy analiza szczegulow jak co roku nawozu narypane chwasty wyplenione do zera a jak to bedzie po pare zloty za worek naprawde jest w tym roku oczym myslec i sie wku....c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Biedronka 1,30 takie ja wyrzucam. Nie wiem o co chodzi przecież ludzie tego nie kupią- Po bokach na palecie zielone Ale sztuka jest. U nas susza ziemniak walczy o przetrwanie i jeszcze alternarioza się ładuje mimo oprysków :wub:

Bajki piszesz Biedronka po 80 groszy i piękne ziemniaki 1,30 to były miesiąc temu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj