Polecane posty

nie    2060

u nas na targowisku są po 10-12zł za 15kg, a w sklepikach wiejskich po 1.20zł/kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Mistrza który pisze 14 post radzę nie brać na poważnie.Zacząłem kopać dzisiaj i szału z wydajnością nie widzę u mnie na targowisku na kila 1-1,2 zł a na worki 12/15. 


Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ja narazie kopę do skrzyniopalet i ustawiam na pryzmie i czekam, prawda z tą ceną ale to kupują tak handlarze od tych co nie mają czym wywieźć i na rybitwach podają  drożej. Tajfun długość pola 400m zbiornik od bolka czubaty myślę że około 800kg będzie bo półtorej skrzyni a do jednej wchodzi mi 500kg, co do czerwonego mniej bo około 600kg z tej odległości, jelly zapowiada się ciekawie ale one było podlewane ale myślę że pod 50t powinno sypnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jjacekk4    3

Mistrza który pisze 14 post radzę nie brać na poważnie.Zacząłem kopać dzisiaj i szału z wydajnością nie widzę u mnie na targowisku na kila 1-1,2 zł a na worki 12/15. 

 

Prawie codziennie jestem na rybitwach wywoławcza 8 chłop przy tonie da ci na 6, w proszowicach czy skalbmierzu bez problemu kupisz za 6 ale to specyfika tego regionu musi się pokolenie zmienić żeby przestali oddawać za darmo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbyszek8201    169

lokalne ryneczki większość 15/15zł, czasami 17-18zł za woreczek. Cena bez zmian . Z domu sprzedaję po 80groszy żółtego. Chociaż sprzedają ludzie i po 1zł i więcej. W okolicy ludzie mają drobnicę. U mnie Bellarosa na piasku porosła jak zwykle z tym że jest mało plenna. Jelly 17-18 pod krzakiem obecnie kaliber pomiędzy sadzeniakiem a drobniejszym jadalnym. ktoś sprzedaje na giełdzie w Płocku? jaka cena za białego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Będzie potrzeba więcej kartofla bo Syryjczycy muszą coś jeść . :D  :D  :D  :ph34r:  :ph34r:  :ph34r:  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

cena 1zł za kg sprzedawane na ryneczku to jest śmieszna cena . jak będzie złotówka w dużym hurcie to wtedy będzie dobra cena. Firmy skupowe 60 gr. za kg -ilości tirowe- luz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

Żólty 9zł, odbiór z domu ilośc, 12 ton raz w tygodniu.

 

jaki areał ?


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

U nas (małopolska) cena 7zł/15kg odbiór z domu

 

ehehehehe Paweł nie daj się oszukać i nie sprzedaj za tak śmieszne pieniądze.

Prawda to że w Krakowie po 15zł były?

 

Nie prawda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    941

To widac ze cos zaczyna sie dziac.Wczoraj zaczete kopanie vineta dł pola 260 zbiornik z redliny. myśle ze 30t oddadza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, rolnikiem wielkim  nie jestem, ale u mnie ziemniaki w tym roku bardzo obrodziły, jestem z podkarpacia i nie wiem gdzie mógłbym sprzedać moje ziemniaki, bo sie do piwnicy nie mieszczą, możecie pomóc. 


todo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, rolnikiem wielkim  nie jestem, ale u mnie ziemniaki w tym roku bardzo obrodziły, jestem z podkarpacia i nie wiem gdzie mógłbym sprzedać moje ziemniaki, bo sie do piwnicy nie mieszczą, możecie pomóc. 

Z jakich okolic jesteś koło Dębicy ? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj