Polecane posty

lukasx21    165

przed żniwami zawsze jest kicha, może w czasie żniw się poprawi ale tak czy siak na kokosy nie liczcie.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robertkujawy    67

Na razie małe ilości po 9-10 za - 15 kg susza na kopaczce bryła - podkiełkowane duże :) - reszta drobnica :blink: U mnie to już deszcz nie pomoże morze tajfun . ;[ jak tak popiecze Jesień z weryfikuje cenę w górę drobnicy nie sprzedam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemol87    186

Jaka cena w Łodzi?


Niektóre osoby mogłyby się zabić, skacząc z poziomu swojego "ego" na poziom swojego IQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiler    16

Ja się pytam jak żyć? Nic w tym kroku nie płaci zaczynając od bobu kończąc na ziemniakach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

może cena ziemniaków w tym roku by się odbiła od dna , gdyby dno się nie urwało . Będzie słabo ,ale wszyscy dobrze o tym wiedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miszka16    86

Hehe, znalazłem go gdzieś na internecie i od razu mi się spodobał :D

Zombi 330 ma lepszy avatar.

Ludzie 3 zł zaworek odjąć 0.2 zł za opakowanie ,wychodzi 2,80 worek.Zaczynamy się poruszać w oparach absurdu.

Moja żona dostała dziś ofertę na zakup od Odido Przysucha za 0,39 kg.

Edytowano przez miszka16

Z każdym dniem rośnie liczba tych, których musisz całować w d*pę, aby nie być skazanym za zbrodnię nienawiści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kafar191    8

No w biedronkach już ziemniak jest po 60 gr.

U mnie codziennie taki żar wali się z nieba że do końca tygodnia nie mam już nic na polu , u sąsiada przemysł już też zaczyna siadać a do niedzieli nie zapowiadają żadnego deszczu u nas. ;[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzikijohn    24

Właśnie też mnie ciekawi skąd ten urodzaj. U mnie maj zimny i długo z ziemi wyłaziły, w czerwcu wody dosyć ale lipiec suchy i gorący. Zaczynają siadać a pod krzakiem bida...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bools    19

jak ty tak kupujesz sadzeniaka od ludzi to napewno masz nieprawdopodobne plony 60 ton /h chyba kolega sie jeszcze nie przejechał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszko    695

Dziwne , że taka cena pasuje rolnikowi . Zachowania niektórych rolników nic nie różnią się od zachowań handlarzy . Myślę że każdy powinien dostać godziwe wynagrodzenie za swoją pracę a nie cieszyć się , że kupi tanio sadzeniaka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULAWA_KOZA    156

sadzeniak będzie po 2zł za kg

może w centrali ale nie od rolnika.

Sam jestem rolnikiem i dla mnie takie minimum jakie powinien kosztować ziemniak to powinnoi być + - 70-80zł /100kg.Pamiętam rok co ludzie oddawali ziemniaki za darmo na polu by inni sobie wykopywali.

Do mojego wujka gość przywiózł , przyczepe ziemniaków luzem za 100zł symbolicznie.

Oby ten rok sie nie powtórzył.

Ja się już wyleczyłem z sadzenia dużej ilości ziemniaka , sadze tylko dla siebie około 20 ar.

Wole kupić i pohandlować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wokos    0

Handlarze robią taką krzywdę rolnikom zaniżają cenne kupna od rolnika a potem sprzedają za wyższe ceny . A urodzaj to może być tylko że nie wszędzie gdzieś upały gdzie indziej non stop deszcze . Cenna powinna pójść do góry ja mam taką nadzieję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1094

W pewnym stopniu to sami rolnicy są winni tej ceny bo gdy sąsiad zasadził pare hektarów to drugi jeszcze więcej A teraz najlepsze jest to jak sprzedają Jak na jednym samochodzie jest po 4 zł to drugi po 3,5 a nawet po 3 aby sprzedał a inni stali Wydaje mi sie że do kupujących to lepiej jak cena niska bo zawsze łatwiej kupić i wybrać lepszy towar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wokos    0

No troszkę racji jest w tym ale handlarz to i tak zawsze chce jak najtaniej kupić i rolnik co ma zrobić jak chcę troszkę kasy z tego rolnictwa z Polski mieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

ja sadzeniaki kupuję w centrali 2 tony sam je rozmnażam i na drugi rok mam sadzonkę około 20 ton, i tak co roku . Gdyby co rok była dobra cena ziemniaków, na polach byłyby same ziemniaki, tanio też musi być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario666    1094

A następna sprawa Jak sie nie ma zbytu na ziemniaka to po co sadzić jak wariat Może sie sprzeda A potem rypać komuś cene ( a co do bobu to już widziałem goscia co za darmo pod apteką w miescie rozdawał i nawet zainteresowanych nie było Co prawda już nie najładniejszy był bo i żółty sie trafiał ale za friko )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pronto1984    46

jak będą po 10 gr na jesien to je p...... i zaoram na jesien bo nie będę baran , przecież jak ten ziemniak taki tani to czemu jak ide do sklepu to mleko powinienem kupic za 70 gr litr a kostke masła za 0,99 groszy i by było git przynajmniej rowna cena , do tego 1kg jabłek 60 gr ,ponadto kg cebuli 20gr, głowke kapusty 35 gr(waga głowy 4 kg), kg marchwi 0,40 gr, ponadto co daje nam w sumie 3, 24 zł , jak szalec to szalec ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bolek2    10

tanie produkty są tylko u rolnika a w sklepie ceny dużo wyższe . chłop już od wieków był w najniższej klasie społecznej i do tej pory to się nie zmieniło . wszyscy chcą nas wypier..lić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez AgroSikora
      Jakie ceny nasion kukurydzy za j.s na waszym terenie?
       
       
      - KWS
      - Pionner
      - LG
      - Syngenta
      - Euralis
       
    • Przez jarek2030
      Witam! Mam problem ponieważ chcę sprzedać słomę po mieszance jęczmienia/owsa/pszenicy 2.70 ha i kolega chce sobie kupić i zbelowac tą słomę moje pytanie jest ile wziąć od belki zestaw to Case maxxum 135 i class Variant
    • Przez Anetka1
      po ile kupujecie nasiona zbóż kwalifikat
    • Przez Piters182
      Witam. Mam pytanie odnośnie ceny takiego ciągnika ile kosztował nowy, co prawda ten model nie jest już dawno dostępny jako nowy, ale gdy był w tych latach produkcji jako nowy, to jaką miał cenę w wyposażeniu podstawowym, standardowym??
    • Przez Darozioom
      Witam uprawiał ktoś z was odmiany Red Anna albo Red Sonia? Co sądzicie o tych odmianach? Warto w nie zainwestować?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj