Polecane posty

rafooo    8

Rumuni się pojawili ale ziemniaka nie biorą. w Proszowicach z wielkimi bulami po 5zł płacą za 15kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tobago    351

Zapytam w temacie ceny ale chodzi mi o cene worków. Gdzie się zaopatrujecie. Był poruszany wątek że import nieco przysiadł stąd takie podwyżki ale obecnie co znalazlem to 25gr/szt to jakies szaleństwo. Macie coś taniej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

U mnie tak gniły w tamtym roku a w tym sporadycznie . Przejechany czy uszkodzony zasycha a nie który dziwnie zgnije jakby miał bakteriozę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

U mnie nie gniją za to robak masowo się właził na całego.

Cena hurtowa z domu 8 zł za 15 kg

Mały hurt 11 zł za 15 kg

Detal 12 zł za 15 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym roku ziemniaki podatne na uszkodzenia mechaniczne, a takie uszkodzenia gnija... a drutowca sporadycznie widac.

Cena workow to 22gr/15kg i 32gr/30kg jezeli sie nie myle. Miesiac temu kupilem wiec nie sadze zeby cos sie zmienilo w cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
the1mati1    64

A jak się kształtują ceny ziemniaków paszowych? Ma ktoś może do sprzedania z okolic łodzi? Kupię chętnie z 10t.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

@ piotrek 111111111 potrzebuje na jutro 10 ton dam ci po 5,5 z domu będziesz miał?


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

trochę nie w temacie

pilna sprawa. Potrzebuję średnicę nowego i starego typu rolki prowadzącej koło podnoszące.

I czy pas osłaniający( ten co pasek klinowy po nim chodzi) przychodzi na klej? Bo wcześniej tego nie miałem a teraz jak założyłem to po 10 obrotach totolotka wydłużył się o 20 cm

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

ja ten pas sam ssobie dorobiłem z jakiejś gumy zbrojonej, zwój leżał pare lat gdzieś w garażu i wyciąłem na wymiar. Pewnie nie naciągnąłeś należycie i dlatego się wydłużył. Zbrojony pasek jak u mnie nie rozciągnie się.

 

co do rolek, są 2 rodzaje ?


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kissmy...    67

www.agrofoto.pl/produkcja-roslinna/okopowe/wielkosc-zbiorow-ziemniaka-w-unii,60141.html

 

GUS w raporcie z 24 września przewiduje spadek plonów ziemniaków o 30%, ale zbiory będą mniejsze zaledwie o 19% od ubiegłorocznych 6,2mlnt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1124

Nie rób syfu na forum takimi wpisami to nie portal ogłoszeniowy, poza tym tu każdy ma do sprzedania ziemniaki.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

krakow 9-8czerwony 8-7 żółty jak się przycisnie chłopka to za 6,5-6 zł oddają

i właśnie takie chłopki psują cene. Przywiezie 2 tony i bardzo chce sprzedac bo dzieci do szkoły czy na studia idą. Dlaczego nie ma drugiego Leppera który wytłummaczy, że ziemniaka jest mało.Wystarczy zmowa rolników, przez tydzień braknie na marketach i 50% w góre.Ale nie, same bidoki po 300zł oddadzą bo jest 10zł zysku. A najlepsi są ci którzy sadzą w h...j ziemniaka a nie mają ggdzie go przechowc,to jest czyste morderstwo.Dzięki wam na jesień jelenie oddają po 6zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Braknie na marketach? Nie masz pojecia ile idzie do nas ziemniaka z zachodu


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj