Skocz do zawartości

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

aster453    24

jak czytam Wasze posty strach wystawiać głowę z pod poduszki... hasła "słyszeliście... wysyłają smsy..." co z czym po co... normalnie szok proszę jaśniej jak coś na przyszłość pełnym zdaniem bo normalnie zapiszę się na wizytę u psychologa ..

pedro2    349

W Mlekpolu cisza, a nawet próbują załagodzić sytuację dając paczuszki z ruskim nabiałem  :lol: Dostał ktoś takową?? Faktury nie ma, już dwa odbiory po i nic, żadnego info... 

Wiadomość z agroFakt.pl

t1987    1

kierowca przywitał mnie takim zdaniem mleko w dół 6 groszy wczoraj rada mlekovity zatwierdziła

martin0000    10

ale te paczuszki nie są drogie ok 40 zł wychodzi ja moge takie co miesiąc odbierać oby tylko ceny nie obniżali ale to raczej kwestia czasu kiedy zjadą w dół z ceną

czareczek85    34

Piątnica za sierpień 1.55 netto średnia cena mi wyszła mleko w okolicach niecałych 30000l tłuszcz 4.2 a białko 3,47 za wrzesień nic nie wiadomo na razie ale pewnie się utrzyma cena chociaż nic pewnego zależy jak sieci handlowe naciskają

starybudnik    15

Na światowych rynkach artykułów mleczarskich wrzesień przyniósł niewielkie wzrosty na niektóre produkty mleczarskie. Może tragedii nie będzie.

Edytowano przez starybudnik

t1987    1

a w mlekovicie powoli zaczyna zalegac towar w magazynach.... narazie niewiele ale to dopiero 2 miesiac embarga...

Danielson89    0

a w mlekovicie powoli zaczyna zalegac towar w magazynach.... narazie niewiele ale to dopiero 2 miesiac embarga...

A w oddziale w bp schodzi wszystko na bieżaco..a cena w dupe..

t1987    1

pogłoski mowiły o 25 jednorazowo wiec jeszcze 15 gr przynajmniej. zootechnik mówił dzis ze przyjdzie czas ze ze 1zł bedziemy sie cieszyc...

kp38    8

pogłoski mowiły o 25 jednorazowo wiec jeszcze 15 gr przynajmniej. zootechnik mówił dzis ze przyjdzie czas ze ze 1zł bedziemy sie cieszyc...

Właśnie też tak słyszałem że do końca roku jeszcze 15 gr w dół.

A ten 1 zł dobrze żeby jeszcze był bo ponoć od kwietnia mają owalić jeszcze 15% z tej złotówki i to nie tylko w mlekowicie

Rolnik2900    0

Tak dalej mówcie  i wrózcie to tak zrobią.... po co takie rozmyślenia i pisanie głupot ... jak tak będziecie pisać plotki  to na tyle wam zejdą...  

t1987    1

nie zadne plotki tylko to sie dzieje naprawde.... a w expose kopaczowa cos wspomniała o rolnictwie? w takim tepie za rok polskiego rolnictwa nie bedzie...

statek    137

a co rzad ma do rolnictwa? co ta kopaczowa Ci da? aby nie przeszkadzal w uczciwej pracy.

teraz jeszcze nie jest zle. 1,30-1,40 idzie wytrzymac

nikolas29    167

nie wszyscy i nie w kazdym wojewodztwie takie ceny maja.... podlaskie i oscienne maja dobrze od dawna placone

kizak    65

Nikolas popytaj np.o sudowię suwałki podejrzewam że większość jedzie w okolicach złotówki,bo ci najmniejsi we wrześniu mieli poniżej 90 groszy,a znam takich kilku,nie każda mleczarnia płaci po 1.40 za5000 l.

jaro    163

a co rzad ma do rolnictwa? co ta kopaczowa Ci da? aby nie przeszkadzal w uczciwej pracy.

teraz jeszcze nie jest zle. 1,30-1,40 idzie wytrzymac

Uwierz-ma i to dużo.Poważny kraj tym się różni od niepoważnego że dba o własne rolnictwo...

Rolnik1973    1272

Polski rolnik też powinien dbać o swój kraj, a on co wszystkie kasę w zachód pakuje i się cieszy że germany madein.

statek    137

Polski rolnik też powinien dbać o swój kraj, a on co wszystkie kasę w zachód pakuje i się cieszy że germany madein.

Czyli że jeśli stać mnie na JD to mam kupić ursusa który wytrzyma polowe czasu pracy bez awarii co JD i przyspoży mi wiecej nerwów niż cokolwiek innego na świecie? Obudź się. Pracowałem z ojcem na maszynach z różnych krajów. Wolę mieć używaną zachodnią niż Polska nowa.

Uwierz-ma i to dużo.Poważny kraj tym się różni od niepoważnego że dba o własne rolnictwo...

Dba poprzez.....? bo chyba nie dotacje

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.
    • Przez mlodyhef
      Dyskusja o cenach słomy w 2013 roku do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72479-ceny-slomy-2013/
      Ceny słomy we wcześniejszych latach do przeczytania tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5866-ceny-slomy/

Pany po ile u was teraz chodzi słoma w belach 120/120? Ile za sztukę lub za tonę?