Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
komodo

Ceny mleka 2013

Polecane posty

Niewielu osobom wyniki oceny użytkowości pokrywają się z tymi z mleczarni. Wiele był przykładów na forum. Moi znajomi oddają do Mlekpolu ale, w styczniu z oceny zrezygnowali, bo nic nie pokrywało się z tym z mleczarni. Na jednakowym żywieniu, tym samym litrażu skoczyły bez powodu do góry tłuszcz i białko. Tak jak pisałem o tym wcześniej pewnie szykują premię (kukurydzianą) to będą mieli z czego ciąć. Dam znać czy moje domysły się sprawdzą.

Ja noszę do SM Michów i przeważnie mi sie pokrywaja wyniki

Wiadomość z agroFakt.pl

danielhaker    827

SPOMLEK Radzyń Podlaski średnia cena 1,49PLN za miesiac sierpien

Może Szanowny Pan poda parametry i ilość sprzedawanego mleka? Bo Twoja cena nic nam nie mówi a post nadaje się do usunięcia

AWEJ    0

Mlekoma Przasnysz tł . 4,2 bi 3,1 ilość 6500 l brutto 1,40 zł dla Vatowca

SIEWCA    24

W Gazecie Pomorskiej Mlekovita nawołuje od kilku dni - zostań dostawcą Mlekowity itd ....przypomina to scenariusz sprzed ostatniego kryzysu kiedy to też było podkupowanie dostawców by za chwilę runąc z wielkim trzaskiem........ oby nie

AWEJ    0

czy ktoś wie jaka jest różnica między mlekovitą spóldzielnią a mlekovitą grupą kapitałową . umowę do podpisania daje spóldzielnia mlekovita a cennik przysyła GK Mlekovita ?

DanielFarmer    108

Mlekpol Grajewo podwyżka od września o 8gr czyli cena od września bd powyżej 1,7zł :) Koniunktura się mocno poprawia, rzekłbym zadziwiająco.Ciekaw jestem kiedy bańka pęknie, oby jak najpóźniej

wozak    2

1,70zł dobrze czytam to chyba cała polska przejdzie do TWOJEJ mleczarni nie obraż się też oddajemy mleko do radomska i cena od dziś 5 gr podwyżka a z wszyskimi dodatkami piszmy realnie bo jeśli ktoś z miasta przeczyta to pomyśli bogacze a zatem cała kwota 1,30 z dodatkami powtarzam

lamboEVO100    175

@daniel ma pewnie powyżej 20 tyś miesięcznie a za to jest już spora dopłata i do tego ma dobre pewnie parametry.

DanielFarmer    108

Nikt nie musi wierzyć :P to cena BRUTTO.Po odliczeniu vatu udziałów na czysto wyjdzie mniej.A co do bogactwa to koszty tak poszły w górę że kokosów to na tym i tak zbić się nie da :P

Edytowano przez DanielFarmer

wozak    2

ja mam obecnie 4,5 pr. tłuszczu to łatwo policzyć a nie chcę pisać ile litrów oddajemy mleka bo ktoś mi kiedyś napisał że nie mam być aż tak szczera w swoich wypowiedziach nadmiernie jedynie że mamy miesięczny zysk z mleka 20000tyś,wspomnę fajnie piszę się cała kwotę nie ujmując koszty są bardzo duże ale nie narzekam bo uważam że pracować każdy musi ale piszmy prawdę na tym forum a nie fikcję bo nie o to chodzi ,każdy analizuje wypowiedzi każdego i zastanawia się czemu on musi robić za leszcza

AWEJ    0

Zysk ma ten kto ma czas aby zrobione pieniądze wydać na własne przyjemności .

Edytowano przez AWEJ

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez kojack1014
      Witam!!!
      Ma ktoś może charakterystyke Valtry N101? Pilnie proszę o pomoc. I najlepiej gdyby też było wyposażenie dodatkowe i cena brutto
      Za odpowiedź z góry dzięki!
    • Przez yacenty
      Proszę wszelkie pytania zadawać w tym wątku - poprzedni zamknąłem z powodu olbrzymiej ilości danych w nim zawartych (ponad 300stron informacji)
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/6711-w-sprawie-prow/
    • Przez Piotrass
      Mam pytania jaki serwis ma valtra? i ile kosztują poszczególne przeglądy w valtrze T121 HiTech?
    • Przez Balzak
      Ja używam Atranexu i pryskam przed wschodowi efekt jest super..
    • Przez coolman111
      Jakie są ceny ziemi w waszych rejonach?

Wątek o cenach ziemi w 2013 i dyskusja z tym związana dostępna tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/72441-ceny-ziemi-2013/
      Dyskusja o cenach we wcześniejszych latach do zobaczenia tu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/5089-ceny-ziemi/

Statek a co ma powiedzieć "normalny" rolnik co ma z 20ha . Kupować działki o pow. nie więcej jak 1ha i bawić się na takich małych powierzchniach jeśli powiedzmy jest przyzwyczajony, że ma co najmniej z 10ha w jednym kawałku.