Polecane posty

123p    1

coś się ruszyło chyba albo dobrego towaru brakuje bo z hurtowni do mnie dzwonił i mówił że po 7zł weźnie a tydzien temu to 6zł dawał i jeszcze mówił że ciężko bo pewnych dostawców w tej cenie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

taa ruszyło sie...miejscami przeszły ulewy ale Sieradz postarał sie o towar w wyniku czego na Zjazdowej 5-6 wołają a przerzut płaci że brak słów


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafiozo    31

Przemol czego ty się za przeproszeniam tak czepiasz tego sieradza.Masz coś do tych co sprzedawają na rynku na zjazdowej to odczep się od reszty. Ja również jestem z okolic sieradza, na zjazdowej w tym roku byłem tylko raz i to w tedy jak ty nawet nie myślałeś o kopaniu. Obrażając sieradz obrażasz dużo ludzi, nie tylko tych co stoją na rynku. Do tego dodam że z mojej okolicy prawie nikt nie jeżdzi na zjazdową(a ziemniaki sadzą wszyscy co rok) bo nie ma czasu stać na rynku jakt jest podlewanie, pryskanie i kopanie. Dodam jeszcze że pod inne lata na zjazdowej nikt tak nie psuł ceny jak chłopaki z poddębic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Nie mam na mysli wszystkich z Sieradzkiego zagłębia bo patrząc z punktu widzenia krajowego też sie do nich zaliczam. Piszac ten post kierowałem sie sytuacja na Zjazdowej wiec jeśli cie urazilem to sorry. Nie każdy ma czas jezdzić jak sam piszesz  ale zdarzają sie tacy co nie mają czasu stać a  mimo to jadą.


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

taa ruszyło sie...miejscami przeszły ulewy ale Sieradz postarał sie o towar w wyniku czego na Zjazdowej 5-6 wołają a przerzut płaci że brak słów

 

Ulewy często więcej zaszkodziły niż pomogły. Po ile biały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62
1991Mateusz  jakim ty autem jeździsz? ja tez jeżdżę na giełdę do Krakowa.... wczoraj sprzedawałem po 7 110worków, 120worków  po 6,5 i 83 oddałem po 6,2 towaru było opór po 5 zł szło załadować ale nie za ładny towar....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1991Mateusz    0

Jeżdże żółtym masterem max. Dzisiaj rano byłem i porażka towaru dowalone... nie było gdzie stanąć zejście marne 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Na podstawie moich wieloletnich obserwacji stwierdzam, że teraz przez okres żniw będzie deczko lepiej z ziemniakiem a potem lipa aż do połowy września a może nawet do października.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Ponoć na zjazdowej ziemniaka rano nie było jak był to cena kosmiczna jak na ten rok .

Napiszcie jaka cena irgi jest w waszych regionach .

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bools    19

panowie jaka cena na gieldach ?

i po ile sprzedajecie z domu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są te ziemniaki czy niema po ile wy sprzedajecie okolice Dębicy to jak na razie przez prawie tydzień to pośrednicy się nie pokazują, bo mówią, że nie maja zbytu i jak przyjadą to może po 3,50 za 15 kg dadzą prawda to czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

po takiej cenie nawet żal kopać i paść pośrednika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

No właśnie panowie - jak to jest z tą wydajnością? W moich stronach piach i ciężka ziemia dały w kość i tam plonu nie będzie. Tylko wczesne sadzenie na ziemiach średnich da plon przyzwoity. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOREZ    35

Na moich 50 ha ziemniaka plon zakładam 10-20% niższy niż przed rokiem.

Po ile wam płacą w kuj pom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KiQ    14

Plon taki sam jak rok temu czyli jest bardzo dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

Umnie tak samo jak u @KiQ ale wydaje mi się, że w niekiełkowanych bedzie troche gorzej...a plantacje nie deszczowane  marnie

Edytowano przez przemol87

Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

wielkopolska-  przerzutnicy  płacą 4 zł z domu . Na plantacjach nawadnianych plon powyżej 50 ton. Dużo rolników wstrzymuje się ze sprzedażą- czekają na lepszą cenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tropt    3

a znacie cene przy przy ilosciach tirowych ? pasuje mi sprzedać ze dwa samochody tylko nie bardzo jest komu, do tematu, lokalne sklepy 8-10 zł / worek ilosci 3 x 2 tony w tygodniu 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj