Skocz do zawartości

Polecane posty

misia6    0

dzisiaj 8 cenili w wolbromiu a w domu bez problemu po 8 za ładnego ziemniaka handlarze płacą

A płacili  6.5 -7 nawet 6 słyszałem 

damii1    13

Dzisiaj Rybitwy 8 i 7.5 do zaplaty

tak a przy mnie chłop sprzedał 30 worków żółtego  za 200zł.... Wolbrom 6,5zł chcieli płacić ale nie było towaru ładnego za dużo....

Wiadomość z agroFakt.pl

marluk    29

orientujecie sie po ile mozna sprzedac w lubelskim wieksze ilosci ziemniakow? nie chodzi mi o gieldy czy targi.

pawelec    85

orientujecie sie po ile mozna sprzedac w lubelskim wieksze ilosci ziemniakow? nie chodzi mi o gieldy czy targi.

większe ilości to ile wg Ciebie ? 1000t, 100t czy bardziej 10t ?   jakie to pyry ?

RadekJurga    1

posiadam ziemniaki              Riviera to bardzo wczesna odmiana jadalna   jak by ktoś chciał to nr 691825216                                                                                              

oraz                                      Mariska jest odmianą jadalną z żółtą skórką i żółtym kolorem miąższu.              

marluk    29

większe ilości to ile wg Ciebie ? 1000t, 100t czy bardziej 10t ?   jakie to pyry ?

mam na mysli 15-20 ton

marluk    29

na ryneczek i po towarze. 

nie mam czasu za bardzo na to. Wole sprzedac taniej a od razu wszystko.

Badylarz    13

Wieluń nadal 6zł na miejscu.

Jakby ktoś z okolic Wielunia miał ziemniaka na sprzedaż to zapraszam na PW.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

na ryneczek i po towarze. 

No tak jest najlepiej. Ja w tej chwili dostaję 1,20zł.

pawelec    85

mi pewnie zbraknie gdzieś na przełomie luty/marzec. Z tym że po takim sezonie jak ten, ciężko będzie kupić ładny twardy towar, a wtedy wjedzie zachodni, który jak pisał kiedyś @mikad; na wiosnę wygląda jak świeżo wykopany młody :)

Badylarz    13

Pawelec, widzę, że przepowiadasz przyszłość ;) Do końca sezonu jeszcze dużo czasu, sporo zmienić się może ale na razie to faktycznie różowo nie jest. Ja cały czas sprzedaję swojego ale dokupuję też sporo żeby starczyło do młodego.

bolek2    10

Pawelec, widzę, że przepowiadasz przyszłość ;) Do końca sezonu jeszcze dużo czasu, sporo zmienić się może ale na razie to faktycznie różowo nie jest. Ja cały czas sprzedaję swojego ale dokupuję też sporo żeby starczyło do młodego.

po ile kupujesz

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.