Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
padd    1

a powiedz mi kolego jak posadziles gale gala to bardzo wymagajaca odmiana , jesli ja sadzisz na roztawie 75 cm to sadzi sie ja najlepiej co 32 co 34 cm  bo ma bardzo duzo bulw i sadzi sie ja 2 cm glebiej niz inne odmiany i stanowisko dobre  :) taka moja rada to samo nandina 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sadziłem ją w rozstawie 75cm i co 28cm. Dała plon 25t/ha mimo malych bulw.W tym sezonie będzie na stanowisku :przedprzedplon owies, przedplon żyto ,słoma ścięta , poplon z żyta ,orka. Na wiosnę rzucę podłoże po pieczarkach , zaprawię prestrige forte. Powinno być ok  :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1134

Dawno nie zaglądałem na IGRIT ale widzę że desperatów sporo zarówno z jadalnym jak i z sadzeniakiem, jescze z miesiąc i chyba za darmochę będą.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    187

ciekawa linia ziemniaczana,ciekawe kiedy takie wyposarzenie zagości u nas 

a wracając do tematu: 5zł/30kg przy ilości 7-12t tygodniowo


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

Linia fajna tyle że ceny ziemniaka nie poprawi a kasa na to to chyba jakby tak z naszego forum wszystkich kartoflarzy zebrać i ściepę zrobić :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1991Mateusz    0

Witam.Poszukuje odbiorcy na ziemniaka czerwonego bellarosa 5+ zdrowy bez chorób. Oraz pytanie jaka cena ziemniaka żółtego i czerwonego na rybitwach ? i czy jest jakieś zejście ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

taka linia juz jest w Polsce, posiada ja firma agarada...

Agrarada raczej. to jak ktoś zaineresowany to może sobie u nich kupic jak już mają ją w swojej ofercie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

ciekawa linia ziemniaczana,ciekawe kiedy takie wyposarzenie zagości u nas 

a wracając do tematu: 5zł/30kg przy ilości 7-12t tygodniowo

 

Jak będzie cena 20 zł za 15 kg to na pewno chłop kupi ale ta cena chyba już nie wróci .

Ja sprzedaje jak leci do bydła po 15 gr  a jaka cena na Zjazdowej ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damii1    62

koledzy jak u was z ruchem??? ruszyło się coś? czy nie ma zainteresowania? dużo wam jeszcze zostało towaru do sprzedania???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

Kolego, większość to pewnie nie ruszyła ze sprzedażą nawet ;) Mi się zostało gdzieś 2/3. W tamtym roku o tej porze miałem już wszystko sprzedane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ruchu brak, ceny brak. Ostatnio około miesiąc temu poszło kilka ton po 3zł/15kg. Teraz to już zastój prawdziwy.
I nie wierze żeby cokolwiek miało się zmienić. Jeżeli już ma się zmienić to tylko na gorsze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZF9641    22

Podobno trzemeszno wznawia skup ziemniaka , mają durze zapotrzebowanie na skrobie i będą przerabiać jadalne . Kto ma blisko pozbędzie się towaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

Ja z sadzeniakiem ruszam od lutego.....zobaczymy jak sytuacja będzie wygladać :) rok temu jak dałem Bellarose do ogłoszenia to miałem mase telefonów.Cena 100zł/100kg rok temu i szły jak banany na promocji  :)

Edytowano przez KULAWA_KOZA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie porównuj poprzedniego roku z obecnym sezonem. 
Trzeba być niepoprawnym optymistą żeby wierzyć w dobrą cenę zarówno sadzeniaków jak i jadalnego. Jeżeli za 1200zł/t można kupić z Europlantu w CA to dobrej ceny nie dostaniesz.
 

 

Edytowano przez poprostumateo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
magnum123    288

Dokładnie w centralach ziemniak w CA od1000do 1300 (holender wczesny od 180 do 230) to tylko idiota da 1000 bez papieru. Ale jak się da to czemu nie jestem za.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez kuba24051
      pora zalozyc nowy temat. jak u was z cena?
      Michalczyk dzis 670+vat a cena od 640-670
    • Przez agroRolniTV
      Witam.
      Kolega będzie sprzedawał prasę Claas Variant 360RC z 2012 roku i nie jest do końca pewny za ile wystawić.
      Tą belarką zrobił około 20tys. bel
      Może znajdzie się ktoś kto się zna i wyceni taką prasę, mniej więcej.
      Z góry dzięki, pozdrawiam
       

    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj