Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
januszm1    3

Kolego usiek. Ja jestem z tych okolic co piszesz. Jak chcesz to dam ci kupca. Ale cena to nie powala.

Wiadomość z agroFakt.pl

magnum123    47

Mam papier i sprzedaje po 50zł za 100kg.

Coś się nie zrozumieliśmy. CHodzi o fakturę ,nr partii itd żeby sobię dopłatę odbić do sadzeniaka. Bo nie wiem jak Ty masz papier na myśli. Piszesz 1000za tonę sadzeniaka potem 50zł za 100 i jeszcze papier dajesz to nic tylko brać.

mario3107    4

HZZ ceny ziemniaków z papierami B/II (140,00 zl netto/dt  => 147,00 zl brutto) oraz C/A (120,00 zł netto/dt => 126,00 zł brutto)

mikad    226

Coś się nie zrozumieliśmy. CHodzi o fakturę ,nr partii itd żeby sobię dopłatę odbić do sadzeniaka. Bo nie wiem jak Ty masz papier na myśli. Piszesz 1000za tonę sadzeniaka potem 50zł za 100 i jeszcze papier dajesz to nic tylko brać.

Papier ma chyba toaletowy.

HZZ ceny ziemniaków z papierami B/II (140,00 zl netto/dt  => 147,00 zl brutto) oraz C/A (120,00 zł netto/dt => 126,00 zł brutto)

A na koniec i tak połowę przez komin przepuszczą.

Pawe60    0

Ja przypuszczam że sadzeniak  "pozaklasowy" na wiosnę będzie kosztował 5zł za 30kg (żułty) na targu w Wolbromiu.

Jakby był ktoś zainteresowany to będę miał takiego Lorda i Bellaroze.

U nas jadalny bez zmian 1,5zł za 15kg a czerwony 3.50zł za 25kg. :(

Export idzie ale słabo

damii1    13

Kraków rybitwy żółty 2,5zł hurt... czerwony 3zł... zejście marne towaru full... 

Rafiozo    12

No ten bije wszystkich na głowe !!!!!!!!!!! Powinni go zgniłkami zasypać, oczywiście nieodpłatnie. :D :lol: :D

damii1    13

za to ogłoszenie to powinna sie prokuratura zainteresować... pod katem szybkiego wzbogacenia się na krzywdzie Rolnika....

lonoh    30

Chyba raczej powinni mu dac jakieś odznaczenie ze chce przyjąć te ziemniaki. Bo nie jeden z was bedzie z nimi na wiosnę jeździł i szukał jakiegoś dołu żeby je zutylizować;d

Rafiozo    12

Na pewno nie ja, bo w styczniu kończę handel ziemniakiem, zostało małe 30 ton.  :D :D

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.