Polecane posty

mikad    1113

Eksportu brak bo Rumuni pojechali na Niemcy. Teraz dobrze że spadła cena bo napaleńcy może odpuszczą a to oznacza że sadzeniak kwalifikowany potanieje.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
starybudnik    221

Czyli dobrze zrobiłem sprzedając wszystko po wykopaniu po 14-15zł za worek. Teraz ciężko byłoby dostać tyle i straty w przechowywaniu byłyby też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Jak się napalili to już raczej nie ochłoną,tak szybko co do cen kwalifikatu to też nie wydaje mi się że spadną, ci którzy zajmują się tym tematem trzymają cenę do końca.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1337

Też mi się wydaje ze nie potanieje.... Producentowi kwalifikatu trzeba było zapłacić dużą cenę to i teraz za pół darmo tego nie oddadzą a być może załamanie tylko chwilowe. Z jednej strony zapaleńcy ochłoną ale z drugiej i tak ceny były przyzwoite. Dla tych co nie mają gdzie przechowywać a chcą pierwszy raz posadzić bądź wrócić do produkcji obietnica ceny 700 zł/tona jesienią jest nadal wielce korzystna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

Pytasz bo masz do handlu czy pytasz bo chcesz wejść w tą produkcję a gacie pełne bo cena spada?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Forum jest o cenach ziemniaka a nie o gaciach .

Co do postu kolegi mikad to ma rację że klienci chcą ziemniaki ładne i dobre . Ja cały czas myję ziemniaki na kombajnie . Kupujący niby nie chcą mytych ale kupują zawsze te ładniejsze i jeden na 100 nie kupi . Raz nie umyłem to połowę przywiozłem do domu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Na kombajnie? napisz coś więcej na ten temat


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Wejdź na konkurs konstruktorów tam jest zdjęcie i opis albo wpisz w goglach: płuczka na kombajnie . Miałem wstawić filmik i trochę mi schodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafal180    4

No i cena spadła poniżej 10zł, może to da do myślenia napaleńcom...

mówisz o cenie z miejsca? wiesz co na zjazdowej sie dzieje?


.

 

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

dzikijohn ja się pytam żeby znać aktualną cenę tylko po to żeby handlarz mnie nie orżnął za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

mówisz o cenie z miejsca? wiesz co na zjazdowej sie dzieje?

Tak, w domu oferują 9-10 i mało który handlarz kupuje bo wypychają swoje zapasy.

Na Zjazdowej wczoraj 12 wołane, w piatek równiez mimo iż były 4 auto

po 10zl tez kupisz bez wiekszego targowania


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

dzikijohn ja się pytam żeby znać aktualną cenę tylko po to żeby handlarz mnie nie orżnął za dużo.

 

To zwracam honor bo myślałem że kolega z tych co chcą w tym roku na jesieni zbić fortunę na ziemniaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

dzikijohn nie nie ja na jesieni ziemniaków nie sprzedaję. Mam jednego odbiorcę który od początku grudnia odbiera ode mnie ziemniaki raz lub 2 razy w tygodniu i tak do połowy lub końca marca. Nie mam kontaktu z innymi więc nie jestem w stanie sobie porównać ile można dostać, No ale to też zależy od regionu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    161

po 65groszy bardzo ładnego niemca w kalibrze 55-85 wczoraj przywiozłem :P

Na giełdzie za odsort niemca po myciu 13zł/15kg wołają :blink: . Prawie jak paszówka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misia6    0

szeta) tego niemca to na pasze bo do jedzenia to nie bardzo wierze że lepszy nisz nasz polski jeśli nie wierzysz to poczytaj na igrit co do ceny to sami panike siejecie bo naszego ziemniaka niema dużo sam po sobie widze zawsze dopiero zaczynałem wybierać a w tym roku prawie kończe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    161

no chyba wiem co kupiłem. Nie potrzebuję tego na igricie czytać.

a cena to tylko schodzi do realnego poziomu. http://www.agrofoto.pl/pl/182,47,16101,0,1,ziemniaki_w_dobrej_cenie.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

"Ceny płacone bezpośrednio producentom, w tzw. dużym hurcie, wynoszą 80-90 zł/dt." czyli nie najgorzej

 

po 65groszy bardzo ładnego niemca w kalibrze 55-85 wczoraj przywiozłem :P

 

jaka odmiana? i co to jest za odmiana Bintje (przemysłowa)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Panowie takie pytanko.

Kumpel poszukuje Bellarozy , i natrafiłem mu na takie ogłoszenia z okolic Sieradza , Kalisza.

Mase osób jest z Grabowa i okolic i mają Bellaroze.

Jest jedno ogłoszenie od gościa z Grabowa że sprzedaje ziemniaki Bellaroze , mówił że brał ziemniaka w BII i ma faktury zakupu , to teraz sadzeniak byłby CA , chce 1000zł/t

Co o tych ogłoszeniach myslicie?http://www.igrit.pl/index.php?strona=10&dzial=501

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Mikad na tym ogloszeniu 7 czy 8 strona przeczytaj sobie.Gość jest z Chlewna.

Ogłasza sie że brał w BII.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1113

Taaak oczywiście. A ja mam Jelly brałem w BI kaliber do 45 sprzedam po 700. Ile chcesz? Ciekawe ilu frajerów się znajdzie jak ogłoszę na igrit. Zresztą Twoja sprawa jak chcesz to bierz.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez Darozioom
      Witam uprawiał ktoś z was odmiany Red Anna albo Red Sonia? Co sądzicie o tych odmianach? Warto w nie zainwestować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj