Skocz do zawartości
Puszmen12

Jakie oleje lać do zetora 5245?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Puszmen12    18

Ostatnio zakupiłem zetor-a 5245. Problem jest taki, że nie mam kontaktu z poprzednim właścicielem, więc nie wiem jaki był w nim wcześniej olej. <_<

Doradzicie coś?

Wiadomość z agroFakt.pl

zenek_19    4

olej mineralny 15w40 wymiana co 250mtg lub co rok zalezy ile godzin maszyna pracuje

olej mineralny 15w40 wymiana co 250mtg lub co rok zalezy ile godzin maszyna pracuje

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez nikt933
      Mam zamiar pozmieniac wszystkie oleje w moim ciagniku. Czy ktos moze mi powiedziec jakiej firmy mam kupic? Kolega zaproponawał mi do silnika: Mobil Delvac HP 15W/40, a do skrzyni Agrol- U.
      Czekam na inne propozycje.
    • Przez rafal0
      Jaką polecacie kosiarke do ursusa c-330m
    • Przez madas_szab
      Jak w temacie kupujecie oryginalne filtry i oleje czy stosujecie zamienniki ??
    • Przez jacek5227
      Witam,  niedawno kupiłem Jelenia więc czeka mnie wymiana olejów w silniku i skrzyni. Mówi się, że w JD nie można żałować kasy na oleje, bo to podstawa sprawności (skrzyni i nie tylko)   Sprzedawca polecał mi do skrzyni oryginalnego HY-GARDa a do silnika oryginalny John Deere 15W40 albo zamiennik od FUSCHa  :rolleyes: Pytania do was: Jakie oleje macie w swoich JD? Jakie możecie polecić?  :unsure:  Proszę o pomoc.

• Przez Lechu5245
      Witam wszystkich. Planuje zakup brony talerzowej do zetora 5245 na 6 klase ziemi. Co polecacie, jaką szeroką, z wałem czy bez?