Zaloguj się, aby obserwować  
komodo

Ceny mleka 2013

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
yage    2

Z mojej okolicy w najbliższych dniach gospodarze wybierają się do mleczarni porozmawiać o tym z dyrekcją. Krzyknij o tym w swojej. Im nas więcej tym lepiej, a jak to nie pomoże to wypowiedzenia pójdą w ruch. Jak sami się za to nie weźmiemy to ceny nam nie podniosą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agroutasz    5

u nas w lacpolu w drugą strone zrobili ze najmniejszy dostał 6gr najwiekszy 2gr do wielkosci odstaw troche normalnosci wprowadzili to nie zmienia faktu ze to i tak mało jak czytam ze mleczarnie odnotowują rekordowe zyski piątnica,mlekowita,spomlek a jeszcze nie tak dawno baidolili ze obnizają ceny bo to bo tamto i że rok cięzki dla branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gazela77    10

OSM Czarnków cena za marzec: 1,29 zl/litr

tłuszcz 4,62

białko 3,45

ilość ponad 13.000 litrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PALAX    32

Słyszałem że w Nowej Zelandii jest susza największa od 30 lat i ceny na rynkach światowych poszły do góry, bo oni mają spory wpływ na ceny światowe produktów mleczarskich. Stąd być może nasze mleczarnie mają się lepiej jak nas informują. ;)


Z góry przepraszam za błędy ortograficzne i literowe. Nigdy nie bylem w tym mistrzem. Jeśli pomogłem - Wciśnij zieloną strzałkę widoczną na moim poście po prawej stronie.

POZDRAWIAM PALAX

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Mleczarnia "Zarębski" Ksawerów za oddane trochę ponad 8 tys litrów 1,30 bez kilku setnych grosza ;) I minimum tak powinno być :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kokoman0    305

jestem zszokowany czy to aby nie pomyłka mlekpol na fakturze 1.508 zł/l (w tym za ilosc 0.18)

Ja czekam na fakturę ale wygląda, że mlekpol zrobił jakąś sporą podwyżkę w granicach 5-8 gr/litr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

U mnie mlekpol również cena 1,49brutto dla vatowca.Druga połowa miesiąca przy białku 3,3 wyszła mi prawie 1,51 przy odstawie 20tys L. Ktoś wie czy to na stałe czy jednorazowo?bo żadnych oficjalnych info nie było.Jeszcze 5 gr w górę i na stałe i da się żyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max1987    20

OSM Czarnków dla Ryczałtowca 1,28 zł Białko 3,16 tłuszcz 4,0 Dostawa 11,000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rob334    68

Proszkownia mleka Piotrków Kuj.

ilość: 7500l

białko: 3,12%

tłuszcz:4,18%

cena: 1,24zł brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karror830    3

To masz dobrą cene

U mnie przy 12500 l i parametrach białko:3,31 i tluszcz: 3,8 wyszlo równiez 1,24 brutto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kempes2005    0

Witam wszystkich

Nie wiem czy dobrze trafiłem ale poszukuję mleka UHT 1,5 oraz 3,2 w kartonach z clipsem. Interesują mnie duże ilości, 2 -4 TIRY miesięcznie

Kogo możecie polecić ? Gdzie i jak można śledzić ceny mleka aby móc odpowiednio reagować na zmiany cen mleczarni ?

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

Ja juz w tym roku serdecznie podziekuje dla MLEKPOLU za odbiór mleka, to jest patologiczna firma !!!!!!

 

Jaka byla cena za kwiecień w OSM HAJNÓWKA?? parametry bialko 3,32, tłuszcz 4,99, litry 4600l ?? i jak to jest u nich z premiami za ilosc jakosc itp?? Prosze o pomoc


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luke16   
Gość Luke16

Zarębski Ksawerów przy oddaniu ponad 6 tys litrów mleko wyszło po 1,26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grzegorz132    12

Ja juz w tym roku serdecznie podziekuje dla MLEKPOLU za odbiór mleka, to jest patologiczna firma !!!!!!

 

Jaka byla cena za kwiecień w OSM HAJNÓWKA?? parametry bialko 3,32, tłuszcz 4,99, litry 4600l ?? i jak to jest u nich z premiami za ilosc jakosc itp?? Prosze o pomoc

 

a co sie stało ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobra89    71

A co ma sie stac nie można trafic na swoją próbe to jest chory system i kierownik skupu mówi mi to prosto w oczy, pobrałem juz pare razy przy kierowcy mleko dla wlasnej ciekawości bo myslalem moze faktycznie gdzies jakis błąd może popelniłniłem czy co, i wioze tą swoja próbke jedną do Sokółki to punktu skupu oni wysyłaja do laboratorium, a drugą wioze do białego do laboratorium, moje próbki które zawiozłem wychodzą luks a ta która pobiera samochód códo nie dziw, było już ze instruktorka pobierała próbe sama i tez sie trafiło że była kontrola u niej OK a tam syf i nie wiedzą co mają powiedziec, szczerze to pracowanie na jakiegoś ch**a już mi sie znudziło i robienie ze mnie durnia, dziadowska firma, albo tam u nich w laboratorium takie motywy odchodzą albo w punkcie skupu, bo kołomnie sporo ludzi właśnie boryka sie z takimi problemami, wyjdziesz z drobnoustroi to Cie somatycznymi załatwia i tak.


Modernizacja gospodarstwa juz w trakcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Barenbrug
      Witamy serdecznie na naszym koncie!!!
       
      Chcemy jako firma BARENBRUG zachęcić Was do dyskusji na temat zakładania użytków zielonych, a także lucerników. Pragniemy zawrzeć tutaj najważniejsze informacje dotyczące uprawy traw i lucerny oraz ich prawidłowej agrotechniki. Dodatkowo zachęcamy Was do wstawiania zdjęć, które będą pokazywały jak sprawdzają się nasze mieszanki na łąkach i gruntach ornych - zarówno tych, którzy będą chcieli pochwalić się tym co udało się zrobić w tym, jakże trudnym roku, ale także w latach ubiegłych oraz tych, którzy mają z takimi użytkami pewne problemy.
      Wszystko to ma skłonić nas do dyskusji jakie są najczęściej popełniane błędy przy uprawie lucerny i UZ, czego powinniśmy unikać i na co zwrócić szczególna uwagę (np. nawożenie, wysokość koszenia).
      Mamy nadzieję, że nasze porady i doświadczenie pomogą Wam uzyskać jeszcze większe plony!!!
      Na Wasze pytania chcemy odpowiadać regularnie, tak więc w każdy wtorek i piątek wszystkie tematy na pewno omówimy. We wtorki dyżur pełnił będzie Mateusz Nogaj - przedstawiciel handlowy odpowiedzialny za rynek traw pastewnych na wschodzie Polski, zwłaszcza na terenie Podlasia, natomiast w piątki ja postaram się odpowiedzieć na Wasze zapytania, a teren na którym pracuję to zachodnia Polska.
       
      Pozdrawiam,
       
      Małgorzata Kalka
      Barenbrug Polska

    • Przez gobi12
      Witam.
       
       
      Mam na sprzedaż 7 jałówek wysokocielnych (wycielenia początek stycznia - początek lutego).
       
      Jałowice hodowlane. Rasa HF - wysokomleczne.
       
      Zainseminowane dobrymi mlecznymi bykami.
       
      Stado znajduje się pod oceną PFHBiPM. Stado wolne od chorób.
       
      Jałówki całą wiosnę, lato i jesień spędzają na dużym wolnym wybiegu dzięki czemu w późniejszej hodowli nie mają żadnych problemów z nogami.
       
      Cena za szt. 5100-5500 złotych (do negocjacji).
       
      Okolice Zambrowa i Wysokiego Mazowieckiego.
       
      Tel. 86 274 50 89
       
      Zapraszam do kontaktu i obejrzenia na żywo.











    • Przez grzesiu
      dla wszystkich producentów i przetwórców mleka
       
      Kontynuacja tematu: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/76642-cena-mleka-2015
    • Przez tadzio
      Witam. Jak wiadomo, można składać wnioski do ARR wnioski o wsparcie dla producentów mleka i trzody chlewnej. Czy trzeba dołączyć jakieś załączniki, dokumenty z mleczarni. Bo we wniosku nic takiego nie ma wspomnianego , tylko ilość sztuk?
      Dzięki za pomoc, pozdrawiam.
    • Przez drewcio
      Witam, orientuje sie ktos coz to za dojarka? (Model, nazwa)
       

       
      Poszukuje katalogu czesci oraz instrukcji do takiego wynalazku.
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj