Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez jedrus
      Witam, czy ktos mógłby mi nakreslic prosty schemat na podłaczenie dodatkowego oswietlenia do kombajnu. Chciałbym załozyć dodatkowe halogeny na przód (2 szt), na rure wysypu (1szt) i z tyłu do cofania (1szt). Ponadto lampę ostrzegawczą ,,kogut". Jak wiadomo z kombajnem nie ma zartów (pozar) więc proszę o pomoc.
    • Przez tomu4444
      Witam, mam c360 3p z nowymi akumulatorami i alternatorem. chcę właśnie dołożyć dwa dodatkowe reflektrki w masce w przodzie o żarówce H3 55W. Pytania: Jak to podłączyć?
      Czy akumulatory nie padną?
      co mi będzie do tego jeszcze potrzebne??

Odrazu mówie że nie chce pisania "nie wiesz tego?" itd. mam dopiero 16 lat, proszę o dość szczególowe opisanie co i jak.

Pozdro.
    • Przez DevilDriver
      Witam

Otóż w mojej kukurydzy pojawiło się takie coś;

Czy ktoś zna przyczynę może skąd to się bierze? Jakie są skutki?
      Nigdy nie występowało takie rozgałęzienie wiechy kukurydzy u mnie, a uprawiam ją parę lat. Dodam, że jest jakieś 30% roślin tak wygląda.

z góry dziękuje i pozdrawiam
    • Przez masa24
      Witam, która z roślin strączkowych i motylkowatych jest najbardziej opłacalna? Myśle o przerwaniu monokultury zbozowej, rzepaku nie chce siac.
      Chce cos zasiac pod wieksza doplate, ale dobrze by było jak juz siac to i zebrac
      ktore rosliny z tych grup preferujecie i jak wyglada tego oplacalnosc?
    • Przez PronarekP5
      Tak jak w temacie , czy wiecie czy da sie samemu dołożyć coś do tych ciągników co występuje w wyposażeniu dodatkowym a są przygotowane np. kable do podłączenia itd. Co trzeba dołożyć co zrobić , żeby zamontować coś dodatkowego, widziałem ze w tylnych lampach są kable do sterowania zaworami hydraulicznymi tylko co trzeba zrobic oprócz dolozenia guzików żeby to uruchomić.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.