Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
komodo

Ceny mleka 2013

Polecane posty

DanielFarmer    105

Też mam świadomość że są gorsze ale są i lepsze,tym bardziej że Mlekpol to moloch i ma największe obroty w kraju więc i najskuteczniejsza siłę przebicia a jeśli chodzi o ceny liderem nie jest.Boli też to jak traktują chcących odejść,próbuje się ich zniszczyć i teraz są takie zapisy w umowie że nie sposób odejść bez ogromnej straty finansowej,takie małe więzienie i zniewolenie.To razi najbardziej....

Pal    0

fokus zanim pomyślisz o ucieczce to lepiej wpierw przeczytaj umowę.

wojtekosse    7

Mnie też niektóre rzeczy zaskakują, mocznik to juz wogóle, ale co zrobisz... Ja i tak nie narzekam bo 3 lata temu przeszedlem do Mlekpolu bo oddawałem do miejscowej mleczarni (zakład 2 kilometry od domu) i miałem te 20 groszy na litrze w plecy. A miałem do wyboru jeszcze mlekovite, bo wiekszosc wokół mnie tam zdaje ale wybrałem ten Mlekpol.

Edytowano przez wojtekosse

Wiadomość z agroFakt.pl

EmilPlayP    0

mlekovita, oddział w Działdowie, podwyżka ceny od 1 stycznia 7 gr, dziś kierowca podarował nowy cennik :);, za grudzień 3.4 biał. 4.3 tł. 1.31 zł brutto ilość 10 008, premii jeszcze nie ma na koncie (20gr do litra za grudzien), podobno po 20 mają już ją wypłacać.

KARGO    78

W Wys. Maz. nic o podwyżce nie słychać premia ma być wypłacona do 10 lutego cena bez premi za grudzien powyzej 30tys. tłuszcz 4,08% białko 3,47% 1,43 brutto dla vatowca

kyllee    14

w mlekovicie wys maz wystawienie faktur korygujacych z premia 0,20 gr w terminie od 21 do 31,01

Kacper1984    0

Witam, jakie macie ceny mleka w Lacpolu Piotrków Kujawski, mam zamiar przejść do tej firmy ale się wacham, co sądzicie o tej mleczarni.

tomekskw    4

Z jakiego regionu jestes?Przez grupe producencka placa mi 1,40 brutto ok 15 tys l tluszcz 4.1 bialko 3.3

atomik    145

to powiem wam że w Mlekovicie tyłka mi nie urwało z cenami myślałem że lepiej to wam wychodzi

KARGO    78

No szału nie ma ale cena w miare stabilna w tamtym roku mniej jak 1,35zł mi nie wyszło gdzie inne mleczarnie ostro z ceny zjechały.

sebanb    0

W Piątnicy 1,51 brutto przy dostawie około 8000 litrów, białko 3,5 i tłuszcz 4.4

bear244    0

mlex wyszków tł.4.0% 1500l. po 1,21zł

Edytowano przez bear244

gazela77    9

Panowie jest tu ktoś kto należy do wielkopolskiej grupy producentów mleka lub do strzeleckiej grupy? Potrzebuję informacji.

komodo    87

Panowie a jak ceny w łowiczu konkretnie oddział konin?

no cena chyba juz niezalezy teraz od oddzialu zalezy ile masz mleka i jakie parametry to ci moge wyliczyc

adamkon    15

OSM Sierpc przy ilości 7500 litrów i parametrach białko 3,6 tłuszcz 4,7 wyszło 1,53zł. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej mleczarni. Kiedyś wyszło ponad 1,80 zł.

Meg5    344

OSM Sierpc przy ilości 7500 litrów i parametrach białko 3,6 tłuszcz 4,7 wyszło 1,53zł. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tej mleczarni. Kiedyś wyszło ponad 1,80 zł.

Też jestem zadowolona ze współpracy z tą mleczarnią i oby tak dalej ... ;)

Edytowano przez Meg5

fejhola    0

no cena chyba juz niezalezy teraz od oddzialu zalezy ile masz mleka i jakie parametry to ci moge wyliczyc

Był bym wdzięczny białko 3,4 tłuszcz 4,4 miesięcznie ok 48tyśl

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować