Polecane posty

pawelol111    1342

To źle uważasz. Opady deszczu + zimne dni i noce swoje zrobiły. Uprawa idealna, nawożenie kompleksowe a wschody nierówne w każdej odmianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Złotówa na wyjściu, to chyba nie jest zła cena. Ziemniaki wszędzie pięknę, pogoda idealna, to plon powinien być.

Chłopie co ty piszesz to jest początek czerwca i masz 1 na wyjściu i to Cię cieszy napisz za jakiś czas, ale napiszesz pewnie że 20 gr to jest super cena bo jest wydajność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

Weź pod uwagę to, ile wcześniej wiosna przyszła. Sezon trwa od dawna, a pory roku to masz w kalendarzu tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

...

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Weź pod uwagę to, ile wcześniej wiosna przyszła. Sezon trwa od dawna, a pory roku to masz w kalendarzu tylko.

 

Dokładnie tak. Wiosna jest 2 tyg wcześniej niż standardowo a są rejony że i 3. Niektórzy koniec lutego sadzili ziemniaki - rok temu nie do pomyślenia. Dodajmy 14-20 dni do obecnej daty i cena będzie raczej normalna. 1zł przy wydajności 20-25t z ha to mało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tropt    3

kolego piszesz o 20 t z ha z pod Agrowłókniny ? bo jeśli tak to wydaje mi się to ceną średnia, chyba że piszesz o tej wydajności z gruntu to jak najbardziej cena satysfakcjonująca, z tym że u nas było 20 t / ha z pod foli a w gruncie jest ich sporo mniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lonoh    194

kolego piszesz o 20 t z ha z pod Agrowłókniny ? bo jeśli tak to wydaje mi się to ceną średnia, chyba że piszesz o tej wydajności z gruntu to jak najbardziej cena satysfakcjonująca, z tym że u nas było 20 t / ha z pod foli a w gruncie jest ich sporo mniej

u nas to znaczy gdzie? Wroclaw wieczorem dziś na wyjściu 70-80 groszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Kraków Rybitwy 16-17zł /15kg

 

W tym roku ziemniaki będą drogie bo pod krzakiem mało .

Jak to mówił mój dziadek........"nie ma orzechów" nie ma ziemniaków.

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Na Zjazdowe wołają 10-12 i jest 5 alejek

 

Na Zjazdowe wołają 10-12 i jest 5 alejek


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szarlej    72

W tym roku ziemniaki będą drogie bo pod krzakiem mało .

Jak to mówił mój dziadek........"nie ma orzechów" nie ma ziemniaków.

 

W zeszłym roku, jakoś na jesień, zapewniałeś wszystkich, że od połowy lutego ziemniaki będą po 2 zł/kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek84pl    41

Kraków Rybitwy 16-17zł /15kg

 

 

Chyba na innych Rybitwach byles, wczoraj o 14 wolali 13-12 i na wstepie zlotowke schodzili przy malych ilosciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronto1984    46

to ja musze pójść do sąsiadów i obejrzeć te orzechy ,generelnie stare pszysłowia są pewne , bo niektóre rzeczy się nie zmieniają w przyrodzie od lat , w kaliszu pyra 11 zeta sprzedałem , sąsiad ma z boku wczesną adora kolo mojego pola i taka malutka i jakas paskudna , zresztą ja mam gorszą pyre od niego

Edytowano przez pronto1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

uważam że niema ceny i ziemniaka też cena spada bo kopią żeby pole uwolnić pod kapustę i buraczek czerwony.- Na Kujawach cudów nie ma, Sadziłem wczesne pod a glukowanilinę i jeszcze nie kopię bo nie ma co . Przymorski i susza dała się w znak i co z tego że krzaki w pas a pod nimi nie ma

Edytowano przez Robertkujawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Panowie nie przejmujcie się tak mocno, nie będzie żle z ziemniakiem, na mocnych ziemiach już widać jest bele co . A po za tym - NIE MA GRUSZEK NIE MA I PYRUSZEK !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

nie wiem jak będzie w tym roku Kilka lat temu miałem piękne krzaki ziemniaka a pod krzakiem 4-5 szt. to był czerwiec ,byłem niezadowolony Na jesień okazało się że każdy ziemniak miał średnio ponad kilogram niektóre sztuki nawet 2 kg. Wydajność ogromna cena była dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

Panowie nie przejmujcie się tak mocno, nie będzie żle z ziemniakiem, na mocnych ziemiach już widać jest bele co . A po za tym - NIE MA GRUSZEK NIE MA I PYRUSZEK !!!!

 

Co do przysłowia to rok temu gruszki aż się łamały od ilości owoców a ziemniaki pozalewało i było gucio a nie wydajność. Fakt, na lekkich ziemiach były ładne ale do rekordów daleko (7tyg bez deszczu). W tym roku jedna gruszka ma sporo owoców inna nie ma nic. Ziemniaki mają nierówne wschody. Co pod krzakiem to się dopiero okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tenpolski    2

nie wiem jak będzie w tym roku Kilka lat temu miałem piękne krzaki ziemniaka a pod krzakiem 4-5 szt. to był czerwiec ,byłem niezadowolony Na jesień okazało się że każdy ziemniak miał średnio ponad kilogram niektóre sztuki nawet 2 kg. Wydajność ogromna cena była dobra

 

 

Co zrobiłeś z takimi ziemniakami? Przemysł? bo nie wierze, że ktoś to brał na obiad. Puste w środku nie były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

 

Chyba na innych Rybitwach byles, wczoraj o 14 wolali 13-12 i na wstepie zlotowke schodzili przy malych ilosciach.

Byłem o godzinie 19.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

średnia 1 kg kupcy się w kolejce ustwiali To był rok małych nasadzeń a w tym roku jest tyle zasdzone że głowa boli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

znajomy kaliszak z przykrywanych folią zadowolony bo mówi że 25 ton handlowego teraz kopie. Spod włókniny mówi że katastrofa. Jak dla mnie 25 ton około 90 dni po sadzeniu to wcale nie rewelacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Jaka jest obecnie u Was cena ziemniaka sprzedawanego "z domu" w ilościach od 500 worków wzwyż? 9zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj