Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kotwczapce    30

@PawelWlkp

To nie są żadne mądrości tylko stwierdzenie faktu jaki ma miejsce. Najpierw ruscy trzymali nas za mordę teraz niemcy. I co my mamy zrobić??? Nikt o kwoty się nie prosił, o ich zniesienie tak samo. Komuna nas okaleczyła, a gdy się już uwolniliśmy to niemcy kupili naszą suwerenność za marne dopłaty. Nawet wędliny juz nie mogą być wędzone. Nasz rząd okrada nas jak tylko się da (poczytaj sobie o cieciach jakie uchwalono). I co my mamy zrobić?? Wyjść na ulice, protestować, pisać petycje???? Odpowiedz sobie szczerze czy to coś da??

 

PS Żebym nie był gołosłowny na temat cięć http://www.agrofoto.pl...dzie,48519.html

Nie powinieneś wogóle wypowiadać się na temat komuny bo jesteś za młody. A w głowie masz to co przeczytasz w naszych tendencyjnych mediach. Nie można oceniać na podstawie jakiegoś jednego faktu, lecz wszystkich dostępnych. Teraz to mamy "komunę"! Pokory życzę.

  • Like 1

.trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafi101    0

Mlekpol

ilość 10500tys.

białko 3.30

tłuzcz 4.40

cena za grudzień 1.97 brutto na ręke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

@kotwczapce

Powiedz mi szczerze czy w którymś miejscu skłamałem??? Czy to co napisałem jest nieprawdą??? A skąd wiesz czy przypadkiem nie cytuję mojego 90 letniego dziadka bądz ojca???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Za grudzień to i mlekowita nam 1,99 zapłaciła;)


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lelek7    1

Za grudzień to i mlekowita nam 1,99 zapłaciła;)

 

a jakie parametry mleka i ilość? i jakie województwo?

 

u nas mlekowita daje około 1,25/l. mikiland Ostrowia dawał 1,65 ale coś nie widzę żeby się ktoś wypowiedział kto oddaje do nich mleko.

jestem z warmińsko-mazurskiego, kilku rolników zastanawia się nad odejściem z mlekowity, prezes mlek. powiedział że zastanowi się nad naszą propozycją (chcieliśmy 1,5zł), czekamy na fakturę za grudzień.

 

oddaje ktoś mleko do Mikiland Ostrovia?

Edytowano przez lelek7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcin133    944

Kto liczył na premie za grudzień w Łowiczu ten się przeliczy...cena jak w listopadzie 1.45

W dodatku białko mi spadło na 3.2 przedział do10tys

Tłuszcz 4,3

Premie to podobno dostali grubsze ryby jak Workoski itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel1995    0

są jakieś dofinansowania do wielkości limitu mleka czy coś takiego w tym rodzaju bardzo bym prosił o podpowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Białko 3,5, druga połowa 3,44, tłuszcz 4,3, 9600 litrów, lubelskie, premia narzucona 30 gr


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0804    0

Kto liczył na premie za grudzień w Łowiczu ten się przeliczy...cena jak w listopadzie 1.45

W dodatku białko mi spadło na 3.2 przedział do10tys

Tłuszcz 4,3

Premie to podobno dostali grubsze ryby jak Workoski itd

mi też obcieli białko i tłuszcz w drugiej połowie , sr białko 3,4 a tłuszcz 4,1 ilosc 5722 l , cena śr. 1,49 zł tak ze cena z nóg nie zwala a co do premii ... nie ma i nie bedzie zapewne !!!

Edytowano przez mariusz0804

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Białko 3,5, druga połowa 3,44, tłuszcz 4,3, 9600 litrów, lubelskie, premia narzucona 30 gr

Mlekovita ma jakąś dziwną politykę. U mnie Mlekovita Baranowo nie dołożyła 0,3 zł premii za grudzień. Cena podobnie jak za poprzedni miesiąc 1,61 zł dla jeszcze ryczałtowca. Śr. tł. 4.05 i biał.3,36 Pewnie będzie jak w ubiegłym roku i premia dotrze na oddzielnej fakturze. Wtedy był to luty.

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kosacki    11

14000lit białko 3,3 tłuszcz 3,9 wyszło 2,0222 zł netto Mlekpol

 

są jakieś dofinansowania do wielkości limitu mleka czy coś takiego w tym rodzaju bardzo bym prosił o podpowie

Po polsku proszę!!!!! bo niewiem o co Ci chodzi?

Edytowano przez kosacki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mlekovita ma jakąś dziwną politykę. U mnie Mlekovita Baranowo nie dołożyła 0,3 zł premii za grudzień. Cena podobnie jak za poprzedni miesiąc 1,61 zł dla jeszcze ryczałtowca. Śr. tł. 4.05 i biał.3,36 Pewnie będzie jak w ubiegłym roku i premia dotrze na oddzielnej fakturze. Wtedy był to luty.

Ponad 30tys.L tłuszcz 4.11% bialko 3.47% 1.705zł Mlekovita Wys. Maz tez jeszcze nie dostała premii bedzie na oddzielnej fakturze tak jak rok temu

Białko 3,5, druga połowa 3,44, tłuszcz 4,3, 9600 litrów, lubelskie, premia narzucona 30 gr

Po co sciemniasz ze zapłacono 1.99zł skoro nawet faktury nie dostaleś z taka kwotą??

Chyba kupując te 10 krów zwiekszysz dwukrotnie produkcje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

KARGO do ceny podstawowej ciężko Ci doliczyć 30 groszy do ceny podstawowej? Skoro piszemy ile komu wyszło za litr mleka w grudniu to chyba nie skłamałem prawda? Fakt że reszta zostanie wypłacona w lutym, ale bieżąca cena jak dla nas to 1,99, ja tu ściemy nie widzę;]

Edytowano przez yahooo777

KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin5090    0

osm łowicz z cenami jak zwykle na koncu. strach przed ucieczka wielkich dostawcow zmusila ich do przyznania podobno jakiejs premi dla nich a reszte udzialowcow maja w nosie. zenaDA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol3    0

A co na to OSM Piątnica

Nie pisz z włączonym Caps Lockiem

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboEVO100    513

KARGO do ceny podstawowej ciężko Ci doliczyć 30 groszy do ceny podstawowej? Skoro piszemy ile komu wyszło za litr mleka w grudniu to chyba nie skłamałem prawda? Fakt że reszta zostanie wypłacona w lutym, ale bieżąca cena jak dla nas to 1,99, ja tu ściemy nie widzę;]

Najpierw napisz skąd masz taką cenę bo jest wysoka, więc się nie dziw że inni uważają to za bzdurę. Każdy ma cenę bez premi na fakturze a tu nagle taka cena...

Edytowano przez lamboEVO100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez Barenbrug
      Witamy serdecznie na naszym koncie!!!
       
      Chcemy jako firma BARENBRUG zachęcić Was do dyskusji na temat zakładania użytków zielonych, a także lucerników. Pragniemy zawrzeć tutaj najważniejsze informacje dotyczące uprawy traw i lucerny oraz ich prawidłowej agrotechniki. Dodatkowo zachęcamy Was do wstawiania zdjęć, które będą pokazywały jak sprawdzają się nasze mieszanki na łąkach i gruntach ornych - zarówno tych, którzy będą chcieli pochwalić się tym co udało się zrobić w tym, jakże trudnym roku, ale także w latach ubiegłych oraz tych, którzy mają z takimi użytkami pewne problemy.
      Wszystko to ma skłonić nas do dyskusji jakie są najczęściej popełniane błędy przy uprawie lucerny i UZ, czego powinniśmy unikać i na co zwrócić szczególna uwagę (np. nawożenie, wysokość koszenia).
      Mamy nadzieję, że nasze porady i doświadczenie pomogą Wam uzyskać jeszcze większe plony!!!
      Na Wasze pytania chcemy odpowiadać regularnie, tak więc w każdy wtorek i piątek wszystkie tematy na pewno omówimy. We wtorki dyżur pełnił będzie Mateusz Nogaj - przedstawiciel handlowy odpowiedzialny za rynek traw pastewnych na wschodzie Polski, zwłaszcza na terenie Podlasia, natomiast w piątki ja postaram się odpowiedzieć na Wasze zapytania, a teren na którym pracuję to zachodnia Polska.
       
      Pozdrawiam,
       
      Małgorzata Kalka
      Barenbrug Polska

    • Przez gobi12
      Witam.
       
       
      Mam na sprzedaż 7 jałówek wysokocielnych (wycielenia początek stycznia - początek lutego).
       
      Jałowice hodowlane. Rasa HF - wysokomleczne.
       
      Zainseminowane dobrymi mlecznymi bykami.
       
      Stado znajduje się pod oceną PFHBiPM. Stado wolne od chorób.
       
      Jałówki całą wiosnę, lato i jesień spędzają na dużym wolnym wybiegu dzięki czemu w późniejszej hodowli nie mają żadnych problemów z nogami.
       
      Cena za szt. 5100-5500 złotych (do negocjacji).
       
      Okolice Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego.
       
      Tel. 86 274 50 89
       
      Zapraszam do kontaktu i obejrzenia na żywo.











    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj